320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vassiljev Kostja (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Uus EJL juhatuse liige Ragnar Klavan 8 aprillil- "Minu jaoks sai see küsimus vastuse, kui ta ütles mulle, et on valmis minuga sõjaohu korral õlg õla kõrval kõndima. Ta on minu jaoks eestlane ja kuulub seetõttu ka Eesti koondisesse"

    EJL pressiteade 10 aprilli öösel- Konstantin Vassiljev selgitas, et ta on olemuselt patsifist ning igas tähenduses lojaalne Eestile, samas mõistes kujunenud olukorda, otsustas loobuda Eesti meeste koondise kaptenikohast.

    Wikipedia ütleb patsifismi kohta nii- Patsifism on põhimõtteline suhtumine, mille järgi ei saa inimeste tapmist ega sõjapidamist kunagi õigustada ning, mis näeb sõda kui mastaapset tapmist. Patsifistlike ideede järgijaid nimetatakse patsifistideks (inglise keeles pacifist). Patsifistid leiavad, et riigi nimel ei tohiks kunagi tappa. Isegi kui ühel riigil on rohkem õigust kui teisel, esineb harva sellist juhtumit, kus osapooled võiks jagada "headeks" ja halbadeks".[1] Samuti kalduvad nad toetama üldise desarmeerimise ja relvastuskontrolli üleskutseid, taunivad sõjalist valmisolekut ning pakuvad konfliktide lahendamiseks mittevägivaldseid meetodeid nagu vahekohus ja vahendus.

    Meil on siis koondises patsifist, kes on Klavaniga nõus sõjaohu korral sõtta minema! Bravo!!! Tõeline EV kodanik. Palun talle anda mingi tore aunimetus nüüd. Aasta kodanik või midagi sellist.
    Meedikute hulgast leiad sõjas patsifiste.

    Riiklikult on parem, et Kostja "ise loobus" - meil on vaja mõelda ümbritsevale (kindlasti on nüüd neid inimesi vähem, kes leiavad, et talle tehti "ülekohut").
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Minu jaoks on kõige hämmastavam see, et tüüp ise ei tõmba koondisele kriipsu alla sellise draama valguses. Et halloo, pole enam 27 või 32, see lõpp on ju niikuinii kohe kohe käes. Aga nüüd 50 aasta vanusena veel kramplikult kinni hoida..

      Kommentaar


        Lp K. Vassiljev.

        Kui on tõesti nii, et Teil elab keegi pereliige Venemaal ja sellest tulenevalt on Teie sõnavõtud sellised nagu nad on, siis öelda seda palun ka avalikkusele. Milleks seda infot sel juhul avaldada kuskil väikses kinnises ringis? Niikaua kui te seda ei tee avalikult, siis olete kahjuks suure avalikkuse surve all. Balti turniirini jääb vähem kui 2 kuud..
        //

        Kommentaar


          Algselt postitas MNa Vaata postitust
          Minu jaoks on kõige hämmastavam see, et tüüp ise ei tõmba koondisele kriipsu alla sellise draama valguses. Et halloo, pole enam 27 või 32, see lõpp on ju niikuinii kohe kohe käes. Aga nüüd 50 aasta vanusena veel kramplikult kinni hoida..
          Ei saa ju! Rekord tuleb kindlasti oma nimele ju saada Seda enam, et teda on juba m6ndaaega saadetud platsile s6ltumata sellest, et tema poleks pidanud seal enam olema

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

            Meedikute hulgast leiad sõjas patsifiste.

            Riiklikult on parem, et Kostja "ise loobus" - meil on vaja mõelda ümbritsevale (kindlasti on nüüd neid inimesi vähem, kes leiavad, et talle tehti "ülekohut").
            Kui siin aastaga pole vahepeal midagi muutunud, siis vähemalt mulle öeldi ühe liidu esindaja poolt toona, et Vassiljev oleks sõjaohu korral ikkagi püssimees. Mitte, et ma arvaks, et 'püssimees' oleks kuidagi tähtsam või olulisem kui näiteks meedik või tagalatoetus. Kõiki polegi esirindele vaja, aga see patsifismi järsku mängu toomine tundub veider. Lisaks tundub mulle natuke veider ka rõhutatud teemakäsitlus, mis võiks toimuda hüpoteetilises tulevikustsenaariumis, mis võib realiseeruda või mitte, oluline võiks olla ikkagi ka see, et mis toimub praegu, milliseid väärtusi me esindame ja edasi kanname.

            Ise loobumise osas, siis ma kahtlustan, et riiklikult pole väga vahet. Kõik, kes Venemaad üritavad valgemana näha, olgu siis eestlased või venelased, siis nende jaoks on nagunii selge, et Vassiljevile tehti "ülekohut" ja sõjarditest eestlased survestasid ta kapteni rollist loobuma. Ja see kuidas see nüüd lõpuks vormistus on lihtsalt tehniline detail.

            Kommentaar


              Kostja ju käis vist spordirühmas ajateenistuses isegi? On nagu meeles ta lühikese siilisoenguga ja mingi uudisnupp?

              Kommentaar


                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                Kostja ju käis vist spordirühmas ajateenistuses isegi? On nagu meeles ta lühikese siilisoenguga ja mingi uudisnupp?
                https://www.ohtuleht.ee/sport/216554...ndisest-eemale

                Kommentaar


                  Algselt postitas Andres. Vaata postitust

                  Kui siin aastaga pole vahepeal midagi muutunud, siis vähemalt mulle öeldi ühe liidu esindaja poolt toona, et Vassiljev oleks sõjaohu korral ikkagi püssimees. Mitte, et ma arvaks, et 'püssimees' oleks kuidagi tähtsam või olulisem kui näiteks meedik või tagalatoetus. Kõiki polegi esirindele vaja, aga see patsifismi järsku mängu toomine tundub veider. Lisaks tundub mulle natuke veider ka rõhutatud teemakäsitlus, mis võiks toimuda hüpoteetilises tulevikustsenaariumis, mis võib realiseeruda või mitte, oluline võiks olla ikkagi ka see, et mis toimub praegu, milliseid väärtusi me esindame ja edasi kanname.

