320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kaimar Saag (Viljandi JK Tulevik, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Küsiks veel, aga asi läheb väga OT-ks ära ja ilmselt pole sel ka mõtet

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      tundub et sina fännad viikmäed.krt puujalad ikka belgia liigasse ei pääse
      Imelik ,kui ta Eesti koondises igas mängus 100 olukorda kasutamata jättis iga mäng siis kutsusid kõik teda puujalaks ja ma olen üpris kindel et ka sina( vabandust,kui nii ei olnud) ja mees väga väravaid tagunud vahepial pole ,niiet mis peaks muutunud olema?Aga noh teemasse siis ka ,et Rüütli ahju ja Saag koondisest välja!
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        3. kohal olev Silkeborg alistas 2. kohal oleva Herfolge 3-1. Nüüd on neil vastavalt 32 ja 34, kusjuures Silkeborgil on võimalus teiseks tõusta, kuna neil on 1 mäng vähem peetud.

        Kommentaar


          loodame siis parimat

          Kommentaar


            No kaimarile ju vahet ei ole kus liigas meeskond on,niikui nii mängida ei saa,parem nõudku et teda kuhugi laenule saadetakse et saaks mängupraktikat
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Ilmselt Kaimar ennast peagi leiab ja minu meelest on temas küll midagi, mis lubaks järgmine hooaeg teda ka meistriliigas väljakule.
              Homme kohtub Silkeborg FC Fredericiaga. Eelmises voorus noppis Fredericia 3-0 võidu tabeli 14.nda - FC Amageri - üle. Fredericia on tabelis 8.

              ESINELIK:
              1. Herfølge 40 (esmaspäeval võõrsil tabeli 9.ga)
              2. Viborg 39 (esmaspäeval võõrsil tabeli 11.ga)
              3. Silkeborg 38 (mäng vähem peetud)
              4. AB 34

              Loodetavasti saavad Kaimari 14 mängu ja 3 väravat homme uue jätku.

              Kommentaar


                Silkeborg kaotas täna 1-2 Fredericiale.meie poisi tegemised hetkel teadmata aga kahtlen kas üldse staadionil oli
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  mitte et see info poleks umbes minutiga Silkeborgi kodulehelt leitav, eksole.

                  Viasat Divisionen 19. spillerunde mandag den 13. april
                  Silkeborg IF - FC Fredericia 1-2 (0-0)
                  Mål: 0-1 Rasmus Katholm (51), 1-1 Henrik "Tømrer" Pedersen (61), 1-2 Hans Jørgen Haysen, straffe (91)

                  SIF: Kenneth Falkenberg, Dennis Flinta, Jim Larsen, Thorbjørn Holst Rasmussen (85: Simon Jakobsen), Christian Thyboe-Thomsen, Peter Degn (72: Kaimar Saag), Martin Ørnskov, Steffen Ernemann, Martin Svensson (78: Stefan Schmidt), Henrik "Tømrer" Pedersen, Rajko Lekic.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    kahtlen kas üldse staadionil oli
                    Eks see pilet maksab ka.

                    Kommentaar


                      täna siis silkeborg sai väga vajaliku 3-1võidu
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Minu teada pole Silkeborg täna mänginud,tegu peaks olema juba ette mängitud vooruga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                          Minu teada pole Silkeborg täna mänginud,tegu peaks olema juba ette mängitud vooruga.
                          neil oli üks mäng varuks võrreldes teistega ja see peeti täna nagu ma aru saan
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Mitte kumbagi. FC Amager läks lihtsalt märtsi lõpus pankrotti ja likvideeriti. Nii et see 3:0 tulemus kantakse edaspidi kõikidele klubidele nendega planeeritud kohtumiste asemel tabelisse - Silkeborgi puhul esimest korda täna ja teist korda 26. aprillil. Samamoodi juhtus Køgega, kellega oleks mängitud 10. mail. Need on need klubide ülejõu käivad ühinemised, mis veel majanduse õitseajal tehti, aga nüüd pankrotiga lõppevad. Suur tükk, suu lõhki.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Kuivõrd Silkeborg võitis 2:1 ja Viborg sama tulemusega kaotas, siis tõusis Silkeborg teiseks aga kas sellele põhjust ka kaasa elada on, see on juba ebaselgem, kuivõrd Kaimar mänguaega ei saanud. Leping on muidugi pikk, äkki ootavad rahulikult mehe avanemist.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jethro Vaata postitust
                                Kuivõrd Silkeborg võitis 2:1 ja Viborg sama tulemusega kaotas, siis tõusis Silkeborg teiseks aga kas sellele põhjust ka kaasa elada on, see on juba ebaselgem, kuivõrd Kaimar mänguaega ei saanud. Leping on muidugi pikk, äkki ootavad rahulikult mehe avanemist.
                                Mis avanemist?? Minuarust on ta juba tõestanud, et suudab väravaid lüüa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X