320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lemsalu Brynesse!!??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale 'Lemsalu Brynesse!!??'

    Enne, kui Viikmäe 54. minutil välja vahetati, oli tal kolm head shanssi seisul 4:0 värav lüüa, ent kahjuks oli sihik paigast ära.
    Viimases mängus võideti karikaturniiril Eidsvold Turni 5:0. Viikmäe platsile ei pääsenud.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Lemsalu Brynesse!!??\'

      Tänaõhtuses kodumängus tugeva Staebacki vastu tuli võit 2-1 ja esimese värava lõi 13.minutil Marek Lemsalu!!!

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Lemsalu Brynesse!!??\'

        kui lemsalu nii hoos on siis miks arno teda koodise põhi kooseisu ei lükka ?

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Lemsalu Brynesse!!??\'

          Selline huvitav tähelepanek, et Lemsalu on poole hooajaga löönud Norra liigas sama palju väravaid, kui Oper Taanis terve eelmise hooaja jooksul.:P

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Lemsalu Brynesse!!??\'

            Originally posted by Siim88


            Selline huvitav tähelepanek, et Lemsalu on poole hooajaga löönud Norra liigas sama palju väravaid, kui Oper Taanis terve eelmise hooaja jooksul.:P

            Nii nii et Oper pingile ja LEmsalu koondise kestormajaks?
            .

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Lemsalu Brynesse!!??\'

              Olen juba ise samuti pool aastat mõelnud, et millal saab Lemsalu taas koondisekutse. Hetkel ma ei näe ühtegi põhjust, miks see vend ei võiks oma kodumaa värvides mängida. Võib-olla on ta kuidagi Pohlakuga või Pijpersiga raksus, kuid isiklikult seda versiooni ei usu.

              Samas aga leiavad Lemsalu tegemised Norras minimaalset leheruumi võrreldes Taanis mängivate meestega. Võiks ju kasvõi Viikmäest ja Lemsalust koos ühe suure artikli teha. Eile kahjuks ETV jalgpallipäevikut ei näinud, kui seal oli pikemalt Lemsalust juttu, siis sorry in advance.

              Martin, ära tee mulle õllesid ega kallista, vaid tee lugu Marek Lemsaluga

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Lemsalu Brynesse!!??\'

                Juksiga 100 % ühel nõul, ühelt poolt peaks Norra liiga tugevam olema Taani omast, teiselt poolt on mingil põhjusel Lemsalu jalgpallurina/keskkaitsjana sümpaatne, rahulik, stiilne, hea peaga mängija ehk nagu keskkaitja peabki olema. Stepanov-Lemsalu oleks iga kell minu valik Eesti koondise keskkaitsesse.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Lemsalu Brynesse!!??\'

                  Originally posted by vello99


                  Juksiga 100 % ühel nõul, ühelt poolt peaks Norra liiga tugevam olema Taani omast, teiselt poolt on mingil põhjusel Lemsalu jalgpallurina/keskkaitsjana sümpaatne, rahulik, stiilne, hea peaga mängija ehk nagu keskkaitja peabki olema. Stepanov-Lemsalu oleks iga kell minu valik Eesti koondise keskkaitsesse.
                  Peand pea nüüd hoogu. Et Piiroja jätaksid siis pingile ve?
                  .

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Lemsalu Brynesse!!??\'

                    hmm näitex cm-is on piiroja pandud parem/kesk ründaja/kaitse

                    kulik pandi kaitsest ründesse mängima...paneme piiroja ka

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Lemsalu Brynesse!!??\'

                      Lemsalu lõi 12 minutit tagasi oma 5enda (vist) värava sel hooajal. Brynel on hetkel 1-1 viiik Lyniga. Ta on nüd koos Peter Olofssoniga oma klubi suurim väravakütt
                      Pärtel Tomberg

                      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                      http://www.isepankur.ee
                      info@isepankur.ee

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Lemsalu Brynesse!!??\'

                        See mees on hull!
                        MA tahtsin öelda hulljulge.
                        Kahju, et Bryne ikkagi 1-2 kaotas.Aga ikkagi...kaitxemees ja muudkui taob...kõva vend

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Lemsalu Brynesse!!??\'

                          Allo

                          Lihtsalt oletus, aga võibolla kui ta vähem väravaid lööks mängiks ta kaitses paremini?
                          Meeskond ju ikkagi kaotas 2:1

                          Lihtsaltr natuke mõtlemisainet (pole ühtegi mängu omasilmaga näinud)

                          Tervitades
                          Eestlane Finsbury Parkis

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Lemsalu Brynesse!!??\'

                            Originally posted by moiva

                            Peand pea nüüd hoogu. Et Piiroja jätaksid siis pingile ve?
                            Aga miks ka mitte. Egas Piiroja mingi püha lehm pole, et puutuda ei saa. Kui Lemsalu vormis on, siis on ta isegi parem kui Piiroja, kogemusi kah üksjagu.
                            Mul on liiv ja sul on savi.

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Lemsalu Brynesse!!??\'

                              Nuh Lemsalu lõi värava, kuid Piiroja kõmmutas kaks:P
                              .

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Lemsalu Brynesse!!??\'

                                Originally posted by moiva


                                Nuh Lemsalu lõi värava, kuid Piiroja kõmmutas kaks:P
                                Liigade tase on vist nagu tiba erivev vä? See selleks, aga kui vaadata põhitegevust elik kaitsmist, siis ei tohiks Lemsalu Piirojast halvem küll olla. Aeglasem on ta küll, aga peamäng on tal kõva (mäletab keegi lahinguid Dunc Fergusoniga) ja jalaga mängib ta paremini, lisaks kogemused... Kui Piiroja võitlusindu tarvis läheb, siis võib ta ju kaotusseisus sisse lasta. Jõuabki rohkem lammutada...
                                Mul on liiv ja sul on savi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X