320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Zenjov (Tallinna FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Memento Vaata postitust
    No need Aserite satsid pole nüüd hunnik õnnetust kah, eelmisel hooajal tegi Garabag Euroopa liigas korralikud esitused, oleks tead vaat et Milano Interitki kodus näpistanud. Ma usun küll, et tal oleks võinud kordades halvemini minna.
    Jah, kinnitan.
    'Kahtlasi liigasid' - Qarabag Agdam EL'i grupiala, kas Eesti klubid on saanud kunagi?
    Ma ei saa aru miks nende Caucasia või Eurasia liigade nii judgemental Eestis peaks olema.
    Tegelt, on sama reaktsioon lääne-Euroopas on kui keegi siirdub Eestisse. 'Estonia?? Dove cazzo e'?'
    Ikka jalgpall on sama, ja palgad ikka suuremad kui siin
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
      Jah, kinnitan.
      Ma ei saa aru miks nende Caucasia või Eurasia liigade nii judgemental Eestis peaks olema.
      Tegelt, on sama reaktsioon lääne-Euroopas on kui keegi siirdub Eestisse. 'Estonia?? Dove cazzo e'?'
      Ikka jalgpall on sama, ja palgad ikka suuremad kui siin
      Ma arvan, et kui Zenjov oleks Eestisse siirdunud, oleks seda häda ja hala tükk maad rohkem

      Usun, et üleminekul pole tegelikult häda midagi. Klubi mängib Euroopa liigas ning on ka liigas tippude seas, nii et väravalöömisvõimalusi peaks erinevalt Blackpoolist ja Torpedost tulema rohkem. Seda muidugi eeldusel, et jagub ka mänguaega. Nagu keegi juba ka mainis, siis peaks ka rahadega seal hästi olema.
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        Ma ei mõista päris hästi seda pettumust siin. Viimases kahes klubis on mees selgelt kehvasti mänginud - põhimõtteliselt aeg peale Karpatõt on olnud maha visatud.

        Selliselt foonilt ei hakka mingit ulmelist tähelendu ju nagunii tegema. Kui nüüd saaks põhikoosseisu, stabiilselt mängida ja enesekindlust koguda, siis oleks juba päris tore ju. Jalgpallur peab mängida saama ja tema viimase aja tausta vaadates siis natukene vähemglamuursesse keskkonda siirdumine ei pruugi maailmalõpp olla.

        Edu Zenjovile uues klubis. Murra põhisse ja löö väravaid !

        Kommentaar


          Kusjuures kui vaadata Qabala treenerit ja koosseisu, siis on täitsa loogiline, miks Serjoga sinna läks. Peatreeneriks ukrainlane ja meeskonnas mängib Ukraina koondislane ja kunagine Shakhtari mees Oleksiy Hai pluss veel mitmed teised endised Ukraina liiga mängijad.

          Kommentaar


            ma kah ei näe hetkel põhjust väga nutta: 1) hetkeseis ja praktika on Zenjovil nagu ta on...suht sitt, 2) 2015 on aseri liiga UEFAs 29. kohal, eespool unelmate liigadest ungaris, soomes, kasahhis ja iirimaal ning paar kohta rootsi ja norra liigadest tagapool.....kokkuvõttes minu hinne 7/10

            Kommentaar


              Algselt postitas hipper Vaata postitust
              ma kah ei näe hetkel põhjust väga nutta: 1) hetkeseis ja praktika on Zenjovil nagu ta on...suht sitt, 2) 2015 on aseri liiga UEFAs 29. kohal, eespool unelmate liigadest ungaris, soomes, kasahhis ja iirimaal ning paar kohta rootsi ja norra liigadest tagapool.....kokkuvõttes minu hinne 7/10
              natike sarkasmi ka - mitmendal kohal on azeri liiga - palkade õigeaegset maksmisel ja lepingutest kinnipidamisel?
              puusalt tulistades (st kehva mälu järgi) on tänaseks juba päris mitu koondislast sealt omad vitsad saanud.
              eks keegi vast oskab paremini mälu värskendada.
              aga selles mõttes jah, parem see kui üldse mitte midagi. küsimärke tekib.
              4/10 (nx poola v tsehhi oleks andnud 7-9/10)
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                Lõi siis 2-0 võidumängus esimese värava.

                Kommentaar


                  väga tähtsa värava lõi, mis sisuliselt viis klubi järgmisse ringi. võõrsil kaotati 1:2 ja kodus suudeti skoorida alles 88. minutil.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas El President Vaata postitust
                    väga tähtsa värava lõi, mis sisuliselt viis klubi järgmisse ringi. võõrsil kaotati 1:2 ja kodus suudeti skoorida alles 88. minutil.
                    nad oleks ikkagi edasi pääsenud või?

                    Kommentaar


                      Zenjovi väravast oleks piisanud jah.
                      Algselt postitas KarlErik Vaata postitust
                      nad oleks ikkagi edasi pääsenud või?

                      Kommentaar


                        Videot vaadates ei saa küll aru, et väravalööja Zenjov olnuks, kommentaari kuulates andis hoopis tsenderdusele söödu?

                        ЗДРАВСТВУЙТЕ, ВСЕ ОПУБЛИКОВАННЫЕ НА МОЕМ КАНАЛЕ ВИДЕО ЗАЩИЩЕНЫ АВТОРСКИМ ПРАВОМ КОМПОЗИТОРА ЭЛЬЧИНА ИМАНОВА, КАК ПРАВООБЛАДАТЕЛЯ КОНТЕНТА И ПОЭТОМУ ВСЯКАЯ П...

                        Kommentaar


                          Videot vaadates seisab nr.9 Zenjov kastis lööja kõrval hoopis.
                          Esialgne info värava kohta UEFA kodulehelt.
                          Algselt postitas Eissa Vaata postitust
                          Videot vaadates ei saa küll aru, et väravalööja Zenjov olnuks, kommentaari kuulates andis hoopis tsenderdusele söödu?

                          https://www.youtube.com/watch?v=xleEDkxeXqw

                          Kommentaar


                            Nr 11 lõi ära, videost näha, kuigi kaadris kaob zenjov teise mehe taha ära, võis ta siiski sealt selle pealöögi ju edasi suunata.

                            Kommentaar


                              moded, palun muutke pealkiri paremaks - klubi nimi eesti keeli kirjutades võiks olla Qäbälä (az:Qəbələ).

                              see et nn vahekeeled (inglise, vene) "ä" tähte ei tunne, pole ju põhjus et me seda häälikut otse türgi/azerbaidžaani keelest ei tohiks otse omaks võtta.
                              eesti keel on piisavalt vana ja paindlik keel, miks mitte kasutada ära selle kõiki võimalusi?


                              azerbaidžaani "ə" hääldatakse üsna sarnaselt nagu eesti "ä".
                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                Üks tuttav, kes äsja Aserbaidžaanis käis, rääkis, et aserid kasutavad näiteks tänavasiltidel ise seda kohanime moel - Qäbälä ja Gabala. Väidetavalt kasutatakse viimast isegi rohkem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X