320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vassiljev Kostja (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas allars Vaata postitust
    Sibulapoiss on sibulapoiss. Kõrini sellest koondisest. EJL-i veab ekreiidist Pohlak ja kapten on full sibul.

    Ma ei vaata enam ühtegi koondise mängu telerist ega lähe ka staadionile seni, kuni need tropid pole kadunud. Nautige parem Eesti kossu, jalgpall on surnud.
    Samad sõnad ja ega polegi rohkem midagi lisada. Mine persse, Vassiljev. Selline vend peaks olema RAHVUS koondise kapten? Aitab mängude vaatamisest.

    Kommentaar


      Konstantin Vassiljev võinuks minna Eesti jalgpalli ja spordi ajalukku kui parim jalgpallur pärast 1991. aastat. Ometi otsustas ta jätta end meelde n-ö mitteühetähenduslike avaldustega.

      Kommentaar


        Pärast seda kui Lindperest sai koondise abitreener ja Klavanist juhatuse liige on nende jutt ikka kõvasti muutunud või siis üldse väga vaikseks jäänud.
        Üks oli nõus isegi Liidu presidendiks kandideerima. Miskipärast ta seda ei teinud.
        Huvitavad kokkusattumused.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Muidu justkui tore lugemine ja on millega nõustuda, aga:

          Artiklis kõlab kaks korda: "Varem polnud kellelgi kahtlustki, et tegemist on Eesti parima jalgpalluriga pärast iseseisvuse taastamist 1991. aastal." - huvitav väide, arvamus millega ajakirjanik on tugevas vähemuses. Või meie venekeelne osa rahvast tõesti leiabki nii? Sel juhul on Vassiljev veel suurem mõjuisik mingile seltskonnale, kui oleks osanud arvata.

          "Nii koondise koosseisu üle kui seda, kes on tema kapten, peab otsustama treener." - ideaalis küll, aga kui peatreeneriks on keegi, kes maailmas toimuvat ei jälgi või ei suuda seda piisaval tasemel lahti mõtestada ning ei taju ka kohalikke olusid, siis antud hetkel, või no tegelt juba ammu, oleks liidul kindlasti vaja selles küsimuses teda abistada. Elus on üksikuid hetki, kus 'jalgpall' pole kõige tähtsam, see on üks neist.

          Ja üks osa millega väga nõus, sel juhul jääkski Eesti poolelt vaid Varro leer Vassiljevi selja taha: "Kuid kõikidest võimalustest valis ta halvima variandi. Või vahest ehk olnuks tõesti veelgi halvem Rooma paavsti kombel öelda, et olgu Ukrainal mehisust valge lipp heisata."

          Loodan, et Delfi oraakel on armuline, mulle meeldis Päevalehe juhtkiri ja tooks sealt välja selle informeeriva lõigu:

          "Riigikantselei seireuuringu järgi mõistab küll enamik eestlasi (ligi 80%) ja veidi üle poole muust rahvusest inimesi hukka Venemaa kallaletungi Ukrainale, kuid näiteks sõjalise toetuse teemal tulevad rahvuste vahel sisse väga suured käärid. Niisamuti pole muust rahvusest elanike enamus valmis toetama sanktsioone juhul, kui see peaks tähendama toidukaupade hinna tõusu."

          ​EPL: JUHTKIRI | Pole vaja võbelevate hoiakutega Putinile edu kandikul kätte tuua

          Kommentaar


            On üks käsitlus, mis mitmelt poolt kõlanud ja millele ma tahan tugevalt oponeerida. Ma ei mõista seda mõttekäiku, et kuidagi on hea või parem, kui meie koondislased, see osa kes Venemaa tegevustele õigustusi otsivad ja seda sirgeks mõtlevad, on kapist väljas.

            Jah, see oleks parem juhul, kui selle teadmisega midagi peale hakataks. Aga antud hetkel me lihtsalt tolereerime, et sellised tegelased esindavad Eesti koondist/meid. Kui selle teadmise veel üksi kuidagi suudaks mingitel juhtudel äkki kuidagi alla neelata, siis antud hetkel on sõda ikka täiega lõõmamas ning ei saa ignoreerida, et koondislased (eriti kapten) on eeskujud ja need mängijad ei eksisteeri kuskil vaakumis. Muidu ei jagatakski mängijatele erisuguseid tiitleid, kui nad kedagi ei innustaks ega mõjutaks, siis ei viitsiks keegi vahutadagi sel teemal ja ka kahtlane oleks, et kas jalgpall oleks üldse nii suur mäng, kui sellel mingit laiemat tähendust pole.

