320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kaimar Saag (Viljandi JK Tulevik, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Pärnust
    see on kuskil Lätis?
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      mhm

      Kommentaar


        Kaimps jääb siis Taani edasi, praeguse seisuga esiliiga klubisse. http://www.ohtuleht.ee/475245
        T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

        Kommentaar


          No mina isegi näen selles üleminekus positiivsust. Parem ikka seal kus saad stabiilselt mänguaega olla, kui kuskil kõvemas liigas pingil või tribüünilt mängule kaasa elada
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Täitsa tore! Peaasi, et mänguaega saab, vahet on see kõrgliiga, esiliiga.Peksab kolle seal ja edasine tee Suurbritanniasse!, Uskuge

            Kommentaar


              Sõltuvalt Vejle järgmistest mängudest võib Saag väga vabalt järgmisel hooajal kõrgliigas edasi mängida, pole hullu midagi.

              Kommentaar


                Ja voore on 1. Divisionis veel järgi 7.
                Kas Super Ligaen või mitte, selgub hiljemalt 10. juuni.

                Muuseas Vejle pole eestlastele võõras klubi, 2007 a. sai klubi särgis mängu kirja Urmas Rooba ja veel varem, 2005 a. Sander Post.

                Kommentaar


                  Mehed on kärmed olnud, aga hetkel on Kaimar veel ikkagi Silkeborgi mängija.Leping jõustub peale hooaega
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Hakka või kahtlustama,et muidu nii sappi täis Jalka Fänn on viljandlane kui just pole tegu eriti peene ja arusaamatugi sarkasmiga.Aga ehk hakkab tõesti ja küll pallib veel ka kõrgeimal tasemel.

                    Kommentaar


                      Saag on kummaline mängija. Oleks nagu ründaja, kuid statistika ei ole just muljetavaldav. Mängis Levadia duublis, lõi golle. Siis kui Levadiasse läks kaheks aastaks, lõi 4 väravat 18nes kohtumises. Siis millegipärast läks Silkeborgi ja lõi 14 väravat 79 kohtumises. Jälgin Eesti jalgpallureid päris aktiivselt ja ei ole küll kuulnud, et Saag annaks söötu palju tihedamini kui lööb väravaid. Olen alati mõelnud, et mida Silkeborg temas näeb. Peale väravate Fääride vastu on ka tema Eesti koondise panus olnud ründaja kohta väga nõrk (36 mängu, 3 väravat...Isegi mõni kaitsja lööks rohkem).

                      Aga muidugi, mis ekspert ma olen - kõigest tugitoolisportlane.

                      Äkki on poisis midagi mida mina ei näe, kuid oleks viimane aeg hakata näitama enda kvaliteeti (23 aastane juba ju).

                      Kommentaar


                        Selline meie noormängijate tase hetkel lihtsalt ongi. Vaevalt, et Anier suudaks hetkel Taani kõrgliigas tunduvalt resultatiivsem olla näiteks...

                        Kommentaar


                          Saag on kummaline mängija. Oleks nagu ründaja, kuid statistika ei ole just muljetavaldav. Mängis Levadia duublis, lõi golle. Siis kui Levadiasse läks kaheks aastaks, lõi 4 väravat 18nes kohtumises. Siis millegipärast läks Silkeborgi ja lõi 14 väravat 79 kohtumises. Jälgin Eesti jalgpallureid päris aktiivselt ja ei ole küll kuulnud, et Saag annaks söötu palju tihedamini kui lööb väravaid. Olen alati mõelnud, et mida Silkeborg temas näeb. Peale väravate Fääride vastu on ka tema Eesti koondise panus olnud ründaja kohta väga nõrk (36 mängu, 3 väravat...Isegi mõni kaitsja lööks rohkem).

                          Aga muidugi, mis ekspert ma olen - kõigest tugitoolisportlane.

                          Äkki on poisis midagi mida mina ei näe, kuid oleks viimane aeg hakata näitama enda kvaliteeti (23 aastane juba ju).
                          Kaimps ei ole jah mingi eriline kollinaator, Aga mehel tahtmist on kõvasti rohkem kui mõnel teisel koondislasel. Võitleb ja möllab kõvasti, ei ole tal ka seda " kinki sündroomi" käed laiali ja pill lahti ( Rüütli näeb temas midagi, mida meie lihtsurelikud ei näe)
                          T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Laz Vaata postitust
                            Peale väravate Fääride vastu on ka tema Eesti koondise panus olnud ründaja kohta väga nõrk (36 mängu, 3 väravat...Isegi mõni kaitsja lööks rohkem). /.../ Äkki on poisis midagi mida mina ei näe, kuid oleks viimane aeg hakata näitama enda kvaliteeti (23 aastane juba ju).
                            EDIT: muutsin postitust, Zaho ei ole viimase aasta jooksul siiski mänginud, sorry.

