320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ei no siiani pole võetud sellepärast Ojamaad et ta pole ise helistanud ka Rüütlile!oma pott!

    Kommentaar


      Tegelikult võetaksegi mängijaid koondisesse vastavalt sellele kui tihti keegi Rüütlile helistab. Tal on kohe selline tabel excelis. Neemelo on ju teada laisk ja ei viitsi helistada, Opi kaotas eelmine kuu telefoni ära, Poom saadab muudkui SMS-e aga neid ei võeta arvesse. Kaimar seevastu on tragi, iga hommik üks kõne, et kuidas tervis on ja koht koondises olemas. Vot nii lihtne see ongi.

      Kommentaar


        Püha püss, köik on ühtäkki jubedad irooniakuningad.

        Kommentaar


          Algselt postitas khristo Vaata postitust
          Ouoo Martin, hoia oma hobuseid. Las mängib enne ikka aastake-paar Derbys põhis. A ma usun, et poisil tulevikku on ja mingi 3-4 aasta pärast võib teda juba mõnes põhikoondise sõprusmängus Zenjovi kõrval pingil näha. Ja sealt edasi tuleb kogemus juba mühinal - vaatavad, teevad märkmeid, õpivad Neemelolt viimistlemist ja Viikmäelt võitluslikkust...
          traküll. Nii need asjad on.

          Ootame siis mänguaega Derby esindusmeeskonna eest.
          AILTON

          Kommentaar


            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
            traküll. Nii need asjad on.

            Ootame siis mänguaega Derby esindusmeeskonna eest.
            Ehk ootaks siiski esialgu lepingut?Muide kas noortega sõlmitaksegi esialgi nii lühikesed lepingud (Ojamaa 1 a)?

            Kommentaar


              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
              Ehk ootaks siiski esialgu lepingut?Muide kas noortega sõlmitaksegi esialgi nii lühikesed lepingud (Ojamaa 1 a)?
              Sageli lühemad veel, pooleaastased ja nii. Aasta on päris OK juba. Väga kõvad vennas saavad pikemaid lepinguid.
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                Kas siis Henzil on nüüd teoreetiline võimalus hooaja lõpus ka Championshipis platsile/pingiotsale saada või hakkab see esindusmeeskonnas treenimine jms pihta järgmisest hooajast?

                Kommentaar


                  Derby laenas Spursist (kunagise Leedsi) noorlootuse Danny Rose, kes peaks keskväljal mängima. Ei usu, et Ojamaa sel aastal põhitiimi pingile saab. Enne tuleb reservidesse regulaarselt saada.
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    ikka on. ja ma arvan, et kui derby on kindlustanud püsimajäämise, siis kohe kindlasti.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas oku Vaata postitust
                      Enne tuleb reservidesse regulaarselt saada.
                      derbyl ei ole reservmeeskonda see aasta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas pedro
                        Eksid. Watford laenas selle mehe, mitte Derby.

                        Reservides oli Ojamaa juba eelmisel hooajal regulaarselt. Sel hooajal ka löönud seal mitmeid väravaid jne.
                        Hooaja lõpus, kui Derbyl ebatähtsad mängud, siis äkki pingile võib-olla saab, kuigi ausalt öeldes väga ei usu. Pigem järgmise hooaja ettevalmistusmängudes.
                        Minu bad. Kuid isegi võttes arvesse, et Rose'i koha pealt ajasin udu ja reservtiimi pole, olen põhitiimi võimalustes sama skeptiline. Loodan, et eksin.
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas khristo Vaata postitust
                          Ouoo Martin, hoia oma hobuseid. Las mängib enne ikka aastake-paar Derbys põhis. A ma usun, et poisil tulevikku on ja mingi 3-4 aasta pärast võib teda juba mõnes põhikoondise sõprusmängus Zenjovi kõrval pingil näha. Ja sealt edasi tuleb kogemus juba mühinal - vaatavad, teevad märkmeid, õpivad Neemelolt viimistlemist ja Viikmäelt võitluslikkust...
                          Martin rääkis U-21 koondisest. 8-)
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas oku Vaata postitust
                            Minu bad. Kuid isegi võttes arvesse, et Rose'i koha pealt ajasin udu ja reservtiimi pole, olen põhitiimi võimalustes sama skeptiline. Loodan, et eksin.
                            Derby lihtsalt ei osale reservide liigas. Vahel peab reservmeeskond mõne sõpruskohtumise. Mis praktiliselt tähendab seda, et kui esindussatsis platsile ei pääse, siis mänguline koormus on madalam kui Kaimar Saagil.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dareth Vaata postitust
                              ... siis mänguline koormus on madalam kui Kaimar Saagil.
                              Kas saab olla? Mina olen asjast nii aru saanud, et Kaimar Saag soojendab Taani esiliiga duubli pinki.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas magicm Vaata postitust
                                Kas saab olla? Mina olen asjast nii aru saanud, et Kaimar Saag soojendab Taani esiliiga duubli pinki.
                                Duubli eest on ta platsil käinud küll ja veel minu teada.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X