320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vassiljev Kostja (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
    õige aeg selleks oli 15 kuud tagasi – teemast oleks ammu aur välja lastud.
    Ei tehtud seda siis. Ei tehta seda praegu. Prõmmitakse ja manatakse.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

      Ei tehtud seda siis. Ei tehta seda praegu.
      Ei tehtud seda siis see ütleb kōik. See et seda praegu ei tehtud on täiesti ebaoluline ja kui peaks juhtuma , et seda tehakse nüüd tulevikus ei ona absoluutselt mingit tähtsust. Kui siis pifem negatiivse poole pealt.

      Kommentaar


        Algselt postitas trk Vaata postitust

        Ei pea olema ainult eestlased ja ei olegi. Aga meil on pandud vene rahvusest kaptenile ebareaalsed ootused. Ja nüüd nimetatakse ta nendele ootustele mittevastamise tõttu tiblaks. Tegemist on ikka sama mehega, juba ühes ammuses intervjuus ütles ta, et on venelane. Et kuidas ma ütlen, et ei ole, ma solvan nii oma ema.
        See, et sa venelane oled, ei tähenda, et sa putinist või muudmoodi suurvene šovinst olema peaks. Selle kohta on näiteid nii siit kui sealtpoolt piiri. Samuti ei takista venelane olemine arusaamist, et rahu tuleb siis, kui venemaa oma väed oma piiridesse tagasi tõmbab ning sõdimise lõpetab. Ei pea ajama joga a'la "kui Ukraina võidab siis võibolla tuleb rahu jne..."

        Kommentaar


          Algselt postitas gaskoff Vaata postitust

          See, et sa venelane oled, ei tähenda, et sa putinist või muudmoodi suurvene šovinst olema peaks. Selle kohta on näiteid nii siit kui sealtpoolt piiri. Samuti ei takista venelane olemine arusaamist, et rahu tuleb siis, kui venemaa oma väed oma piiridesse tagasi tõmbab ning sõdimise lõpetab. Ei pea ajama joga a'la "kui Ukraina võidab siis võibolla tuleb rahu jne..."
          Minu jaoks ka väga veider käsitlus. See et keegi venelane on ei pea tähendama, et on automaatselt juhm. Jube kahju vaid, et arusaavam pool on omadega tugevas vähemuses, kes seda suurvene šovinismi suudavad hukka mõista ja nende hääl jääb tihti hüüdja hääleks kõrbes, aga nad on (!) olemas. Enamuse paraku moodustab seltskond, kellel on parimal juhul lihtsalt suva (või kellele pigem kasulik kõik toimuv sirgeks mõelda) ja väga hirmuäratav hulk on neid, kes tõsimeeli ihalevad vene maailmakorra kehtestamist (ja nii kaua kui on "meil-on-pohlad" inimesi piisavalt, siis domineerib jõumeeste agenda).

          Ses suhtes on eriti kummastav ja kurb, et meie integratsiooni supernäide, kes on saanud sirguda vabas ühiskonnas ei suuda/taha seda mõista ja loobub eeskujuks olemisest. Selle asemel rõhutab hoopis üksikisiku rolli tähtsusetust ja ajab mingit soga, et kõik pole nii must ja valge, andes nii õigustust mõttele, et äkki ikka saab kuidagi Venemaa-poolset naabrite terroriseerimist mõista. Ja sellise mõtteviisi levimine on juba võit Venemaale, sest kui see ka siinpool piisavalt juurdub, siis saab "rahulikult" plaaniga edasi minna.

          Tribüünist jäi aga silma, et keegi leidis vana artikli üles: https://sport.postimees.ee/653812/ko...sta-kodanikuks

          «Aasta jalgpalluri tiitel on tunnustuseks tööle, mida olen terve elu teinud. Aasta kodaniku tiitel on mingil moel auhind tervele elule. Järgmised 50 aastat peavad seda tõestama.»

          Tänavuse aasta kodaniku motoks on «Kodanikuks kasvanud» ja selles vallas on Vassiljev eeskujuks paljudele.

          Kommentaar


            Ei tasu olla naiivne ja arvata, et kui vaid öige info ette sööta ja näidata mis terrorit venelased seal kuskil Kiievi äärelinnakestes ja Mariupolis ja kusiganes veel korraldanud on, et vat siis hakkab alles koitma inimesel, tal pole lihtsalt öiget infot praegu ju. Ei ole nii. Inimene on teadlik ja saab aru ja võtab vastutust, tal on lihtsalt.....oma nägemus olukorrast. Harrastab mingit versiooni voolavast nn vene töest, hoiab sellest kinni ja tunneb uhkust, sest see on tema (vene) identiteet.

            Kui paljud venelased üldse suudaksid vastata, et:

            1. Krimm on Ukraina
            2. Söjas on süüdi ja söda alustas venemaa
            3.Venemaa peab selle söja kaotama
            4. Kui me tahame päriselt rahus elada, siis peab vene impeerium lagunema.


            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              Ei tasu olla naiivne ja arvata, et kui vaid öige info ette sööta ja näidata mis terrorit venelased seal kuskil Kiievi äärelinnakestes ja Mariupolis ja kusiganes veel korraldanud on, et vat siis hakkab alles koitma inimesel, tal pole lihtsalt öiget infot praegu ju. Ei ole nii. Inimene on teadlik ja saab aru ja võtab vastutust, tal on lihtsalt.....oma nägemus olukorrast. Harrastab mingit versiooni voolavast nn vene töest, hoiab sellest kinni ja tunneb uhkust, sest see on tema (vene) identiteet.

