320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei saa aru mis eestlastel küll viga on. Küll oli häda, et Operit koondises Brasiili mänguks ei olnud, kui ta Türgi ja Hispaania mängudeks oli olemas siis peale mänge paljud arvavad, et enam pole teda koondisse vaja nende mängude põhjal. Nüüd kui Ojamaa kutsuti koondisse aga treener ei pannud teda mängu on jällegi häda, et miks kutsuti ta koondisse kui mängu ei saa. Teie postituste põhjal peaks treener kutsuma koondisse need 11 meest kes kohe platsile saavad ja vb ka 3 vahetusmeest kui kes samuti platsile saavad. Teisi koondislasi pole mõtet kutsuda kuna mängu nad ei saa. See keda mängitada on ikkagi treeneri otsus.

    Kommentaar


      Ojamaa vajab eriluba

      Kommentaar


        Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
        kui saaks siis oleks suht hea ju.

        Kommentaar


          Naljakas lugu, kuid Lincoln City huvist sai Ojamaa esmalt teada läbi ajakirjanduse. "Mulle helistas üks sõber, kes oli lugenud vist Õhtulehest, et ma lähen Lincolni. Lasin oma agendil uurida ja selgus, et nad on tõesti must huvitatud," jutustas Ojamaa.

          Kui Ojamaa siirdukski Lincoln Citysse ja Õhtulehe asemel oleks Keskerakond, siis oleks kogu maailm teada saanud, et see justnimelt tänu viimatimainitule teoks sai.

          sry ot pärast
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas Bayern1989 Vaata postitust
            Ma ei saa aru mis eestlastel küll viga on. Küll oli häda, et Operit koondises Brasiili mänguks ei olnud, kui ta Türgi ja Hispaania mängudeks oli olemas siis peale mänge paljud arvavad, et enam pole teda koondisse vaja nende mängude põhjal. Nüüd kui Ojamaa kutsuti koondisse aga treener ei pannud teda mängu on jällegi häda, et miks kutsuti ta koondisse kui mängu ei saa. Teie postituste põhjal peaks treener kutsuma koondisse need 11 meest kes kohe platsile saavad ja vb ka 3 vahetusmeest kui kes samuti platsile saavad. Teisi koondislasi pole mõtet kutsuda kuna mängu nad ei saa. See keda mängitada on ikkagi treeneri otsus.
            No krt kui sakslase arust on eestis mängivad mehed tasemelt kõvemad kui Ojamaa siis poleks ju vaja meest tuua lihtsalt tribüünile passima.No aga sa ju kõige targem,mis meil ikka vaielda
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              No see päris hea variant,poiss saaks mängupraktikat .Ning ega see liiga tase seal nii madal ka ei ole,enamus neist klubidest võiks meie meistriliigas vabalt mängida
              no ja Slovakkia kõrgliiga on muidugi vähem professionaalsem ja nõrgem ka kui ju mingi League Two ja Lincoln City. arusaamatu otsus igal juhul
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                No krt kui sakslase arust on eestis mängivad mehed tasemelt kõvemad kui Ojamaa siis poleks ju vaja meest tuua lihtsalt tribüünile passima.No aga sa ju kõige targem,mis meil ikka vaielda
                Frank ei istu arvuti kuvari ees ja ei klõbista FM'i, kui ta sääraseid otsuseid teeb. Ojamaa hooaeg on jätkuvalt üsna alguses ja ega tal palju mänge peetud seni pole, Eestis pallivad poisid on aga ilmselt enam-vähem tippvormis. Loogiline ju, et treener kutsub oma parimad kokku ja teeb siis vastavalt hetkeseisule otsuse.

                Bayern1989 jutt on minu arvates vägagi õige ning Operi näide tõepoolest illustreerib seda pidevat virinat ülihästi. Aasta aega vingumist, et miks Operit pole ja Oper on ikka super ja Oper on meie megastaar ja Oper tuleb ja lööb miljon väravat kõigile ära. Ja siis kui ta kohale ilmus ja ei suutnud midagi keskpärasest enamat näidata, selgus äkitselt, et Oper on ikka sitt mängija küll, mitte millegagi ei saa hakkama ja ei kõlba nagu kuidagi sinisärke esindama. Kuradile temaga, las läheb pensionile nüüd, meil ju palju paremad mehed võtta. Näiteks Vosko, sest tema lõi värava türklastele, tema on ikka õige mees. Mis sest, et eelmine mäng vingusime tema kallal, ja üle-eelmine, ja enne seda ka veel natukene, aga ta lihtsalt kogus hoogu, onja. Järgmine mäng virutab Bosniale kümme, sest nüüd on ta täkk, nüüd me usume temasse. Aga kui ei löö, siis parem mingu toksigu seal Venemaa mudaliigas edasi, sest koondisele teda küll vaja pole.

                Ilmselt oleks samamoodi Ojamaagagi läinud. Kui ta oleks vähekenegi alla keskmise mängu teinud, oleks ta kohe ära lintšitud siinsete poolt ja virisetud mitu lehekülge selle üle, et ei eelistatud paremas vormis olevaid kohaliku liiga poisse.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Vahemärkusena, U21 teeb enmvähem imemänge ja peatreeneriga ei olda rahul.

