320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas duff_K Vaata postitust
    > 05.10.2008 kell 16.00 EM U-19 Horvaatia - Eesti
    >
    > 07.10.2008 kell 16.00 EM U-19 Eesti - Belgia
    >
    > 10.10.2008 kell 16.00 EM U-19 Kazakhstan - Eesti

    Toimuimispaiku ei tea. Eeldatavasti A le Coq Arena või siis kadriorg
    Sa igaksjuhuks uudiseid ei jälgi? Jalgpallisöbrana ju vöiks
    U-19 koondis koguneb Eestis peetavaks EM-valikturniiriks

    EM-valikturniiri ajakava:
    5. oktoober kell 13:00 Belgia - Kasahstan, Kuusalu staadion
    5. oktoober kell 16:00 Horvaatia - Eesti, Kadrioru staadion

    7. oktoober kell 16:00 Horvaatia - Kasahstan, Kuusalu staadion
    7. oktoober kell 16:00 Eesti - Belgia, Kadrioru staadion

    10. oktoober kell 16:00 Belgia - Horvaatia, Kuusalu staadion
    10. oktoober kell 16:00 Kasahstan - Eesti, Kadrioru staadion

    Kommentaar


      küsiti ja panin kiiresti ajad, mis mul käepärast oli.... aga tore, et sul kui suurel jalgpallisõbral täpsem info oli
      fc pohmell

      Kommentaar


        Tubli esitlus täna ja enesekindlus. Tahaks pikemalt kiidelda, aga hetkel ei jätku sõnu. Tubli poiss!
        Parem georg otsas kui Paul keres.

        Kommentaar


          Vähemalt ükskordki ei pea ta teistele seal Derbys putrama et kaotasime."Võitsime Horvaatiat 4-1 , meie võidumängus lõin ka maailmatasemel värava."
          Ja turniiril tuleb veel teisigi mänge, see on alles algus.
          Ojamaa on täpselt see, mida ma lootsin näha. Ja ootasin.

          Kommentaar


            Ojamaa oli jah täna väga super!Kõik tema sõimajad võivad p*rse minna!Täna tõestas Ojamaa, miks ta Derby Countys on.
            FC Flora

            Kommentaar


              äkki pole mõtet selles vanuses lihtsalt meeskonna moraali pärast ühte meest üles haipida?
              kui seda teeb juba meedia ja kõik teised, siis miks peaks peatreener ka tagant järgi?
              mehi peab ikka võrdselt kohtlema ma leian.

              Kommentaar


                Algselt postitas pedro

                Aga tulemuste osas ei saa Frankile kyll midagi öelda.
                Miks ei saa? Saab öelda, et aitäh ja jätka samas vaimus. Ja tulebki öelda!
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  väravaid vist ei näidata?

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      No aga võibolla pole tõesti liider. Ojamaa ise mängib kaugel Inglismaal, samas kui teised poisid siin madistavad pidevalt koos. Seda, et teda kapteniks ei määratud ei tohiks küll Ojamaa südamesse võtta ning usun, et ta teab niigi, et on tähtis ning väga hea mängija U19 koondisele.
                      Parem georg otsas kui Paul keres.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas pedro
                        ei ma ei räägi haipimisest. just võrdsest kohtlemisest. ega ojamaa pole süüdi, et meedia teda haibib. frank võiks teda ka teistega võrdselt kohelda, mitte öelda, et "Ojamaa pole liider, vaid Anier, Artjunin ja Jahhimovitš on". Oleks see siis nii, et aga eile nägime kõik ju, et tegelikult on ka tema üks liidritest ikkagi.
                        mõtle, kuidas selline asi ojamaale endale mõjub, kui enne mängu loeb selliseid vastused internetist(kui loeb muidugi). mõnel mehel tõmbaks küll tuju täiesti alla. ebaprofessionaalne käitumine peatreeneri poolt minu arvates.
                        Ma arvan, et siinkohal pingutad natuke üle. Pigem on ebaprofessionaalne käitumine see, kui treeneri taolisi sõnu väga südamesse võtta. Ma saan aru, et näiteks meeskonnasisest musta pesu ei ole ilus meedias pesta, kuid praegu ei öelnud Frank ju midagi halvasti, mida peaks isiklikult võtma.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          õnneks tundub ojamaa selline vend, kes saab säärastest kommentaaridest indu, mitte ei lase pead norgu

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                            õnneks tundub ojamaa selline vend, kes saab säärastest kommentaaridest indu, mitte ei lase pead norgu
                            Mulle millegipärast tundubki, et Frank selliseid kommentaare selleks ütleb, et Ojamaa vastukaaluks hea esituse teeks.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas pedro
                              ei ma ei räägi haipimisest. just võrdsest kohtlemisest. ega ojamaa pole süüdi, et meedia teda haibib. frank võiks teda ka teistega võrdselt kohelda, mitte öelda, et "Ojamaa pole liider, vaid Anier, Artjunin ja Jahhimovitš on". Oleks see siis nii, et aga eile nägime kõik ju, et tegelikult on ka tema üks liidritest ikkagi.
                              mõtle, kuidas selline asi ojamaale endale mõjub, kui enne mängu loeb selliseid vastused internetist(kui loeb muidugi). mõnel mehel tõmbaks küll tuju täiesti alla. ebaprofessionaalne käitumine peatreeneri poolt minu arvates.
                              Kui ta oleks oelnud, et Ojamaa on liider siis, mis sa arvad kuidas see teistele mojuks ja voibla Ojamaa hakkaks liiga palju endast arvama ja ei pingutaks nii palju?

                              Voibla see hoopis motiveerib teda rohkem, et ta peab ennast ka toestama ja mitte lihtsalt kiita saama selle eest, et Inglismaal on.

                              Mangi nati Football Manageri opid jalgpallist

                              Kommentaar


                                Postitusi kokku: 656
                                pedro 93

                                pedro on armunud... hihihihihihi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X