                            Eesti koondise ründajad, kes on viimase aasta jooksul saanud koondisekutse: mänge, väravat ja väravat mängu kohta:
                            - Henri Anier, 2 / 0 / 0
                            - Kaimar Saag, 36 / 3 / 0,08
                            - Jarmo Ahjupera, 15 / 0 / 0
                            - Sergei Zenjov, 21 / 5 / 0,24
                            - Vladimir Voskoboinikov, 29 / 3 / 0,1
                            - Rauno Alliku, 2 / 0 / 0
                            - Albert Prosa, 2/ 0 / 0
                            - Joonas Tamm, 3 / 0 / 0
                            - Tarmo Kink*, 59 / 5 / 0,08
                            * - ei ole "puhas ründaja"

                            Tänastest koondislastest on kõige parem väravat/mängus suhe mõistagi keskväljamaestro Kostjal - 0,27.
                            Paljudest "puhastest ründajatest" parem number on veel ka peamiselt paremäärt mängival (kuid mõnikord ka teise ründaja posängis oleval) Ats Purjel - 0,11.

                            Paljude noorte ründajatega ei saa Saagi seega võrrelda, ei ole piisavalt proportsionaalset mängude suhet, kuid puhtalt ründajate kontekstis ei paista Saag silma tänases koondises tõesti. Aga olen endiselt seisukohal - eks siin mängib oma osa ka tänulikkus viimase valiktsükli esimese värava eest NII KURADI vajalikult hetkel - et Saagi maha kanda ei ole põhjust ega alust. Ta lööb veel koondise eest, kindlasti lööb. Tema õnnetus on aga see, et ainus positsioon meie tänases koondises, kus Rüütlil on valikuvõimalusi piisavalt, ongi rünne. Zenjovi ta troonilt ei tõuka tõenäoliselt, juba puht tehnika ja vaistu pärast, mis Zenil on kahtlemata paremad. Aga impact sub'ina võib Saag veel nii mõnegi tera leida.

                            Anieri kohta ei oska ma midagi öelda, ausalt öeldes. Ootame ja vaatame, kuidas härra Norras hakkama saab. Tamm näitas end Salvadori mängus väga viisakast küljest, teda oleks huvitav veel mängimas näha, miks mitte Balti turnal. Mees, kes koondise jaoks kindlasti küps ei ole ja ilmselt mõnd aega arvatavasti kutset ka ei saa, on Rauno Alliku (siinkohal pean nentima, et oh, kui meeldiv oleks olla sunnitud neid sõnu peatselt sööma).

                            Ja me kõik ootame Ojamaad, mõistagi

                            Aga Kaimarit ärge maha kandke. Mängupraktika maksab ja klubi nimi ei mängi, mees mängib

                            Kommentaar


                              Jalgpall pole ainuüksi statistikamäng, kus saab ründaja headust üheselt mõista löödud väravate kaudu. Saagi tugevus oli algusest peale see, et tüüp ei andnud kunagi alla ja võitles igal võimalikul ja võimatul moel iga palli pärast. Seepärast V. Jensen ta koondisesse tõigi, et juba kõrgemal tugevat survet vastastele peale panna. Seda pole Saag ka tänaseks lõpetanud ja seetõttu võiks tema stats olla vastasele peale sunnitud vead, tagasi võidetud pallid ja kasvõi kiirrünnake äravõtmine.
                              Last edited by mazz; 03.05.12, 14:21.

                              Kommentaar


                                Dannar, mu vastus oli ajendet just nimelt sellest, et palju on kommentaare stiilis: ta ju nagunii ei löö, mis tast enam siis... Minu välja toodud statistika näitabki üsna ilmekalt, et meie koondises ei ole mitte sitad ründajad, vaid keskväli ja ääred löövad rohkem, kuivõrd mängutempo dikteerivad nemad koostöös kaitsega. Ründekombinatsioone ja tehnika / skilli / vaistu / jõuga läbiminevaid ründajaid meil laialt käes ei ole. Seda enam ei saa öelda, et Saag tuleks maha kanda, sest ta ei löö väravaid. Ahjupera ka ei löö, aga mitu ette antud pikka palli ta vastastele jätab? Pea ühtegi, sest teda on suht raske, et mitte öelda võimatu teisel korrusel üle mängida - ja sealt saab/saaks juba edasi aretada rünnakut. Ergo - vajalik.
                                Last edited by mazz; 03.05.12, 14:22.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X