            Mulle ka ei meeldi liba värk, aga veel vähem meeldib mulle, kui seda vastaspoolega sümpatiseerimist normaliseeritakse. Eriti olukorras kus mingi võib-olla ja hallid toonid jutt teenib Venemaa eesmärke, olgu siis või mitteteadlikult.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust

              Pärast seda kui Lindperest sai koondise abitreener ja Klavanist juhatuse liige on nende jutt ikka kõvasti muutunud või siis üldse väga vaikseks jäänud.
              Üks oli nõus isegi Liidu presidendiks kandideerima. Miskipärast ta seda ei teinud.
              Huvitavad kokkusattumused.
              Ma ei oska öelda, kui suurt tähendust sellele omistada, aga kindlasti lähendab Lindpere ja Klavanit Pohlakule see, et kahe esimese kõige suurem soov ja missioon on siinses jalgpallis tegeleda eelkõige meie kohalike noormängijatega. Vähemalt nii olen ma nende intekatest välja lugenud. Ja küllap on Pohlakule kasulik, kui koondise legendid on külje all, siis on igal otsusel avalikkuse ees rohkem kaalu (ja kindlasti on endiste tippmängijate ekspertiisist muidu ka kasu).

              Samas loodetavasti ei kaotata kriitilist mõtlemist täielikult ega jääda lõputult kulpi lööma, sest vastasel juhul on oht, et meie jalgpalli jääbki Flora domineerima. Õnneks küll aeg-ajalt tuleb põlvkonna vahetustega tegeleda ja kui parasjagu on ka finantsidega hapusti ja kisub liiga filosoofiliseks, siis tekib ka teistel võimalus, nagu näiteks praegu, vähemalt seniks kuni on ka leegionäre piisavas mahus lubatud.

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Kui paljud venelased üldse suudaksid vastata, et:

                1. Krimm on Ukraina
                2. Söjas on süüdi ja söda alustas venemaa
                3. Venemaa peab selle söja kaotama
                4. Kui me tahame päriselt rahus elada, siis peab vene impeerium lagunema.

                EJL on sõja Ukrainas hukka mõistnud, samasid väärtusi peaksid esindama kõik Eesti jalgpallikoondise liikmed, mitte ainult kapten.

                Kui need 4 küsimust esitada kõikidele jalgpallikoondise liikmetele ja kandidaatidele, siis võib üsna julgelt pakkuda, et kõik liikmed nendele küsimustele jaatavalt vastata ei taha. Ühe vastust me teame, aga kahjuks pole ta ainus.






                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  Ei tasu olla naiivne ja arvata, et kui vaid öige info ette sööta ja näidata mis terrorit venelased seal kuskil Kiievi äärelinnakestes ja Mariupolis ja kusiganes veel korraldanud on, et vat siis hakkab alles koitma inimesel, tal pole lihtsalt öiget infot praegu ju. Ei ole nii. Inimene on teadlik ja saab aru ja võtab vastutust, tal on lihtsalt.....oma nägemus olukorrast. Harrastab mingit versiooni voolavast nn vene töest, hoiab sellest kinni ja tunneb uhkust, sest see on tema (vene) identiteet.

                  Kui paljud venelased üldse suudaksid vastata, et:

                  1. Krimm on Ukraina
                  2. Söjas on süüdi ja söda alustas venemaa
                  3.Venemaa peab selle söja kaotama
                  4. Kui me tahame päriselt rahus elada, siis peab vene impeerium lagunema.

                  Kui slaavi päritolu inimene vastab neljandale punktile jaatavalt, siis see seab kolme esimese jaatuse kahtluse alla.
                  Veri on ja jääb paksemaks, kui vesi. Mõistagi on erandeid, kuid keel paneb identiteedi paika ning sellele vastu minna...
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Ma arvan, et Vene impeerium peab lagunema. Ainus viis normaalse tuleviku suunas Euroopas. Olen venelane.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Kuidas üldse saab väita, et Vene impeeriumi lagunemisega peaks rahu tulema? Vist mõeldakse reziimi langemist pigem.
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar




                        Jalgpalliliit jättis otsustamise Vassiljevile, too loobus kaptenipaelast

                        Mine persse kogu EJL juhatus & Pohlak. Lihtsalt näotu on anda otsustamine Vassiljevile.

