320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vassiljev Kostja (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sibulapoiss on sibulapoiss. Kõrini sellest koondisest. EJL-i veab ekreiidist Pohlak ja kapten on full sibul.

    Ma ei vaata enam ühtegi koondise mängu telerist ega lähe ka staadionile seni, kuni need tropid pole kadunud. Nautige parem Eesti kossu, jalgpall on surnud.

    Kommentaar


      Meenub, et Flora fännid olevat selle vandiga silmast silma kohtunud, kui pildiskandaal oli ja jäid tema meelsusega rahule! Vaevalt tol korral muud vastust tuli... vägev!
      Esmaspäeval hakkab vunts PEIJ saates siluma teemat. Ebareaalne seltskond

      Kommentaar


        Nüüd aitab küll! Vähemalt koondises ei tohiks selline mees mänghida.

        Kommentaar


          Kui Venemaa võidaks tuleks rahu? Bucha tuleks

          Kommentaar


            Algselt postitas Ell1983 Vaata postitust
            Meenub, et Flora fännid olevat selle vandiga silmast silma kohtunud, kui pildiskandaal oli ja jäid tema meelsusega rahule! Vaevalt tol korral muud vastust tuli... vägev!
            Esmaspäeval hakkab vunts PEIJ saates siluma teemat. Ebareaalne seltskond
            eks selle klubi fǎnnid ongi pigem madalalaubalised ja nagu nende isand pohlak - kapiputinistid.

            Ühed kuulasid ja ei saanud aru, teised kuulasid ja kiitsid püksid rebadel kaasa.

            Kommentaar


              Soovitan taolises olukorras viia küsimus isiklikumaks (khm, Eesti) ja siis uuesti küsida, kas nägemus, tunnetus, mõistmine, arusaamine ehk tahaks mingis suunas liikuda?
              Ja muidugi võib alati Venemaa vs piiririigid lähiajalugugi vaadata (mis ei erine sellest, kui ajalõnga pikemalt vaadelda).
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Kostja juhtum näitab ilmekalt, miks on vaja lasnamäele (ja mujal venelastele) näidata, mida tähendab venemaa "rahu".

                19. veebruaril avanes Tallinna linnaruumis näitus "Hetk". Õismäel, Mustamäel ja Lasnamäel on reklaamtahvlitel eksponeeritud neli vaadet hävinenud linnaruumile.
                You do not have permission to view this gallery.
                This gallery has 2 photos.

                Kommentaar


                  Sa seisad kõrval ja näed pealt vägistamist, tapmist ja sa RAIBE ei suuda pooli valida. See mees on rahvuskoondilane ja mitte ainult vaid koondise süda mis tuksub ida poole. Nüüd siis pandi I-le täpp kuigi nii mõnigi veel uskus ,et äkki ikkagi arusaamatus jne. Kaasa arvatud mina. Veel monda aega tagasi olin kogu sydamega koondise taga, toetasin Florat , vihkasin Levadiat sest see tundus kuidagi minu kultuuriruumiga kokku langevat. Tana voin oelda , et koondise mange ei vaata enam , Flora on koige ebasympaatsem klubi. Koondisega on toenaoliselt kogu minu eluajal koik , sest isegi kui see tibla enam ei mangi siis koondisega jaab ta alatiseks seotud, Tana ma toetan Paidet , Levadiat ja Nommet Unitedit.

                  Kommentaar


                    Iseenesest polnud selles kuulamises kahjuks mingit üllatust, vaid lihtsalt eelneva teadmise kinnitamine. Minu jaoks oli pigem üllatav, et kuidas seda vaid pildiskandaaliks peeti, kui tegelikult karjus kogu aeg vastu meelsusküsimus, ja see, et kuidas on võimalik, et liit seda aktsepteerib.

                    Äge ka, et oma küündimatuses tehakse etteheiteid meediale, kui see sama meedia on pakkunud kandikul korduvalt võimalust teema maha võtta. Kahjuks pole probleem meedia, probleem on peades.

