320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kaimar Saag (Viljandi JK Tulevik, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mängu videokokkuvõte

    Kommentaar


      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
      Eric Djemba-Djemba!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Meireles Vaata postitust
        ((Üsna mõttetu postitus, jepjep.))
        Ei ole mõttetu postitus...hea ennast naabritega võrrelda, jälle...paneb võibolla oma poisse rohkem tegutsema.
        Mängu tipphetki vaadates tundus, et võimalusi oli suht võrdselt, kuid vastaste realiseerimine õnnestus paremini. Saag lõi siis oma kahest võimalusest ühe ära.

        Kommentaar


          Algselt postitas Meireles Vaata postitust
          Kena muidugi,
          ehkki kui vahel võib tunduda (iga üksiku värava üle juubeldades),
          et me ründeässad on soliidsetes liigades korralikult jala maha saanud, siis

          (23-aastane) Saag: 63 mängu ja 13 väravat
          (22-aastane) Ženjov: 88 mängu ja 8 väravat

          ei ole laiemas plaanis just kuigi muljetavaldavad numbrid.

          (Vaatasin niisama võrdluseks, mida lätakatel vastu on panna – 23-aastane Artiom Rudņev, viimase kahe aasta jooksul Ungaris ja Poolas kokku 39 väravat 62 mängus. Muuhulgas saanud Europa League's maha kübaratrikiga Juventuse vastu.)

          ((Üsna mõttetu postitus, jepjep.))
          Natukene ses mõttes mõtetu, et Zenjovile teeb liiga. Seda põhjusel, et päris tihti pole Sergei ju teps mitte ründajat mänginud, vaid vasakäärt vms.

          Kommentaar


            Mis see Rudnev Läti koondises teinud on ka?

            Kommentaar


              Algselt postitas Keiss Vaata postitust
              Mis see Rudnev Läti koondises teinud on ka?
              No väravaid küll löönud pole :d

              Kommentaar


                Minu pärast võivad meie omad pingil edasi ka istuda kui koondises kõmmutavad Tore ju vaadata küll Rudnevsi hat-tricke suurte ja vägevate vastu aga kui kodumaal nullipoiss on siis suures plaanis minu jaoks ebaoluline.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                  Minu pärast võivad meie omad pingil edasi ka istuda kui koondises kõmmutavad Tore ju vaadata küll Rudnevsi hat-tricke suurte ja vägevate vastu aga kui kodumaal nullipoiss on siis suures plaanis minu jaoks ebaoluline.
                  Igati nõus. Õnneks paljud Eesti mängijad(ründajad) löövad välisliigades nii mõnegi värava ja on viimastel aastatel resultatiivsed ka koondise eest. Mina pean Saagi eelmise hooaja 30 mängu ja 7 väravat Taani kõrgliigas väga tugevaks sõnaks. See näitab, et mängijal on oskusi ja on igati treeneri usalduse võitnud.

                  Kommentaar


                    Pole küll kuuevarbaliste sõber aga Rudnevsil on vöö vahel koondise eest alles 9 mängu, samalajal kui Saagil on mänge kogunenud juba 34 ja Zenjovil 20, Sergeil on juba samas ka 5 väravat sinisärkide eest ette näidata, mis pole paha. Ühesõnaga lätakal on võimalik kümnekonna mänguga hea õnnestumise korral väravatearv tagasi teha.

                    Kommentaar


                      Nii tubli statistik oled. Etv vajaks osilale ja sääritsale lisaks statistik-kommentaatoreid.

                      Kommentaar


                        Ära unusta kalkunit, üleüldse soovitan vaadata viimase eesti mängu kommentaare näiteks Saagi väravale eelenenud olukorrale. Masendav ikka mis seal err-is toimub, kas neile seal vahepeal mingeid kvalifikatsiooni norme ei kontrollita? Võtku siis jalgpalli kommenteerima mujalt kanalitest või loobugu kui ei suudeta

                        Kommentaar


                          Silkeborg võitis kodustaadionil Brondby 2:1, Saag sekkus mängu 87. minutil.

                          Kommentaar


                            samas skooris miskipärast reservide eest nädala alguses...huvitav mis keiss on nagu

                            Kommentaar


                              hahahaha, mehed, mul tuli prg ülinaljakask idee .XDXDXD mõtelge Kui Kaimaril oleks hoopis eesnimed nagu Markus Osvald Otto Tarmo Oliver Rasmus, siis oleks ta allkiri MOOTORSAAG XDXDXDXXDDXDXdD mine putsi noo, pariiim EVEEERRR XDXDXD:

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Osvaldo Vaata postitust
                                samas skooris miskipärast reservide eest nädala alguses...huvitav mis keiss on nagu
                                Eitea jah, ise olen ka kuulnud sellisest UEFA poolt kehtestatud reeglist, et need mehed kes reservi eest skoorivad, saavad kindlasti jala valgeks ka põhimeeskonna eest mängides.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X