320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kaimar Saag (Viljandi JK Tulevik, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    järjekordne treeningmängu värav siis pühapäevast

    Kommentaar


      laupäeval hooaeg jätkus...liigamängus platsile ei saanud....enne seda oli mitmeid treeningmänge kus ta ikka mängis.....ja ka skooris

      Kommentaar


        Kas ma nüüd saan ikka õieti aru, et mees kes mängib TAANI ESILIIGAS,
        kes ei ole saanud see hooaeg pea ültse mänguaega, väravaid muidugi pole löönud, jah treeningmängus lööb paar tükki (ma löön ka) :

        On Eesti koondise nimekirjas?? ( Koondis on ju kõige parematele, ja kellelt viimasel ajal on olnud head esitused)
        C'mon Rüütli, ta ei saa isegi esiliigas põhisatsi eest väljakule ja sa kutsud ta koondisesse. Ma küsin miks? ma ei ütlegi et koondise eest halvad esitused oleks, aga ehk oleks tõesti mõttekoht..

        Kommentaar


          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
          Kas ma nüüd saan ikka õieti aru, et mees kes mängib TAANI ESILIIGAS,
          kes ei ole saanud see hooaeg pea ültse mänguaega, väravaid muidugi pole löönud, jah treeningmängus lööb paar tükki (ma löön ka) :

          On Eesti koondise nimekirjas?? ( Koondis on ju kõige parematele, ja kellelt viimasel ajal on olnud head esitused)
          C'mon Rüütli, ta ei saa isegi esiliigas põhisatsi eest väljakule ja sa kutsud ta koondisesse. Ma küsin miks? ma ei ütlegi et koondise eest halvad esitused oleks, aga ehk oleks tõesti mõttekoht..
          See on suur mõttekoht! Mees kes mängib Belgia parimas liigas ja saab mängida umbes 20-30min ei pääse koondisesse.

          Kommentaar


            no olgem ausad kaimar on ju neemelost katkiste jalaluudega ka üle....olles samas ka pime

            Kommentaar


              Algselt postitas Osvaldo Vaata postitust
              no olgem ausad kaimar on ju neemelost katkiste jalaluudega ka üle....olles samas ka pime
              Oled sa ikka terve veel?

              Kommentaar


                ma usun et ta tahtis vastupidi kirjutada. see oleks ainus mõistlik selgitus
                www.netsoccer2.com

                Kommentaar


                  Nõustuks viimase postitajaga.

                  Kommentaar


                    No kuulge, mida Neemelo koondises head on teinud?
                    Ühe türgile koksas ära aga muidu on ju suht sitt olnud.
                    Kuigi ma tahaks teda veel koondises näha, ehk on midagi muutunud, Vosko või Saagi asemel võiks ta koondises olla küll.
                    Algselt postitas Cule
                    Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                    Kommentaar


                      Neemelo oli alguses täitsa hea.Pall vähemalt püsis veidi ka eespool.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                        No kuulge, mida Neemelo koondises head on teinud?
                        Ühe türgile koksas ära aga muidu on ju suht sitt olnud.
                        Kuigi ma tahaks teda veel koondises näha, ehk on midagi muutunud, Vosko või Saagi asemel võiks ta koondises olla küll.
                        no neemelo ja saag vähemalt näitavad võitlusvaimu aga millega suudab meid üllatada viikmäe??
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          no neemelo ja saag vähemalt näitavad võitlusvaimu aga millega suudab meid üllatada viikmäe??
                          Ta tegi iisraeli vastu ronaldinho trikki aga muidu jah
                          Algselt postitas Cule
                          Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                          Kommentaar


                            Neemelo on kohe kindlasti teeninud ära uue võimaluse
                            www.netsoccer2.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
                              Neemelo on kohe kindlasti teeninud ära uue võimaluse
                              Millega,sellega et ta belgia klubi lepingule alla kirjutas ja paar korda vahetusest ilma erilise eduta platsile on jooksnud?
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                mhm
                                kümme tm.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X