320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Zenjov (Tallinna FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Kes sa oled, et tuled lubama siin, mis nimekirja keegi tohib teha või ei?
    Ma olen su ema, mine tee kodutöö ära ja korista oma tuba ära kallis poeg, mina käsen poon ja keelan mitte sina.



    Igatahes, kes te siin targad kõik iroonia meistrid olite ja viitasite irooniale, siis minu irooniast te vist aru ei saanud. Point oligi kirjutada nagu kesa(või mõni muu suvaline marurahvusmees), aga ilma igasuguse tagamõtteta, aga sellele reaktsioonile ei saanud ma jätta lisa kirjutamata. Üldiselt mul endal on jummala savi kas Ivanov on seal listis või ei

    Kommentaar


      Zeniidi vastu mängus hetkel. http://live.drakulastream.eu/players...gue-29154.html
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Zenjov alustab Spartaki vastu pingil.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          2-aastane leping möödunud hooaja Aserbaidžaani liiga 3nda FK Qabalaga. Veidi kõrgemat lendu oleks ehk lootnud, aga ega väga millegi pealt seda loota ka polnud.

          Kommentaar


            Kiiresti tehtud otsus.
            www.playmaker.ee

            Kommentaar


              Vähemalt on esimese otsa klubi. Suurem lootus palk kätte saada.

              Kommentaar


                Zahhovaiko...

                Kommentaar


                  Ei oska kohe midagi öelda, väike pettumus.

                  Kommentaar


                    Mnjah, hõisata just põhjust pole.

                    Kommentaar


                      Kui mängida saab ja väravaid lööb, siis andku tuld. Ikka parem kui pingil istuda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                        Mnjah, hõisata just põhjust pole.
                        Samas kui saab endale sobival positsioonil pidevalt mängida ning suudab ka väravaid teha siis parem mängigu seal, suures pildis see ka koondisele kasulikum. Blackpooli flop annab tas siiamaani tunda.

                        Kommentaar


                          Kui ta hakkab seal meeskonnas põhiraskust kandma ja palju mänguprktikat saab, siis koondise vaatevinklist on see ju vaid hea uudis. Loodetavasti saab ta uues koduklubis ka püssi paukuma, et siis juba hiljem klubikarjääris samm edasi astuda. Loota ju võib. Selge on see, et kui seal pinki soojendama hakkab ja läbi põleb, siis suht pees...

                          Kommentaar


                            sealt tullakse ikka reeglina koduliigasse tagasi, mitte ei liiguta kuhugi edasi, paraku.kahju, et eestlased mingeid kahtlasi liigasid pidi müttavad enamasti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                              sealt tullakse ikka reeglina koduliigasse tagasi, mitte ei liiguta kuhugi edasi, paraku.kahju, et eestlased mingeid kahtlasi liigasid pidi müttavad enamasti.
                              Samas eks tuleb reaalsusele otsa vaadata ning ei ole mõtet liiga suurt ampsu võtta, mida viimasel ajal väga paljud meie pallurid just võtnud on. Kindlasti sai antud pakkumise puhul määravaks ka palganumber, mis aserbaidžaanis palju kõrgem on kui nii mõneski tugevamas liigas.

                              Kommentaar


                                No need Aserite satsid pole nüüd hunnik õnnetust kah, eelmisel hooajal tegi Garabag Euroopa liigas korralikud esitused, oleks tead vaat et Milano Interitki kodus näpistanud. Ma usun küll, et tal oleks võinud kordades halvemini minna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X