                  Kommentaar


                    Eestlane on hala ja vingumise maailmameister. Muud ma ei oska öelda.

                    Kommentaar


                      Lõppude lõpuks ei mõjuta siinne vigumine mitte kedagi, Internet ongi ju vabaajaveetmise võimalus ning mõningad tahavad oma muretut/murelikku elu Internetis teisi laites sisustada. Peaks vaatama kasutajate kommentaare, et kas leidub inimesi, kes näiteks alguses kiidavad taevani kedagi ja siis taovad mutta kommentaaridega või vastupidi

                      Kommentaar


                        Kas inglismaal pole mitte laenud avatud kuni okt lõpuni?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          Kas inglismaal pole mitte laenud avatud kuni okt lõpuni?
                          Kuni 23.11 oli imo. See puudutab siis Football League'i ja Conference'i.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vtp Vaata postitust
                            Frank ei istu arvuti kuvari ees ja ei klõbista FM'i, kui ta sääraseid otsuseid teeb. Ojamaa hooaeg on jätkuvalt üsna alguses ja ega tal palju mänge peetud seni pole, Eestis pallivad poisid on aga ilmselt enam-vähem tippvormis. Loogiline ju, et treener kutsub oma parimad kokku ja teeb siis vastavalt hetkeseisule otsuse.

                            Bayern1989 jutt on minu arvates vägagi õige ning Operi näide tõepoolest illustreerib seda pidevat virinat ülihästi. Aasta aega vingumist, et miks Operit pole ja Oper on ikka super ja Oper on meie megastaar ja Oper tuleb ja lööb miljon väravat kõigile ära. Ja siis kui ta kohale ilmus ja ei suutnud midagi keskpärasest enamat näidata, selgus äkitselt, et Oper on ikka sitt mängija küll, mitte millegagi ei saa hakkama ja ei kõlba nagu kuidagi sinisärke esindama. Kuradile temaga, las läheb pensionile nüüd, meil ju palju paremad mehed võtta. Näiteks Vosko, sest tema lõi värava türklastele, tema on ikka õige mees. Mis sest, et eelmine mäng vingusime tema kallal, ja üle-eelmine, ja enne seda ka veel natukene, aga ta lihtsalt kogus hoogu, onja. Järgmine mäng virutab Bosniale kümme, sest nüüd on ta täkk, nüüd me usume temasse. Aga kui ei löö, siis parem mingu toksigu seal Venemaa mudaliigas edasi, sest koondisele teda küll vaja pole.

                            Ilmselt oleks samamoodi Ojamaagagi läinud. Kui ta oleks vähekenegi alla keskmise mängu teinud, oleks ta kohe ära lintšitud siinsete poolt ja virisetud mitu lehekülge selle üle, et ei eelistatud paremas vormis olevaid kohaliku liiga poisse.
                            Täielikult nõus ülevalpoolse jutuga+++++
                            Seda nimekirja mängijatest, kes on jumala staatusest madalamaks kui muru muutunud võib üsna pikalt jätkata. Kohe tuleb meelde Neemelo, kuid kui foorumeid ajaloos tagasi kerida leiab näiteid kindlasti veel mitmeid. Kusjuures peale eliitringi mänge oli ka Ojamaa juba taevastest kõrgustest maa peale laskunud...
                            Kokkuvõtteks noortekoondiste kohta ütleks, et minu arvates on igasuguste u-xx koondiste mõte selles, et kasvatada häid mängijaid rahvuskoondise jaoks. Ja kui selleks, et mõni kodumaal mängiv poiss saaks noortekoondises rahvusvaheliste mängude kogemusi ja motivatsiooni endisest innukamalt jätkamiseks peab mõne välismaal mängiva "superstaari" pingile jätma, siis minugi poolest võib seda teha. Ja need koondisse kutsumise lood, nende peale ütleks, et sõitke ise nädala jooksul Derbyst Tallinnasse ja tagasi ning seejärel kommenteerige, et kas on mõtet noort poissi kahe täispika reisipäevaga väsitada...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vtp Vaata postitust
                              Frank ei istu arvuti kuvari ees ja ei klõbista FM'i, kui ta sääraseid otsuseid teeb. Ojamaa hooaeg on jätkuvalt üsna alguses ja ega tal palju mänge peetud seni pole, Eestis pallivad poisid on aga ilmselt enam-vähem tippvormis. Loogiline ju, et treener kutsub oma parimad kokku ja teeb siis vastavalt hetkeseisule otsuse.

