320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vassiljev Kostja (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vassiljev on tibla. Soomlaste rahvatarkus Talvesõja ajast on jätkuvalt aktuaalne. Koondise võite minu poolest kasvõi laiali saata, mängida ei oska ja mitte mingisugust eneseväärikust ei ole ammugi mitte. Sponsorite reaktsioon on muidugi huvitav jälgida. Põhimõtted vs äkki ikka teeks mingi spinni, et asi ei olegi nii hull.

    Kommentaar


      Mis Flora teeb laupäevase koosseisu osas?

      Kommentaar


        Ma tunnistan, et olin ausalt üks nendest, kes arvas, et see algne ümar jutt oli pigem lihtsalt ettevaatlikult ümar teadmatusest, mitte et ta tegelikult oli niivõrd "putinist". Seega see uus teadmine on hetkel veidi šokeeriv, ma tean põgusalt ta ema ja tundub väga tore ja armas.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
          Mis Flora teeb laupäevase koosseisu osas?
          Suurima tõenäosusega teevad Flora-EJL jälle näo, et kõik on korras ja ootavad, et asi vaibuks, nagu Karpini õhtusöögi järel. Üldiselt tulnuks kõik need sibulad koos Operiga juba siis Eesti jalgpalli juurest minema ajada, aga EJL ei tahtnud skandaali suuremaks puhuda. Koondise kapten ja suurim väravalööja ju pundis, oleks päris piinlik ja Eesti jalgpallil suur plekk küljes. Nüüd oleks veel piinlikum, sest Vassiljevist vahepeal ka rekordinternatsionaal saanud. Flora niigi tavapärasest lahjemat koosseisu ei taheta muidugi samuti nõrgestada.

          Kommentaar


            Plagud kätte ja EJL kontori ette protestima, muu vist ei aita kui et reaalne surve peale panna.

            Kommentaar


              Veidi naljakas kaader olete, rebite arvuti taga särgi lõhki.
              Kostja on kõva vana, nagu eestlane laulust "Mats alati on tubli mees..." See et ta pole koogutanud, näitab ka ära, miks ta kapten on olnud. Ta on venelane, saate aru, venelane. Tema rahvuskaaslased sõdivad ja surevad ning seda veel vennasrahva vastu (kuigi siin on erinevaid tõlgendusi, kui vennad nad ikkagi on). Pannes ennast tema asemele, ega ongi raske öelda, et kuradi raisad.
              Samal ajal määravad Eesti põhjaranniku kohaliku võimu jätkuvalt paljuski needsamad mittekodanikud, kellest mingi 75% valis äsja Putinit. Aastakümneid kestab see pask. Meil on Eestis sündinud meistriliiga peatreener, kes on Venemaa kodanik ja eesti keelt ei räägi. See kõik on justkui koššer. Jne.
              Mis ma tahan öelda on see, et ärge tapke sõnumitoojat. Need maailmad on väga erinevad ja meie avalikkus surub silmad kõvasti kinni, et seda mitte näha. Mind ärritab Kostja teema juures see ajupestud naiivsus, et kui nimetame kõiki Eestis elavaid inimesi või ka Eesti kodanikke eestlasteks, siis nad seda ongi. Aga ei ole.
              Ma olen seda korduvalt ka varem kirjutanud, Kostja ei oleks mitte kunagi pidanud saama Eesti koondise kapteniks, sest olgu ta ükskõik kui hea mees, siis tal ei saa olla sellist sidet meie rahvaga nagu eestlastel.
              Miks ei ole eestlastest mängijate hulgas olnud viimasel ajal sellist liidrit, ongi selle teema kurvem pool.

              Kommentaar


                Algselt postitas Supelman Vaata postitust
                Plagud kätte ja EJL kontori ette protestima, muu vist ei aita kui et reaalne surve peale panna.
                Seda soovitaks ka klubi ja koondise mängude jaoks. On ülimalt tõenäoline, et ta jätkab Flora eest ja kardetavasti ka koondise eest mängimist. Mistõttu võiks siin mõtteainet olla neile, kes klubi- või koondise mängudele loosungeid vms kaasa võtaksid: otsene meelsuse näitamine Tiblastani meelse jalgpalluri ja võimaliku EJL otsuse osas (et tibla-mõtteviisiga inimene võib jätkuvalt koondist esindada), oleks väga hea.

