320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kaimar Saag (Viljandi JK Tulevik, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Koondises samal põhjusel nagu teised koondislased,parim mees sellel positsioonil eestis.

    Kommentaar


      Algselt postitas Osvaldo Vaata postitust
      Koondises samal põhjusel nagu teised koondislased,parim mees sellel positsioonil eestis.
      Saag? Tõesti?
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Saag on vast koondises oma töövõime pärast. Kuid olgem ausad siis klassi poisil ju eriti pole.

        Kommentaar


          no millegi erilisega pidi ta silma jääma, et siit välja pääses ja eesti koondisesse..
          võibolla on tegu taandarenguga lihtsalt selle poisi näol

          Kommentaar


            Saag on tegelikult väga võimekas mängija. Küll hakkab ka vorm tõusma.

            Kommentaar


              Kas härra Saag on tänu sellele poolkoba kukla söödule, mis ta Operile edasi jagas tõusnud ebajumala staatusesse?

              Kommentaar


                Algselt postitas magicm Vaata postitust
                Kas härra Saag on tänu sellele poolkoba kukla söödule, mis ta Operile edasi jagas tõusnud ebajumala staatusesse?
                Seda läbi Hr.Rüütli silmade läbi.Nendel hulgal koondise mängudega mis tal peetud on peaks olema mingi märge juba kirjas peale ühe hädise kukla söödu Ma kardan et sellest poisist enam headnahka ei saa

                Kommentaar


                  Minu mäletamist mööda oli ta ennekõike rombi-Jenseni lemmiklaps.
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dareth Vaata postitust
                    Minu mäletamist mööda oli ta ennekõike rombi-Jenseni lemmiklaps.
                    Tundub et ta Rüütli lemmik laps ka suhteliselt

                    Kommentaar


                      Algselt postitas oncool Vaata postitust
                      ütleme ausalt keerutamatta välja, meeskond sai ka aru et poiss on koba. Võimalusi on aga palli ta väravasse enamasti ei suuda veeretada, varsti Levadias tagasi
                      Mulle on tundunud koondise mänge vaadates, et võibolla suurim puudujääk Saagil on just kohavalik, et ei suuda õigel ajal õiges kohas olla, et tekiks reaalne võimalus väravat lüüa. Ma tema liigamängude kohta ei tea, ei ole näinud. Aga koondise mängude järgi vaadates on sinu kommentaar küll veider. Mis võimalusi sa silmas pead, mille Saag on ära rikkunud? Pigem ei suuda ta neid võimalusi endale tekitada. Palliga liikumine (sh esimene puude) on tundunud piisavalt adekvaatne arvestades koondise keskmist taset. Võibolla mul on mingid tema suuremad "koogid" vahele jäänud. Eks tuletage siis mulle meelde. Ja ma isiklikult ei arva, et Saag peaks igal juhul ja kindlasti enne Neemelot ja muud seltskonda koondises olema, aga kui treener nii otsustab, siis ju selle otsuse taga mingi idee on.

                      Kommentaar


                        Treener on kõikvõimas

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kopajuht Vaata postitust
                          Mis võimalusi sa silmas pead, mille Saag on ära rikkunud? Pigem ei suuda ta neid võimalusi endale tekitada.
                          Mängijat hinnataksegi selle järgi, mis ta korda saadab, mitte selle, mida ära ei vusserda. Kuigi olen juba korduvalt Saagi suhtes vastumeelsust üles näidanud, siis pole siiani väsinud. Pole talenti, pole potentsiaali ja mingit avanemist oleks narr oodata. Ja olen üsna kindel, et see pole selline situatsioon, kus Van Gaalgi ei näinud Klavanis esialgu midagi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kopajuht Vaata postitust
                            Ma tema liigamängude kohta ei tea, ei ole näinud.
                            Neid ongi raske näha, sest ta ei pääse õieti platsilegi.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas magicm Vaata postitust
                              Mängijat hinnataksegi selle järgi, mis ta korda saadab, mitte selle, mida ära ei vusserda. Kuigi olen juba korduvalt Saagi suhtes vastumeelsust üles näidanud, siis pole siiani väsinud. Pole talenti, pole potentsiaali ja mingit avanemist oleks narr oodata. Ja olen üsna kindel, et see pole selline situatsioon, kus Van Gaalgi ei näinud Klavanis esialgu midagi.
                              Nõus esimese lausega ja seetõttu ma ei leiagi, et Saag alternatiivsetest (Neemelo ja co) valikutest kehvem oleks.

                              Kommentaar


                                Eksite kõik negativistid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X