320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vassiljev Kostja (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Narva Trans, Sillamae Kalev? Voi hoopis Nomme Kalju? Valikuid on mitmeid aga budukas sa viskad vahest ikka tosiselt villast

    Kommentaar


      Algselt postitas Mehhakas Vaata postitust
      Narva Trans, Sillamae Kalev? Voi hoopis Nomme Kalju? Valikuid on mitmeid aga budukas sa viskad vahest ikka tosiselt villast
      mis sulle ei meeldi?Kas ütlesin ma midagi valesti või sa lihtsalt ei oska lugeda?
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        mis sulle ei meeldi?Kas ütlesin ma midagi valesti või sa lihtsalt ei oska lugeda?


        Vabandust OT pärast aga ma pidin lihtsalt selle lingi panema siia kuna paistab, budulojus ei jaga ikka asja.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Tänane Sloveenia meedia:
          And another interesting news. Konstantin Vassiljev, he again joined the training of nafta. Perhaps this is only a temporary solution, since the club is looking Estonec abroad. Recently, odjeknila news that should continue his career in Italy, where it has not yet managed to cross.

          Kommentaar


            kordan siis veelkord siinsetele tainapeadele üle. vassiljev, dmitrijev, šisov, kruglov, kotenko, puri - see on jalgpalluritena täiesti väärtusetu kaader. võimalik on neid ajutiselt müüa ainult tänu sellele, et pohlak ja rüütli neile koondises häid mängi aastate kaupa on võimaldanud. isegi aserbaidzaan ja norra esiliiga ei vaja sellised tegelasi.

            Kommentaar


              Algselt postitas eits Vaata postitust
              kordan siis veelkord siinsetele tainapeadele üle. vassiljev, dmitrijev, šisov, kruglov, kotenko, puri - see on jalgpalluritena täiesti väärtusetu kaader. võimalik on neid ajutiselt müüa ainult tänu sellele, et pohlak ja rüütli neile koondises häid mängi aastate kaupa on võimaldanud. isegi aserbaidzaan ja norra esiliiga ei vaja sellised tegelasi.
              Algselt postitas eits Vaata postitust
              mõnikord jään täitsa mõtlema et huvitav kuskohast küll sellised kaspy taolised lambad tulevad. ja kas tal on ka võimalik areneda. tundub et vist mitte.
              Omaaa peegel on sulle paras, sa võta see ja vaata milline sa ise oled !

              Kommentaar


                Algselt postitas eits Vaata postitust
                kordan siis veelkord siinsetele tainapeadele üle. vassiljev, dmitrijev, šisov, kruglov, kotenko, puri - see on jalgpalluritena täiesti väärtusetu kaader. võimalik on neid ajutiselt müüa ainult tänu sellele, et pohlak ja rüütli neile koondises häid mängi aastate kaupa on võimaldanud. isegi aserbaidzaan ja norra esiliiga ei vaja sellised tegelasi.
                Lammas!Kui mehed ikka sitad on siis neid ei kutsutaks koondisesse.Tundub,et sinunäol on tegemist kibestunud korvpallifänniga või lihtsalt persse läinud jalgpalluriga kes nüüd siin puhast sitta pritsib
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  troll tahab veel süüa
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Noh, tegelikult kui eits isegi trollib, siis väga mööda ju tegelikult ei pane. Ainult formuleering on veits nihu.

                    Kommentaar


                      Chievosse ta siis ilmselt ei lähe, kuna võistkond sõlmis samal positsioonil mängiva Miloš Dimitrijević-iga lepingu.
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Väikest lootust annab juurde see, et ka täna veel Itaalia meedia pasundab sellest

                        http://www.calcionews24.com/esclusiv...r-litalia.html

                        Kommentaar


                          Täna öösel läheb aken kinni Euroopas?
                          Kas homme ideeliselt võib juba üleminekuid lugeda?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                            Väikest lootust annab juurde see, et ka täna veel Itaalia meedia pasundab sellest

                            http://www.calcionews24.com/esclusiv...r-litalia.html
                            oleks mina mõne huvitatud klubi omanik, siis kannataks ilmselt pool aastat ära. Milleks raha maksta,kui varsti-varsti saab tasuta?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jaak Vaata postitust
                              oleks mina mõne huvitatud klubi omanik, siis kannataks ilmselt pool aastat ära. Milleks raha maksta,kui varsti-varsti saab tasuta?
                              Hind pole ju teab mis kõrge ja poole aasta pärast võib ka teisi kosilasi olla.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                No ei pasunda tegelikult ju midagi. Lihtsalt on eestikeelne jutt ära tõlgitud.

                                Mu arust oli juba kohe, kui esimene eufooria tema võimalikust üleminekust Itaaliasse üle läks, võimalik aru saada, et siin ei paista mitte midagit taga olevat. Itaalia meedias käis viimati Vassiljevi nimi läbi kui kaks koondist mängisid. Sellise vutimaa meedia oleks ammu teada saanud, kui mõni meeskond oleks välismaalt mõnda keskväljavõlurit sisse toomist kaalunud summa eest, mis Vassiljev maksab. Situatsioon, mida mina usuks, on see, et Nafta üritas viimasel nädalal teda mõnele Itaalia klubile müüa, mitte, et keegi oleks otsest huvi üles näidanud.

                                Ilus oleks muidugi, kui viimastel minutitel teatataks, et Kostja on mõne klubiga liitunud, aga paistab, et reaalsus on väga teistsugune.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X