320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vassiljev Kostja (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Intervjueerijale omalt poolt küsimus--kui reaalne võiks olla Vassiljevi liitumine mõne Venemaa kõgliiga klubiga?

    Kommentaar


      Konstantin Vassiljev vastab neljapäeval lugejate küsimustele


      vutt vutt küsimusi esitama!

      Kommentaar


        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
        Konstantin Vassiljev vastab neljapäeval lugejate küsimustele


        vutt vutt küsimusi esitama!
        Tehtud!
        Tahtsin teada millised on need 5 tippliigat kelle hulka konkreetsete pakumistega välja tulnud klubid ei kuulu.
        Inglismaa, Hispaania, Saksamaa ja Itaalia peaks olema kindlad. Ei saanud aru mis see 5 liiga võiks olla- Prantsusmaa, Holland, Venemaa?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Prantsusmaa ikka

          Kommentaar


            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
            Prantsusmaa
            Iseenesest mõistetav.

            Kommentaar


              Variante ju palju: Holland, Šotimaa, Portugal, Türgi, Venemaa, Ukraina, Belgia, Austria jms iganes liiga veel.
              Adiós amigos

              Kommentaar


                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                Prantsusmaa ikka
                Eks igalühel oma arvamus ju.. kuidas sina selles nii kindel oled, et Vassiljev samamoodi mõtleb nagu sina?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                  Eks igalühel oma arvamus ju.. kuidas sina selles nii kindel oled, et Vassiljev samamoodi mõtleb nagu sina?


                  asi on määratud.

                  Kommentaar


                    Mina selles kindel küll pole, et ta selle järgi top 5 ütles. Aga olgu - aeg näitab.

                    Kommentaar


                      Dansk interesse for estisk duo
                      En dansk klub har indledt jagten på Årets Spiller i Estland, Siim Tenno, samt den estiske landsholdsspiller Konstantin Vassiljev.


                      Kostja ja Tenno vastu tunnevad taanlased huvi. Vist pole see kuuvanune artikkel siit läbi käinud. Klubi nime, nagu ma välja loen, ei nimetata. Tuginevad agendile.

                      Kommentaar


                        mitte Taani, väga kahju oleks..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Bobik Vaata postitust
                          Dansk interesse for estisk duo
                          En dansk klub har indledt jagten på Årets Spiller i Estland, Siim Tenno, samt den estiske landsholdsspiller Konstantin Vassiljev.


                          Kostja ja Tenno vastu tunnevad taanlased huvi. Vist pole see kuuvanune artikkel siit läbi käinud. Klubi nime, nagu ma välja loen, ei nimetata. Tuginevad agendile.
                          ei jaga taani keelt aga kas mitte ei mainita kahte klubi,kus juba eestlased ees?

                          Kommentaar


                            Ma loen välja niipalju, et Sidorenkov on liitumas Aalboriga

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                              Ma loen välja niipalju, et Sidorenkov on liitumas Aalboriga
                              Kuskohast sa seda siit välja loed??? AaB-d pole siin sõnagagi mainitud...

                              Dansk interesse for estisk duo
                              Vassiljev har i 38 landskampe nettet syv gange.
                              Foto: delfi.ee
                              Infoboks
                              bold.links
                              Superligaen
                              En dansk klub har indledt jagten på Årets Spiller i Estland, Siim Tenno, samt den estiske landsholdsspiller Konstantin Vassiljev.
                              Silkeborg og SønderjyskE er i øjeblikket de eneste klubber i Superligaen der har en estisk spiller tilknyttet. Hos Silkeborg har Kaimar Saag pænt med succes, mens Andrej Sideronkov nærmer sig en status som fast mand i SønderjyskE.

                              Nu kan yderligere to estere være på vej til dansk fodbold. Den defensive midtbanespiller Siim Tenno, der netop er blevet kåret som Årets Spiller i Estland, og landsholdsspilleren Konstantin Vassiljev er i dansk søgelys.

                              - En dansk klub viser interesse for Vassiljev og Tenno. Deres respektive klubber er klar til at sælge, og begge er interesseret i et skifte væk fra Estland, siger spillernes agent, Babak Afshar, til bold.dk.

                              Mens 20-årige Tenno huserer på den defensive midtbane, tager Vassiljev sig af af de offensive pligter midt på banen.

                              Kommentaar


                                Vaatasin valesti

                                Kommentaar

                                Working...
                                X