320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    no kurat, kasuta siis google translate'i
    Muidugi google trans on siin kohal best of the best variant mida pakkuda said..
    i don t like u u don t like me

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      võrdlemisi arusaamatu ja tegelikult isegi ülbe suhtumine.

      üks inimene ongi ju juba sõelunud-otsinud ja teine on andnud viite, kuidas saab seda infot tõlkida. uudise lingi pluss translatori avamine ja copy-paste võtaks sul endal aega umbes paarkümmend sekundit. mida keegi teine siinkohal veel peaks tegema? saatma sulle iga uudise puhul eraldi ametlikult vormistatud priva, et nüüd on nii ja naa?

      praegu sa üpris resoluutsel toonil ju tegelikult nõuad, et sinu eest tehtaks kõik ära, sest sul endal pole aega ja/või viitsimist. kui keegi pöörduks sinu enda poole samasugusel moel, kas tunduks mõistlik?
      Usun et kui sa tood välja mingi uudise siis oled sa selle ka kindlasti läbi lugenud ning soovid seda teistega jagada siis võid ka teha mõne lauselise kokkuvõtte.

      Kommentaar


        Ja kirsiks kogu selle vaidluse tordil on fakt, et google translator ei hammustagi seda lehekülge läbi. Vähemalt minul.
        Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

        Kommentaar


          ega loomulikult paha ei tee, kui on ka väike kokkuvõte juures. mind häiris just see "mul pole aega, tõlkige mulle ära" lähenemine.

          mis guuglit puudutab, siis copy-paste ja tõlge inglise keelde (märksa loetavam kui eestikeelne) ei tohiks ju tõesti olla raske. viimast ikka enamik mõistab ka juba ise.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            no kurat, kasuta siis google translate'i

            mind häiris vandumine, kas siin foorumis moderaatoreid või mingeid kombeid polegi? Ilmselgelt ma ei saa kelleltki tõlget nõuda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Keiss Vaata postitust
              mind häiris vandumine, kas siin foorumis moderaatoreid või mingeid kombeid polegi?
              Algselt postitas Keiss Vaata postitust
              kaka raibe oli seda teist kollast kindlalt väärt. Värdjad teesklejad.
              muig.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Nii tore, et sa mu kohta põhjalikku uurimustööd oled teinud aga eks mingi 10000 postituse tegijal on nii mõndagi varuks:P

                Ma võin brasse, makarone ja konnasid sõimata ning kristiina üle nallja teha küll aga ei tule mul mõttessegi suvalisele eestlasest foorumi kasutajale lambist sitasti öelda.

                peace.

                Kommentaar


                  paar sekundit vaatamist

                  püüdsingi vihjata, et ära dramatiseeri üle. nagu näha, siis endal lööb vahel emotsioon välja ja teistel samamoodi. loomulik. 'no kurat, kasuta...' nüüd ka vaevalt kellegi sõimamiseks või sitasti ütlemiseks kvalifitseerub.

                  peace

                  [/OT]
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Kuna valdan saksa keelt hästi, võin edaspidi hakata pisemaid kokkuvõtteid ja uudiseid tõlkima küll, mis Ojamaad käsitlevad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Kuna valdan saksa keelt hästi, võin edaspidi hakata pisemaid kokkuvõtteid ja uudiseid tõlkima küll, mis Ojamaad käsitlevad.
                      Ma usun, et peale minu on veel tänulikke foorumikasutajaid. Paarist olulisest lausest täiesti piisab. Väga tore igatahes (Y)

                      Kommentaar


                        Nii, meeskond on nüüd tagasi treeninglaagrist Walchseest, mis peaks asuma täpsemalt Austrias. Peatreener Peter Hyballa sõnul pidi tegu olema suhteliselt kuulsa baasiga, mida pidi ettevalmistusperioodil külastama iga aasta sisuliselt kümmekond profimeeskonda. Seega majutus, treeningvõimalused, toit ja baas kõik tipptasemel. Treeneri sõnul ollakse laagris tehtud tööga väga rahul ning kõige enam rahulolu pakkusid talle noored mängijad, kes näitasid laagris tõelist tahet ja võitlusvaimu. Otseselt Ojamaad välja ei tooda, kuid suure tõenäosusega kehtib kommentaar ka tema puhul. Peter Hyballa: Mulle vaatasid pidevalt otsa põlevad silmad, mis koguaeg midagi uut teada soovisid.

                        Huvitav mõned päevad ilmunud artikli puhul on ka näiteks see, et treeningutel korraldati ka erinevaid mänge ning jagati punkte. Samuti kuulutati iga päev välja päeva parim mängija. See pidavat ka vanematele mängijatele motivatsiooni pakkuma, sest ka nemad ei soovi noortele kaotada. Selline konkurents pidavat tõstma aga üldist taset.