                Kommentaar


                  Algselt postitas trk Vaata postitust
                  Veidi naljakas kaader olete, rebite arvuti taga särgi lõhki.
                  Kostja on kõva vana, nagu eestlane laulust "Mats alati on tubli mees..." See et ta pole koogutanud, näitab ka ära, miks ta kapten on olnud. Ta on venelane, saate aru, venelane. Tema rahvuskaaslased sõdivad ja surevad ning seda veel vennasrahva vastu (kuigi siin on erinevaid tõlgendusi, kui vennad nad ikkagi on). Pannes ennast tema asemele, ega ongi raske öelda, et kuradi raisad.
                  Samal ajal määravad Eesti põhjaranniku kohaliku võimu jätkuvalt paljuski needsamad mittekodanikud, kellest mingi 75% valis äsja Putinit. Aastakümneid kestab see pask. Meil on Eestis sündinud meistriliiga peatreener, kes on Venemaa kodanik ja eesti keelt ei räägi. See kõik on justkui koššer. Jne.
                  Mis ma tahan öelda on see, et ärge tapke sõnumitoojat. Need maailmad on väga erinevad ja meie avalikkus surub silmad kõvasti kinni, et seda mitte näha. Mind ärritab Kostja teema juures see ajupestud naiivsus, et kui nimetame kõiki Eestis elavaid inimesi või ka Eesti kodanikke eestlasteks, siis nad seda ongi. Aga ei ole.
                  Ma olen seda korduvalt ka varem kirjutanud, Kostja ei oleks mitte kunagi pidanud saama Eesti koondise kapteniks, sest olgu ta ükskõik kui hea mees, siis tal ei saa olla sellist sidet meie rahvaga nagu eestlastel.
                  Miks ei ole eestlastest mängijate hulgas olnud viimasel ajal sellist liidrit, ongi selle teema kurvem pool.
                  Eesti koondis ei esinda ainult eestlasi vaid selle riigi rahvaid. Seal ei pea olema ainult eestlased, ka kapten võib olla mitte-eestlane, aga ta PEAB olema eestimeelne.
                  Kostja on kahjuks kõige klassikalisemas mõttes tibla. Nagu Konstantin Nahk. Nagu Aivo Peterson. Kahjuks lõi see välja alles 2023 ja sai põhjapaneva kinnituse eile.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Supelman Vaata postitust

                    Eesti koondis ei esinda ainult eestlasi vaid selle riigi rahvaid. Seal ei pea olema ainult eestlased, ka kapten võib olla mitte-eestlane, aga ta PEAB olema eestimeelne.
                    Kostja on kahjuks kõige klassikalisemas mõttes tibla. Nagu Konstantin Nahk. Nagu Aivo Peterson. Kahjuks lõi see välja alles 2023 ja sai põhjapaneva kinnituse eile.
                    Ei pea olema ainult eestlased ja ei olegi. Aga meil on pandud vene rahvusest kaptenile ebareaalsed ootused. Ja nüüd nimetatakse ta nendele ootustele mittevastamise tõttu tiblaks. Tegemist on ikka sama mehega, juba ühes ammuses intervjuus ütles ta, et on venelane. Et kuidas ma ütlen, et ei ole, ma solvan nii oma ema.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas trk Vaata postitust
                      Veidi naljakas kaader olete, rebite arvuti taga särgi lõhki.
                      Kostja on kõva vana, nagu eestlane laulust "Mats alati on tubli mees..." See et ta pole koogutanud, näitab ka ära, miks ta kapten on olnud. Ta on venelane, saate aru, venelane. Tema rahvuskaaslased sõdivad ja surevad ning seda veel vennasrahva vastu (kuigi siin on erinevaid tõlgendusi, kui vennad nad ikkagi on). Pannes ennast tema asemele, ega ongi raske öelda, et kuradi raisad.
                      Samal ajal määravad Eesti põhjaranniku kohaliku võimu jätkuvalt paljuski needsamad mittekodanikud, kellest mingi 75% valis äsja Putinit. Aastakümneid kestab see pask. Meil on Eestis sündinud meistriliiga peatreener, kes on Venemaa kodanik ja eesti keelt ei räägi. See kõik on justkui koššer. Jne.
                      Mis ma tahan öelda on see, et ärge tapke sõnumitoojat. Need maailmad on väga erinevad ja meie avalikkus surub silmad kõvasti kinni, et seda mitte näha. Mind ärritab Kostja teema juures see ajupestud naiivsus, et kui nimetame kõiki Eestis elavaid inimesi või ka Eesti kodanikke eestlasteks, siis nad seda ongi. Aga ei ole.
                      Ma olen seda korduvalt ka varem kirjutanud, Kostja ei oleks mitte kunagi pidanud saama Eesti koondise kapteniks, sest olgu ta ükskõik kui hea mees, siis tal ei saa olla sellist sidet meie rahvaga nagu eestlastel.
                      Miks ei ole eestlastest mängijate hulgas olnud viimasel ajal sellist liidrit, ongi selle teema kurvem pool.
                      Einoh, ilus ja viisakas jutt, aga mine vittu.

