320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viikmäe tulevikus Chelsea-s?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Viikmäe tulevikus Chelsea-s?\'

    igati nőus, pigem toodi ikka FCF tugevdamiseks, sest TVMK hingab kuklasse. lisaks muidugi Euromángud.
    olen Ungaris ning pole táppidega táhti kaasas\'

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Viikmäe tulevikus Chelsea-s?\'

      Flora meister. Viikmäe siia toomine otsustab tegelt kõik, olegm ausad.
      minge Kingissepa praami peale

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Viikmäe tulevikus Chelsea-s?\'

        Muide Viikmäe olevat ju Florasse isiklikel põhjustel tulnud, millest ta ei taha rääkida, kuid samas jalgpalli seisukohalt vaadatuna on temast Florale suurt tulu.

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Viikmäe tulevikus Chelsea-s?\'

          Originally posted by FCOperBK


          Flora meister. Viikmäe siia toomine otsustab tegelt kõik, olegm ausad.
          Või siis mitte midagi. Tänases mängus oli taaskord näha neid vanu ilusaid udupilvi väljakul hõljumas

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'Viikmäe tulevikus Chelsea-s?\'

            Leidsin, et tänase päeva uudisega sobib see arutlus foorumis taas päevavalgele tulla. Aasta oli siis 2001 kui puujalg viikmäed loodeti näha siis selliste nimede nagu Crespo ja Droba kõrval kolle löömas Aga kahjuks pole reaalsus see

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'Viikmäe tulevikus Chelsea-s?\'

              Ja mina lollike arvasin, et poole tunni jooksul on keegi hea inimene 60 postitust valmis vorpinud, aga tuleb välja, et tegu on hoopis nekrofiiliaga.:P Teises teemas keegi väitis peale kõige muu (sellele kõigele muule leidus küll vastuväiteid) et Viikmäe kiire on. Minu arvates on Viikmäe aeglane. OK, mitte nii aeglane kui Kristal oma koondisekarjääri tuhmumisaegadel.

              PS. Siiani pakub mulle huumorit mälupilt, kus Eesti - Belgia mängus (0 - 1, Sonck 4, oli vist nii) toimus keskväljal pallivahetus ning ühes kaamerasse mahtunud võitluses oli näha belglast, kes sai nahkkera enda valdusse ning ekraani nurgast (hinnanguliselt) kahe meetri kaugusel üht väljasirutatud kätt, mis tundus kellestki/millestki haarata üritavat - Kristal. Liiga kiire üks.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'Viikmäe tulevikus Chelsea-s?\'

                Algselt postitas dareth


                Ja mina lollike arvasin, et poole tunni jooksul on keegi hea inimene 60 postitust valmis vorpinud, aga tuleb välja, et tegu on hoopis nekrofiiliaga.:P Teises teemas keegi väitis peale kõige muu (sellele kõigele muule leidus küll vastuväiteid) et Viikmäe kiire on. Minu arvates on Viikmäe aeglane. OK, mitte nii aeglane kui Kristal oma koondisekarjääri tuhmumisaegadel.

                PS. Siiani pakub mulle huumorit mälupilt, kus Eesti - Belgia mängus (0 - 1, Sonck 4, oli vist nii) toimus keskväljal pallivahetus ning ühes kaamerasse mahtunud võitluses oli näha belglast, kes sai nahkkera enda valdusse ning ekraani nurgast (hinnanguliselt) kahe meetri kaugusel üht väljasirutatud kätt, mis tundus kellestki/millestki haarata üritavat - Kristal. Liiga kiire üks.
                Hea, kui miski nii kaua huumorit pakub. mul on hetkel veel meeles anekdoot \"Pelmeenist ja pioneerist\". Nimelt, mille poolest nad erinevad? Vastus: pelmeeni tuleb keeta, aga pioneer on alati valmis!

                Kommentaar

                Working...
                X