320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vassiljev Kostja (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma arvan et ta vahetati lihtsalt sellepärast välja et ta on nii hea mängija ja teda on olulisemate mängude jaoks vaja hoida.

    Kommentaar


      Algselt postitas eits Vaata postitust
      ma arvan et ta vahetati lihtsalt sellepärast välja et ta on nii hea mängija ja teda on olulisemate mängude jaoks vaja hoida.
      Nägid mängu?

      Kommentaar


        Miks ta väja vahetati?

        Kommentaar


          "Andsin pika söödu, kohe tundsin valu ja küsisin vahetust. Homme tean täpsemalt, kaua ravi võtab," kommenteeris Vassijev ise, lisades, et tegemist on reie tagakülje vigastusega ja vähemalt kaks nädalat pole tal palliplatsidele asja.

          Kommentaar


            piiroja ja vassiljev aut, kes järgmisena?

            Kommentaar


              Hetkel küll nad on audis, aga Piiroja vigastus polnud väga tõsine ja tõenäoliselt ei tule ka Vassiljevi paus väga pikk... Küll vähemalt Põhja-Iiri mänguks ole mõlemad mehed jälle ilusti konditsioonis.

              Kommentaar


                Järgmine kapten Pareiko, pakuks mina.Et nüüd temaga midagi ei juhtuks...

                Kommentaar


                  see 2 nädalat on pohkar, mäng on 4 nädala pärast

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eits Vaata postitust
                    ma arvan et ta vahetati lihtsalt sellepärast välja et ta on nii hea mängija ja teda on olulisemate mängude jaoks vaja hoida.
                    värdile ka jälle sõna antud?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        mingeid kommentaare 43 min põhjal?
                        How does Freddy Kruger wipe his butt?

                        Kommentaar


                          ok, kui tõesti oli tegemist vigastusega siis oli mu iroonia kohatu. vabandan.

                          Kommentaar


                            ise küll kostja mängu ei näinud, kuna hakkasin vaatama alles seitsmekümnendast mänguminutist, aga nende kommentaaride põhjal, mida Amkari fännid on mulle jaganud on Vassiljev heast küljest ennast näidanud. Lõi teravust ja natukenegi loovust, millest Amkaril puudust oli. Mõni avaldas soovi, et järgmine kord antaks Kostjale võimalust ka mõni karistuslöök lüüa. Samas räägitakse temast ikka päris vähe eriti kui võrrelda sellega, kui palju temast pärast ostu räägiti.

                            Lisaks on Vassiljev valitud Amkari ametlikul koduleheküljel fännide poolt parimaks mängijaks.

                            Siin on mängujärgne intervjuu: http://fc-amkar.org/video/?id=27417 kes vene keelt mõikab võib vaadata. Kes ei mõika nendele tõlgin ära.
                            Konstantin Vassiljev, legionäär Eestist, palun teie kommentaarid tänase mängu kohta. Mis tuli välja, mis mitte ja miks ei suudetud võita?
                            - Ma arvan, et üldiselt meie mäng tuli välja, väljaarvatud see karistuslöök, mis lõppes meie jaoks nutuselt. Põhimõtteliselt suutsime praktiliselt täielikult neutraliseerida vastaste ründevõimekust, mängu tulemust otsustas aga ühe mängija individuaalne meisterlikus, kes seda standardolukorda õnnestunult lahendas. Ongi kõik.

                            Kostja, kuidas hindad oma enesetunnet, traumat?
                            - Homme teeme uuringuid, saab kindlat vastust, aga perspektiivid ei ole just kõige roosilisemad. Aga loodan, et pääsen vaid kahe nädalase pausiga.

                            Mis täpsemalt vigastada sai?
                            - Reie tagakülg.

                            Kuidas on teid võistkond vastu võtnud? Kuidas te kollektiivi sulandusite?
                            - Töiselt. Eriti aega sulandumiseks polnud, seega kõik on viisakuse piirides ütleme nii.

                            Kas Amkaris on mingeid erinevusi atmosfääris või teistes asjades võrreldes klubiga, kust te just tulite?
                            -Esiteks on vahe juba vene ja sloveenia liigade kvaliteetides. Aga kui võrrelda klubisid, siis otseloomulikult on siin kõik palju kõrgemal tasemel. Ning loodame, et ka tulemused on tulevikus paremad kui täna.

                            Kommentaar


                              Natuke ebaoluline info aga naerma ajas video see, kuidas Vassiljev jäi alguses põrnitsema, et "mis mobiililaadse asjaga need vennad siin intervjuud võtavad?"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
                                Natuke ebaoluline info aga naerma ajas video see, kuidas Vassiljev jäi alguses põrnitsema, et "mis mobiililaadse asjaga need vennad siin intervjuud võtavad?"
                                ma olen päris kindel et ka Kostja on varem sellist kõige lihtlabasemat salvestajat näinud, ei ole see mingi ulmeline tehnoloogia X-failidest

                                Kommentaar

                                Working...
                                X