                    Eelkõige võiks koondislane olla eestimeelne, eriti veel rahvusvõistkonna kapten, ja alles seejärel jalgpalli osata. Ja kui ei mõista, kuidas Ukraina vabaduse toetamine Eesti huvidega ühtib, siis ilmselt ollakse ikka väga vales kohas omadega ning elatakse riik riigis fantaasiamaailmas.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Vapustav tõesti. Kas ta ei "loe üldse tuba"? Või on oma veendumustele nii kindel, et julges välja öelda sellise lause. EJL kontoris lendas nii mõnigi kohvi vastu seina hommikul kindlasti. Täna on see mõnus juhatuse koosolek ka. Muidugi kui sealt mingi kommentaar sellele teemale tuleb, siis see on omakorda kaks korda hullem kui algne väljaöeldu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          Vapustav tõesti. Kas ta ei "loe üldse tuba"? Või on oma veendumustele nii kindel, et julges välja öelda sellise lause. EJL kontoris lendas nii mõnigi kohvi vastu seina hommikul kindlasti. Täna on see mõnus juhatuse koosolek ka. Muidugi kui sealt mingi kommentaar sellele teemale tuleb, siis see on omakorda kaks korda hullem kui algne väljaöeldu.
                          Mina igal juhul eelistan seda, et inimene ütleb ausalt välja mida ta tegelikult mõtleb selmet "lugeda tuba" ja öelda midagi sellist, mis peaks kuulajaid "rahustama", samas kui ta tegelikult mõtleb teisiti. See intervjueerija omalt poolt ka justkui suunas Kostjat sinnapoole, et a'la me teame mida sa tegelikult arvad, aga ütle vähemalt seda mida kuulata tahetakse ja siis saame teha näo nagu kõik oleks korras. Minu meelest see on väga vale tee. See on kõige hullem variant, kui meie kohalikud venelased hakkaksid avalikult kordama mingit "korrektset mantrat", aga sisimas mõtlevad hoopis teisiti. Parem kui see on kõik avalik.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                            Eelkõige võiks koondislane olla eestimeelne, eriti veel rahvusvõistkonna kapten, ja alles seejärel jalgpalli osata. Ja kui ei mõista, kuidas Ukraina vabaduse toetamine Eesti huvidega ühtib, siis ilmselt ollakse ikka väga vales kohas omadega ning elatakse riik riigis fantaasiamaailmas.
                            Eks see inforuum ja -tunnetus ongi (tihtilugu) slaavi päritolu inimestel teine (sest seda on neile võimaldatud). Sel põhjusel ma ka mõistan nende hoiakut ja ennem joonlauaga vehkimist küsiks, räägiks põhjalikumalt - kas Eesti või Jeesti ja sealt siis saab teemat edasi arendada. Inimene võib olla munn või kasvõi Manu toetaja, kui aga Eesti eest oleme üks, siis on ju pidepunkt (kus kohast edasi liikuda) olemas.

                            Ma muidugi saan aru, et koondise kapten ja nii, kuid kaptenipaela saab teisele anda ka positiivse emotsiooniga (mis on tegelikult väga oluline).
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Türa!

                              Loeme siis üle, mis ettevõtteid võib ka vittu saata kui nad ei reageeri:

                              LHV
                              Hale Cock
                              Coolbet
                              Rimi
                              ABC Motors
                              Ramirent
                              Fifaa
                              Taisto Bussid
                              Myfitness
                              Euronics
                              Krausberg
                              Fifaa
                              Eskaro

                              Valdava enamuse osas saab otseselt tarbijana vabatahtlikult, enda elu mõjutamata välistada ja vittu saata. Euronics so-so, sest 95% eesti tehnikast nagunii läbi sanmani vms. Aga Rimis töötavad ainult peded ilmselt edaspidi, coolbetis bettima ei pea, ABC motorsist ostavad autosid ainult vaesed nagunii, Taisto Bussiga sõidavad ka. Myfitness istugu sisse. Alecock - sad, et tartu limonaadi enam ei tarbi nii, aga Westonsis ka suhkrutase piisav. LHV-st ka veidi kahju, et kapist välja tulevad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Ma muidugi saan aru, et koondise kapten ja nii, kuid kaptenipaela saab teisele anda ka positiivse emotsiooniga (mis on tegelikult väga oluline).
                                õige aeg selleks oli 15 kuud tagasi – teemast oleks ammu aur välja lastud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X