                        teeme nüüd rõõmsa näo pähe ja mängime koondises edasi? See vend ei vääri mitte ühtegi mängu enam koondises, tema väärtushinnangud lihtsalt ei ühti meie riigiga.


                        Teisipäeva õhtul kogunenud Eesti Jalgpalli Liidu juhatus ei võtnud vastu otsust Venemaa ja Ukraina sõjas poolt mitte valinud Konstantin Vassiljevi osas ning rahuldus Vassiljevi teatega, et ta loobub kaptenipaelast.

                        Kommentaar


                          Selle naiivse patsifismi jutu peale: me kõik tahame olla patsifistid, aga kes vähegi vastutustunnet tunneb, siis mõistab, et see tähendaks lihtsalt jääda kõrvalvaatajaks ja lasta kurjusel sündida, oodates kuni see sinuni jõuab.

                          Algselt postitas plastic
                          ...
                          Loodetavasti ma ise seda otsust tegema ei pea, sest erinevalt enamus kung-ho meestest ma julgen olla endaga aus ja öelda ka selle välja - sõja tekkimise korral ajan oma peidetud paadile hääled sisse. Miks? Sest minu naine ja minu väikesed lapsed on mulle tähtsamad kui minu riik. Kõik! Rohkemat põhjendust siin ei ole.
                          ...
                          Ma arvan, et see on suhteliselt mõttetu küsimus, mille üle heietada eelnevalt enne kui asi käes. Ja õige point, et tõde selgub alles praktikas. Reaalsuses, kui see ükskord tõesti peaks kätte jõudma, ma olen üsna kindel, et paljud üllatuksid iseendas, kes algselt arvanud, et tõmbab jeed või kes ei tea kuidas käitub. Aga kui olukord kohal ja naine koos lastega juba kuskil kus turvaline, siis pole mõtlemine päris sama, mis ta praegu n-ö tavaolekus. Ka Ukrainas oli ikka omajagu neid, ka venekeelseid, kes väga ei mõelnudki, et kes või mis ta on ja polnud riigi osas tugevalt meelestatud, siis reaalsusega kohtudes hindasid väga kiirelt oma seisukoha ümber ning asusid ikkagi Ukraina kaitsele.

                          Kommentaar


                            Nüüd oleks loogiline win-win asjade käik.

                            Vasja saab (kahjuks) Šveitsi vastu lahkumismängu, tuleb viimaseks paariks minutiks mängu,
                            Patsifistid palaksutavad, patrioodid vilistavad.
                            Rekord Reimilt (kahetsusväärselt) võetud.
                            Ja saab oma rahu.
                            Eks tulevik näitab, kellena ta eestlaste mällu jäiäb.

                            Kommentaar


                              Uus EJL juhatuse liige Ragnar Klavan 8 aprillil- "Minu jaoks sai see küsimus vastuse, kui ta ütles mulle, et on valmis minuga sõjaohu korral õlg õla kõrval kõndima. Ta on minu jaoks eestlane ja kuulub seetõttu ka Eesti koondisesse"

                              EJL pressiteade 10 aprilli öösel- Konstantin Vassiljev selgitas, et ta on olemuselt patsifist ning igas tähenduses lojaalne Eestile, samas mõistes kujunenud olukorda, otsustas loobuda Eesti meeste koondise kaptenikohast.

                              Wikipedia ütleb patsifismi kohta nii- Patsifism on põhimõtteline suhtumine, mille järgi ei saa inimeste tapmist ega sõjapidamist kunagi õigustada ning, mis näeb sõda kui mastaapset tapmist. Patsifistlike ideede järgijaid nimetatakse patsifistideks (inglise keeles pacifist). Patsifistid leiavad, et riigi nimel ei tohiks kunagi tappa. Isegi kui ühel riigil on rohkem õigust kui teisel, esineb harva sellist juhtumit, kus osapooled võiks jagada "headeks" ja halbadeks".[1] Samuti kalduvad nad toetama üldise desarmeerimise ja relvastuskontrolli üleskutseid, taunivad sõjalist valmisolekut ning pakuvad konfliktide lahendamiseks mittevägivaldseid meetodeid nagu vahekohus ja vahendus.

                              Meil on siis koondises patsifist, kes on Klavaniga nõus sõjaohu korral sõtta minema! Bravo!!! Tõeline EV kodanik. Palun talle anda mingi tore aunimetus nüüd. Aasta kodanik või midagi sellist.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Ma arvan, et Vene impeerium peab lagunema. Ainus viis normaalse tuleviku suunas Euroopas. Olen venelane.
                                Pigem erand, eks.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X