320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vassiljev Kostja (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No kas rohkemat infot ei ole Kostja kohta kuulda?mis saama hakkab,kas jätkab Sloveenias või liigub edasi ?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Kui huviline on Altach, siis otsus peaks selguma vast lähiajal, kuna liiga algab juba 14. juulil.

      Kommentaar


        Minu arust ma lugesin ükskord kuskilt, et see vahepeal tekkinud variant langes ära ja kui mingit uut huvitavat pakkumist kuskilt ei tule, siis jätkab Kostja Sloveenias. Või ajan ma midagi segamini?
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas vtp Vaata postitust
          Minu arust ma lugesin ükskord kuskilt, et see vahepeal tekkinud variant langes ära ja kui mingit uut huvitavat pakkumist kuskilt ei tule, siis jätkab Kostja Sloveenias. Või ajan ma midagi segamini?
          Ma lugesin kuskilt sama.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Mm säh, kaevasin teiste huviliste jaoks ka välja, kuigi tegelikult ütlesin ma juba kõik ära.

            Konstantin Vassiljev. Poolkaitsja leping Sloveenia klubiga Lendava Nafta lõppes, kuid eile treenis ta taas koos meeskonnaga. "Vahepeal tekkinud varianti enam ei ole. Kui midagi paremat ei leia, jätkan Naftas," lausus Vassiljev.

            Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Nafta on pidanud hooaja 2 esimest mängu, kui 1.voorus kaotati võõrsil 0-2 Rudar Velenjele, kodulehe teatel omas meeskond mitmeid võimalusi, mida mehed ära ei löönud, nende hulgas ka Vassiljev ja eile viigistati 2-2 kodus Publikum Celjega.
              Video mängust asub siin : http://www.rtvslo.si/play/4-goli-in-...ava2.40384640/
              Kas mitte Nafta viigivärav ei tulnud peale Vassiljevi pealelööki mille väravavaht Nafta mängija ette tõrjus?
              Igaljuhul infot koosseisude kohta vähemalt Nafta kodulehelt ei suutnud leida. Oskab keegi ehk mõne lehe anda kus seda kajastatakse?

              Kommentaar


                Kostja tegi täismängu ja selle info sain ma Nafta kodukalt.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  www.prvaliga.si on sealse meistriliiga väga asjalik leht. Kostja mängis mõlemas mängus 90 minutit.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Vassiljev teenis Lendava Nafta võidumängus punase kaardi

                    Eesti jalgpallikoondislase Konstantin Vassiljevi koduklubi Lendava Nafta sai Sloveenia meistriliigas võõrsil 2:1 jagu Drava Ptujst, Vassiljev eemaldati mängust kahe kollase kaardi tõttu 71. minutil.

                    Kohtumise lõppedes oli Naftal väljakul üheksa ja Ptujl kümme meest. Nafta läks Peter Gerenceri väravast juhtima juba viiendal minutil. 58. minutil teenis Robert Kurec punase kaardi ja kohtunik andis Naftale ka penalti, mille Dalibor Volaš väravavahi selja taha lõi ja Nafta 2:0 juhtima viis.

                    71. minutil sai teise kollase kaardi Vassiljev ning ta oli sunnitud mängust lahkuma. Minut hiljem lõi Borut Semler seisuks 2:1.
                    >>

                    Kommentaar


                      kahtlane kaart...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                        kahtlane kaart...
                        Ei ütleks. Põhimõtteliselt oli viimane mees ja jäi hiljaks ning mängis vastast, mitte palli.
                        Kuid usun siiski, et mees vääriks tugevamat liigat. Võib olla kaamera taga oli pealtvaatajaid, tundus sellegi poolest, et küllaltki tühjade tribüünide ees käib Sloveeniaski mäng. Muidugi siinse eluoluga igal juhul samm edasi. Koondis neil play-offis ja kliimagi parem.

                        Kommentaar


                          No loodame ,et Vassiljev leiab talvel ka endale uue ja parema tasemege klubi.Kes Vassiljevi agent on?ehk eestimees korraldab jälle midagi
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Vassiljev täna Nafta 1:0 võidumängus Ljubljana Olimpija vastu värava löönud.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Vassiljev täna Nafta 1:0 võidumängus Ljubljana Olimpija vastu värava löönud.
                              video materjali on?

                              Kommentaar


                                Prva Liga kodukal veel ei ole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X