                      Saan aru, et ta on sibul. Varem tõesti ei teadnud, nüüd mitu aastat tean.

                      Mis mul muud üle jääb? Tahad rebin su särgi lõhki, mitte siin arvuti taga Kostja oma? Või mis su point on, tohlakas?

                      Eestis on sibulaid kümneid kui mitte sadu tuhandeid. Saadan ka siinkohal kõik nemad vittu.

                      Sa, tohlakas ja piirialane sibul… võiksid saada aru, et hetkel räägime enda rahvusriigi koondise rekordinternatsionaalist ja kaptenist, mitte suvalisest sibulast pealinnas või mujal. Mitte suvalisest kõlvartist ka, sest temast räägitakse teistes lõimetes ja mastaapides. See siin on aga jalgpallifoorum.

                      Mine vittu ja vaata peeglisse, tibla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas trk Vaata postitust

                        Ei pea olema ainult eestlased ja ei olegi. Aga meil on pandud vene rahvusest kaptenile ebareaalsed ootused. Ja nüüd nimetatakse ta nendele ootustele mittevastamise tõttu tiblaks. Tegemist on ikka sama mehega, juba ühes ammuses intervjuus ütles ta, et on venelane. Et kuidas ma ütlen, et ei ole, ma solvan nii oma ema.
                        Millised ebareaalsed ootused?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cyrusvk Vaata postitust

                          Seda soovitaks ka klubi ja koondise mängude jaoks. On ülimalt tõenäoline, et ta jätkab Flora eest ja kardetavasti ka koondise eest mängimist. Mistõttu võiks siin mõtteainet olla neile, kes klubi- või koondise mängudele loosungeid vms kaasa võtaksid: otsene meelsuse näitamine Tiblastani meelse jalgpalluri ja võimaliku EJL otsuse osas (et tibla-mõtteviisiga inimene võib jätkuvalt koondist esindada), oleks väga hea.
                          Aivaril ja kogu jalgpalliliidu juhatusel on sügavalt pohhui.

                          ainus reaalne surve tuleks tegelikult läbi sponsorite.
                          IMG_2883.png
                          + Sportland

                          Kommentaar


                            Algselt postitas szandor Vaata postitust

                            Millised ebareaalsed ootused?
                            Et venelane on eestlane. Või mida õigupoolest tähendab eestimeelne?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas trk

                              Idioot oled ju sina, mitte mina. Mina olen terve aeg olnud eestlane ja Eesti rahvuslane. Erinevalt sinust. ja seisnud selle eest mujal kui arvutis, idioot. ja saanud kannatada, idioot. Ja jobu, kui mul õnnestub sind tabada, siis vastutad oma sõnade eest.
                              Pane pm kui tahad vastutama panna, tohlakas. Mida sa siin internetis särki lõhki rebid. Onju?

                              Väga selgelt viitad enda kohta. Kui sa oled missiooni vend, siis respekt ja müts maha selle eest. Aga tibla juttu nimetan tibla jutuks ka sellisel juhul.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas trk

                                Idioot oled ju sina, mitte mina. Mina olen terve aeg olnud eestlane ja Eesti rahvuslane. Erinevalt sinust. ja seisnud selle eest mujal kui arvutis, idioot. ja saanud kannatada, idioot. Ja jobu, kui mul õnnestub sind tabada, siis vastutad oma sõnade eest.
                                Okei Netipoiss123, mine rahune kuskil nurgas vms. Su 2005 ajast arendamata iseloom lõi juba välja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X