                        Õhtuti tegeleti peamiselt taktikaliste nüansside parandamisega, sest treener on nõuks võtnud mängida ilmselt veidi ründavamat stiili kui seda varem tehtud on. Päevakorral on kaks varianti, millest üks kujutab endas kahe ja teine kolme rüdajaga mängimist. See on kindlasti positiivne Ojamaa seisukohast, sest kohti, kus tema mängib on platsil nüüd rohkem kui varem. Ka mainib ta, et noortele mängijatele on see kindlasti raske, sest nad tulevad teiste strateegiate pealt ning see, et nad peaksid nüüd ründavamalt mängima, nõuab lihtsalt harjumisaega. Treeningutel toimunud strateegia toimimisega oli Peter Hyballa väga rahul, treeningmängus Mainziga oli plaan toiminud aga periooditi, seega paranemisruumi on.

                        Lõpetuseks, lisab peatreener, et tegemist on väga võrdse meeskonnaga ning vähemalt hetkel on võimalus koht algkoosseisus saada kõigil, isegi noortel mängijatel.

                        Homme toimub siis ka treeningmäng, kus õhtul kohtutakse VV Schaesbergi võistkonnaga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Nii, meeskond on nüüd tagasi treeninglaagrist Walchseest, mis peaks asuma täpsemalt Austrias. Peatreener Peter Hyballa sõnul pidi tegu olema suhteliselt kuulsa baasiga, mida pidi ettevalmistusperioodil külastama iga aasta sisuliselt kümmekond profimeeskonda. Seega majutus, treeningvõimalused, toit ja baas kõik tipptasemel. Treeneri sõnul ollakse laagris tehtud tööga väga rahul ning kõige enam rahulolu pakkusid talle noored mängijad, kes näitasid laagris tõelist tahet ja võitlusvaimu. Otseselt Ojamaad välja ei tooda, kuid suure tõenäosusega kehtib kommentaar ka tema puhul. Peter Hyballa: Mulle vaatasid pidevalt otsa põlevad silmad, mis koguaeg midagi uut teada soovisid.

                          Huvitav mõned päevad ilmunud artikli puhul on ka näiteks see, et treeningutel korraldati ka erinevaid mänge ning jagati punkte. Samuti kuulutati iga päev välja päeva parim mängija. See pidavat ka vanematele mängijatele motivatsiooni pakkuma, sest ka nemad ei soovi noortele kaotada. Selline konkurents pidavat tõstma aga üldist taset.

                          Õhtuti tegeleti peamiselt taktikaliste nüansside parandamisega, sest treener on nõuks võtnud mängida ilmselt veidi ründavamat stiili kui seda varem tehtud on. Päevakorral on kaks varianti, millest üks kujutab endas kahe ja teine kolme rüdajaga mängimist. See on kindlasti positiivne Ojamaa seisukohast, sest kohti, kus tema mängib on platsil nüüd rohkem kui varem. Ka mainib ta, et noortele mängijatele on see kindlasti raske, sest nad tulevad teiste strateegiate pealt ning see, et nad peaksid nüüd ründavamalt mängima, nõuab lihtsalt harjumisaega. Treeningutel toimunud strateegia toimimisega oli Peter Hyballa väga rahul, treeningmängus Mainziga oli plaan toiminud aga periooditi, seega paranemisruumi on.

                          Lõpetuseks, lisab peatreener, et tegemist on väga võrdse meeskonnaga ning vähemalt hetkel on võimalus koht algkoosseisus saada kõigil, isegi noortel mängijatel.

                          Homme toimub siis ka treeningmäng, kus õhtul kohtutakse VV Schaesbergi võistkonnaga.
                          sa oled kangelane! aitäh.

                          Kommentaar


                            Ma ootaks pigem tõlkeid inglise keelest. Saksa ja vene keelega pole probleeme

                            OK postitus on suht OT, kuid kui tahetakse tõlkeid saksakeelest siin ja vene keelest mujal, võiks ju sama heatahtlikult eeldada tõlkeid ja kokkuvõtteid ka inglise keelsetest tekstidest.
                            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                            Kommentaar


                              tänan ericbana

                              Kommentaar


                                Nii, täna võideti siis sõpruskohtumises V.V Schaesbergi võistkonda tulemusega 6:0. Ojamaa kuulus algkoosseisu, kuid väravani ei jõudnud, sest tabamused kanti 0:1 Tsoumou (20.), 0:2 Tsoumou (39.), 0:3 Auer (77.), 0:4 Gueye (81.), 0:5 Nielsen (83.), 0:6 Auer (89.) nimedele. Hetkel pole kodulehel ka pikemat mängu kokkuvõtet, seega ei oska öelda, kas Ojamaa väravate eeltöös osaline oli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X