                  Ise loobumise osas, siis ma kahtlustan, et riiklikult pole väga vahet. Kõik, kes Venemaad üritavad valgemana näha, olgu siis eestlased või venelased, siis nende jaoks on nagunii selge, et Vassiljevile tehti "ülekohut" ja sõjarditest eestlased survestasid ta kapteni rollist loobuma. Ja see kuidas see nüüd lõpuks vormistus on lihtsalt tehniline detail.
                  Kui tal on (lähi)sugulased Venemaal, siis praegune etendus (dokumentaal või draama) on arusaadav.

                  Inimesed lähevad ikka tasapisi kuhugile suunas. Iga detail, tegevus, inimene loeb. Sellepärast ma ka leian, et "omast tahtest" on mõistlikum etendus.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                    Kui tal on (lähi)sugulased Venemaal, siis praegune etendus (dokumentaal või draama) on arusaadav.

                    Inimesed lähevad ikka tasapisi kuhugile suunas. Iga detail, tegevus, inimene loeb. Sellepärast ma ka leian, et "omast tahtest" on mõistlikum etendus.
                    05.04 ÕL küsimuse ja Pelle Pohlaku vastuse pealt, kes ma tahaks loota on paremini informeeritud kui meie, mõistan ma, et Vassiljevi vastused on eelkõige kantud sellest, et ta mõtlebki nii (seda arvamust toetab ka Levada kommentaar). Mitte sellest, et võib-olla on tal mõni sugulane Venemaal, kelle pärast ta kardab, et äkki midagi tehakse temaga seetõttu, et Eesti fašistid kellegi sugulast teisel pool piiri peedistavad.

                    Muidugi ma ei saa seda välistada, võin vaid põhjendada, et miks ma sellesse konstruktsiooni teatud määral skeptiliselt suhtun, isegi kui on mõni sugulane mängus. Palju suuremate ja päriselt n-ö teisitimõtlejate sugulased elavad Venemaal, kes vaevalt nüüd kõik ära lintšitud on. Vassiljev on ikka selles plaanis üsna väike kärbes, ja kellel moka otsast tasuks vaid poetada, et Venemaa võiks kaotada ja Ukraina võita. Ma kahtlen, et see Venemaal väga suurt võnget põhjustaks. Vassiljev pole ka Venemaa kodanik.

                    Mul on tunne, mõeldes tagasi ka eelmise aasta algusele, et on mingi isiklik põhjus, mida ta ei olegi välja öelnud, miks ta üritab laveerida kahe kogukonna vahel ja mitte midagi öelda sõjateemal. Kas sa oled kursis, miks ta üritab hoiduda avalikust poolevõtmisest? Muidugi on variant B, et ta arvabki nii, aga mulle jääb mulje, et ta teadlikult ei ütle välja, et mina olen Ukraina poolt ja Venemaa on paha.

                    PP: „Ma pigem arvan, et ta reaalselt mõtlebki nii. Ta tahabki rahu ega mõistagi, miks maailmas kõik nii toimub.“

                    Kommentaar


                      Venemaa väljaanne Krasnaja Vesna kirjutab, et Eesti jalgpallikoondise liider Konstantin Vassiljev oli sunnitud tagakiusamise tõttu rahvusmeeskonna kaptenipaelast loobuma.

                      Kommentaar


                        Peaminister Kaja Kallase pidas tänasel valitsuse pressikonverentsil Eesti jalgpallikoondislase Konstantin Vassiljevi väljaütlemisi kahetsusväärseks. Ta leiab, et eestikeelne haridus aitaks inimesi samas inforuumis hoida, et niisuguseid juhtumeid ära hoida.

                        Kommentaar


                          Reimi rekordit ei tohi tal lasta ületada pärast kogu seda ja üht eelmist janti!

                          Kommentaar


                            Kaja Kallase väljaütlemine eeskujuks? Päriselt?
                            Seltskond, kes on kõigi silme all riigi maha müünud.
                            Kogu see komejant demonstreerib suurepäraselt kuidas massipsühhoos toimib. Rahvas tormab vabatahtlikult psühhopaatide kaitsele, trampides jalge alla kõik teisitimõtlejad.
                            Ma ei looda et see kedagi analüütiliselt mõtlema paneks aga enam ei saanud vaiki olla ja lihtsalt pealt vaadata
                            Palun nüüd mind ka siinsest portaalist bännida, oma arvamuse avaldamise eest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust

                              Kaja Kallase väljaütlemine eeskujuks? Päriselt?
                              Seltskond, kes on kõigi silme all riigi maha müünud.
                              Kogu see komejant demonstreerib suurepäraselt kuidas massipsühhoos toimib. Rahvas tormab vabatahtlikult psühhopaatide kaitsele, trampides jalge alla kõik teisitimõtlejad.
                              Ma ei looda et see kedagi analüütiliselt mõtlema paneks aga enam ei saanud vaiki olla ja lihtsalt pealt vaadata
                              Palun nüüd mind ka siinsest portaalist bännida, oma arvamuse avaldamise eest.
                              Tänks, kõik teavad nüüd, et sa oled peast prügi
                              Päikest!

                              Kommentaar


                                ja Varrodega võrreldes pole üldse nii hull,
                                arvab S-V Kiisler oma katses Vassiljevi pealt tuld ära juhtida​

                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X