              Kui paljud venelased üldse suudaksid vastata, et:

              1. Krimm on Ukraina
              2. Söjas on süüdi ja söda alustas venemaa
              3.Venemaa peab selle söja kaotama
              4. Kui me tahame päriselt rahus elada, siis peab vene impeerium lagunema.

              Ei tea kui paljud, kuid oma sugulaste pealt vaadates, on enamus venemeelsed ning peavad sõjas süüdlaseks USAt. Nii palju vaidlusi olnud juba ning põhi argument on: a amerikanci… Lisaks olen soome venelaste grupis, kus puusalt pakkudes on sõjapooldajaid julgelt 80%. Liitusin grupiga et vaadata meelsust ning sain kinnitust et enamus kolivad seal perseaugust ära kuid õigustavaid kõike jama mida venemaa korraldab

              Arvan et enamus vastaks su küsimustele ei.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Kui Vassiljevi skandaali võrrelda Getulio omaga, siis viimasel oli ka väga suur rahaline mõju. Kas seekord läheb ka nii? Võibolla kui sponsorid kaovad ning tekib kahju saaks selle mängijalt välja nõuda, siis tekiks kultuur, et oma sõnade eest peaks olema valmis ka maksma.

                Kommentaar


                  We don't negotiate with Putinists!

                  Kommentaar


                    Hurt: Kostja on olnud alati pühendunud jalgpallur ja hea kodanik, ma ei taha rutakaid järeldusi teha

                    Ega siit muud vastust ei olnudki oodata. Terve see flora kui ka eesti koondise punt on üks munadeta kamp.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Hurt: Kostja on olnud alati pühendunud jalgpallur ja hea kodanik, ma ei taha rutakaid järeldusi teha

                      Ega siit muud vastust ei olnudki oodata. Terve see flora kui ka eesti koondise punt on üks munadeta kamp.
                      Kahjuks sponsorid on ka sellised.
                      Ja no see kuidas Flora fännid eilse rõõmsalt patsu jooksid viskama...ulme.

                      Kommentaar





                        Siin vaikselt pööratakse eesti jalgpalli ajalugu ümber, kui veel väga palju neid eestlaseks nimetavad tüüpe oma arvamusega välja tulevad. Mitte, et Pareiko oleks just maailma suurim Eesti patrioot olnud aga kahjuks suutis ka tema näidata välja ikkagist, et sport ja poliitika peavad lahus olema ja meedia on kõiges süüdi.

                        „No ja siis? Mida ma sellest arvama pean?“ vastas Pareiko palvele teemat kommenteerida. „Tahate poliitikast rääkida või? Elus on palju hetki, kus on asjad nii nagu ei peaks. See teema peab maha rahunema ja ongi kõik. Meedia on selle liiga laiaks tõmmanud."

                        Kommentaar


                          See tibla on viimane keda kuulama peaks

                          Kommentaar


                            Täna oli pikk autosõit, mõte läks jälle selle teema peale. Kostjat peetakse targaks ja intelligentseks, küllap põhjusega. Aga nüüd, ja veel teist korda, käitus Kostja nagu tüüpiline loll venelane. Väga halb, et ta arvab, et Venemaa võit oleks mingi lahendus. Teoorias võib ju inimene arvata mida tahab ja tal peabki see õigus olema. Aga kallis mees, kas tõesti on nii raske mõista, mis sellega kaasneb?

                            Usun, et Kostjal on Eesti jalgpalli ja Eesti koondise ees suured teened. Nii enda mänguga ja suhtumisega sporti, kuid ilmselt ka sellega, et ta ongi olnud koondisetasemel ühenduslüli Eesti ja Vene kogukondade vahel. Kostjal on Eesti jalgpallis palju sõpru ning ma arvan, et eriti jalkaliidus, aga samuti Floras tuntakse, et talle ollakse tema panuse eest justkui võlgu. Erinevalt paljudest arvan ma, et Floras ja liidus on põhimõtetega ehk munadega mehi. Aga nüüd ollakse oma põhimõtete ohvrid.

                            Ükski mängija ei ole suurem kui klubi ja ammugi koondis. Olgu mehel kuitahes suured teened, aga see kahju mida ta oma lolli jutuga põhjustab, on nii meeletult suur, et aitab. Ühel mehel ei saa lasta Eesti jalgpalli ära tappa.

                            Kommentaar


                              Kahju, mis eestivenelaste lõimimisega juhtub võib olla tegelt ülisuur. Justkui meie suurim eeskuju, kes on meie koondise nägu ja vaim- tuleb välja, et tal on küll lipp südames aga kriitilistes kohtades ei jaga absoluutselt meie rahva arvamust.

                              Mis sa arvad, mis see Kirill lasnamäelt nüüd arvab, kui me Kostja maha arvame? Meil tekib taas üks lõimumisprobleem, kus meie päästja osutus hoopis antisangariks ja lõikas viimase 10 aasta juhtmed läbi. Häbi sulle Konstantin Vassiljev!

                              Kommentaar


                                Endine Eesti jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavan tõdes, et tema jaoks on Konstantin Vassiljev eestlane, kelle koht on rahvusmeeskonnas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X