                              Bayern1989 jutt on minu arvates vägagi õige ning Operi näide tõepoolest illustreerib seda pidevat virinat ülihästi. Aasta aega vingumist, et miks Operit pole ja Oper on ikka super ja Oper on meie megastaar ja Oper tuleb ja lööb miljon väravat kõigile ära. Ja siis kui ta kohale ilmus ja ei suutnud midagi keskpärasest enamat näidata, selgus äkitselt, et Oper on ikka sitt mängija küll, mitte millegagi ei saa hakkama ja ei kõlba nagu kuidagi sinisärke esindama. Kuradile temaga, las läheb pensionile nüüd, meil ju palju paremad mehed võtta.
                              See üldistamine on küll kena, kuid paraku läks algsest postitusest, mille ma tegin, ja minust kui postitajast küll kaarega mööda. Seda põhjusel, et ei ole kunagi jaganud Operi ega Neemelo eufooriat ega saakski, sest Eesti koondises ei ole ega saa lähiajal olema kohta poolkõvadele target-manidele. Neemelo võis küll olla Eesti liiga Nistelrooy, kuid on täiesti kretinistlik valik kui eelnevalt on teada, et temani tugevate vastaste vastu mängides,piisava täpsusega ühtegi palli ei jõua - kõik pallid, mis antakse tsooni või lähevad kasvõi pool meetrit mööda on sellise aeglase palluri jaoks püüdmatud.

                              Operi osas oli näha, et tema jalad on tema ammu hüljanud. Kahtlemata oleks ta praegugi võimeline Eesti kõrgliigas puujalgse kaitse vahel keerutama, kuid juba aastaid enam mitte kaitseliinide vastu, kelle keskmine kiirus ületab 5 km/h.

                              Nüüd jõudes tagasi Ojamaa juurde, siis lähtudes oma eelnevas postis öeldust - tegu on noore mängijaga, ta ei ole aeglane, tal on tehnika, tal on vastupidavus/töövõime ja need näitajad on tal üheselt paremad enamikel Franki poolt valituks osutunud meestel. Kindlasti on võimalik väita, et vastase X vastu ta ei pruugi hakkama saada jms. või et Eestis mängivatel mängijatel on vormikõver tõusus kui tema hooaeg on noor.

                              Mourinho ütles kunagi tabavalt Itaalias treeneriks olemise kohta: "Itaalias on palju ebameeldivam treener olla kui Inglismaal, sest siin arvab igaüks 40st miljonist, et nemad teavad paremini kuidas asjad käivad." Kindlasti käibiks sama loogika ka "virisemise" kohta antud teemal, kuid erinevalt Itaalia olukorrast on meie u21 koondises 3 välismaale murdnud meest - meest, kes on läbinud väga tugeva sõela, lausa nii tugeva, et sellest peab vajalikuks pasundada ka meie "kvaliteetne" trükimeedia. Selle valguses ongi raske näha treeneri otsust pädevana kui mees, kellel lastakse tulla kohale Inglismaalt, katkestades seeläbi tema treeningud, tehes tüli tema klubile jms. pannakse tuimalt tribüünile, mitte isegi vahetusmeeste pingile istuma. Eelmises postituses käsitlesin ka sellise kummalise otsuse võimalikke tagamaid.

                              Kommentaar


                                Kui see üldistus sind ei tabanud, siis polnudki see sinule mõeldud. Küll aga olen ma kindel, et ma nii mõnegi teise foorumikasutaja mõtteteid üsna täpselt kirjeldada suutsin.

                                Operi ja Neemelo üle pole siin teemas mõtet vaidlust alustada, aga Ojamaast võime küll rääkida. Ma ei väitnudki kordagi, et Ojamaa ei oleks teistest oma oskuste või füüsiliste võimete või mille iganes poolest üle. Öelda üritasin ma seda, et selle üleoleku tõttu ta koondisekutse saigi, kuid ega keegi ei teadnud ju, millises seisukorras ta on, kui ta siia jõuab. Oleks Frankil võimalus käia meie välismaal pallivate poiste mänge vaatamas, siis tõepoolest jääks Ojamaa kohalelennutamine ja seejärel tribüünile istutamine arusaamatuks. Paraku selgub nende poiste valmisolek mänguks alles koondise esimestel ühistel trennidel ja peatreener langetab otsuse ikkagi nendes nähtu põhjal, mitte selle pärast, et keegi neist välismaal mängib ja oma oskuste poolest muidu üle on. Ja eks Frank võib ju Ojamaa treeningute mittekatkestamiseks üldse loobuda tema siialennutamisest, sest et on võimalus, et ta pole küllalt heas vormis, et koondist aidata. Aga kujutad sa ette, kui hulluks see kisa siin siis läheks? Mourinho sõnavõtt on absoluutselt õige ja ma ei näe mingit põhjust, miks ta meil ei peaks kehtima. Ibrahimovic oli ka Interis mõõdunud hooaegadel vaieldamatu staarmängija, aga tema mängimise üle otsustas Mourinho ikkagi hetkevormi põhjal, mitte press ja fännid tema kuulsuse põhjal.

                                Ühesõnaga tahan ma öelda, et mitte keegi meist ei ole küllalt kursis kõikide koondise vaatevälja kuuluvate mängijate hetkeolukorraga, et Franki eest hakata otsustama, kes väljakule peaks saama. Ja ammugi ei saa me teha seda ainult selle põhjal, et üks poiss on välismaale saanud ja peaks seepärast olema teistest oskuste poolest üle. Nii kaua, kui koondise tüüri juures on Frank, peame me tema otsuseid usaldama, seda enam et tulemused on enamgi kui oodata võiks.
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X