320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kaimar Saag (Viljandi JK Tulevik, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Millega,sellega et ta belgia klubi lepingule alla kirjutas ja paar korda vahetusest ilma erilise eduta platsile on jooksnud?
    No Neemelo tuleb stabiilselt Belgia kõrgliigas vahetusest, Kaimar tsillib ma ei tea kus...
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
      Millega,sellega et ta belgia klubi lepingule alla kirjutas ja paar korda vahetusest ilma erilise eduta platsile on jooksnud?
      Ja millega ta lepingu ära teenis? Ilusate silmade ja laheda võrksärgiga? Neemelo oli peatamatu Eesti Meistriliigas, oli üpris hea Soome liigas ja nüüd saab stabiilselt mänguaega Belgia meistriliigas.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Neemelo oli peatamatu Eesti Meistriliigas, oli üpris hea Soome liigas ja nüüd saab stabiilselt mänguaega Belgia meistriliigas.

        Saag oli peatamatu Eesti A-klassis, sai natuke mänguaega Eesti Meistriliigas ja saab stabiilselt mänguaega Taani Esiliiga duublis.
        JK Liverpool Pub

        Kommentaar


          Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
          Neemelo on kohe kindlasti teeninud ära uue võimaluse
          Ma olen nõus sellega.
          Algselt postitas Cule
          Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

          Kommentaar


            vaatasin et kaimari klubi on 3 hetkel, tuleb teiseks, saab juba võimaluse meistriliigaks, aga selleks peab mr. saag ju "kõmmutama" hakkama.
            LFC

            Kommentaar


              Algselt postitas suvakas555 Vaata postitust
              vaatasin et kaimari klubi on 3 hetkel, tuleb teiseks, saab juba võimaluse meistriliigaks, aga selleks peab mr. saag ju "kõmmutama" hakkama.
              Saab peaks ikka põhimeeskonna eest kõige pealt platsile saama ja siis ka pommitama hakkama,pingil olles ju väravaid ei löö
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                Saab peaks ikka põhimeeskonna eest kõige pealt platsile saama ja siis ka pommitama hakkama,pingil olles ju väravaid ei löö
                Enne on vaja pingile ka saada.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  No Neemelo tuleb stabiilselt Belgia kõrgliigas vahetusest, Kaimar tsillib ma ei tea kus...
                  Ma ei öelnud ,et Kaimar väärib võimalust,aga minuarust ei vääri ka Neemelo võimalust,sest Neemelo on puujalg ja jääb puujalaks.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                    Ma ei öelnud ,et Kaimar väärib võimalust,aga minuarust ei vääri ka Neemelo võimalust,sest Neemelo on puujalg ja jääb puujalaks.
                    tundub et sina fännad viikmäed.krt puujalad ikka belgia liigasse ei pääse
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      neemelo on tõesti puujalg ja kaimar väärib kindlasti võimalust

                      Kommentaar


                        Pool meie koondist on puujalad, aga keegi ometigi peab neist koondisesse pääsema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                          Pool meie koondist on puujalad, aga keegi ometigi peab neist koondisesse pääsema.
                          No nii ka nüüd päris ei ütleks. Siit võiks küsida seda, kust ja millal algab staatus "puujalg"?

                          Kommentaar


                            Minu jaoks on puujalg see, kes ei suuda palli korralikult omaks võtta ja vajadusel seda kiiresti ja täpselt edasi sööta. Ma ei tea küll kuidas mõningad mängijad oma klubide eest mängivad, aga koondise kohtumiste põhjal vastavad küll mõningad inimesed sellele kriteeriumile.

                            Kommentaar


                              No kui sa võrdled siin Eesti mängumehi maailma parimatega, siis on selge, et nad jäävad alla, aga kui siit edasi minna, kas siis võiks nimetada Eesti liigat puujalgade liigaks? Koondises on ju eelduslikult kõik meie riigi parimad pallurid.

                              Kommentaar


                                Haa, sa püüad mind ikka sügavamale sohu tõmmata

                                Eesti koondise mängupilti võrdlen ma pigem teiste koondistega, kellel peaksid umbes samal tasemel vennad olema (vähemalt klubide põhjal). Mängijaid võrdlen ma pigem Euroopa keskmise tasemega mängijatega.

                                Meistriliigat pole raatsinud kunagi ühegi teise liigaga võrrelda. Omal tasemel saavad kohalikud mägumehed kenasti hakkama ja sellest piisab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X