320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aleksandr Dmitrijev (106/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    sul on nagu midagi vastu öelda?Minu arust on tegemist koondisele ja klubile väga vajalik mängumees
    no eesti koondisele on ta tõesti vajalik, aga ma just vihjasin lausejupile " siis tema saab kaitses kindlasti hakkama." mis ajas kergelt muigama, kuna ei sisalda absoluutselt tõtt.

    Kommentaar


      Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
      no eesti koondisele on ta tõesti vajalik, aga ma just vihjasin lausejupile " siis tema saab kaitses kindlasti hakkama." mis ajas kergelt muigama, kuna ei sisalda absoluutselt tõtt.
      Sa paneksid sinna kindlasti enda aga kui ennast ei saaks panna siis Vungi jah ?

      Kommentaar


        kes siis veel kaitses hakkama saab kui mitte tema?
        www.netsoccer2.com

        Kommentaar


          pidurdage draamat noored

          Kommentaar


            fakk, ma seletan siis lollidelegi lahti: eesti koondisele, kui sellisele, on ta tõesti vajalik, aga väita, et ta ei tee kunagi vigu? see on absurdne, ta teeb vigu ja teeb neid oma mängupositsiooni kohta tavatult rohkem kui peaks ( ja nüüd ma ei oota oma kommentaarile vastust: a la sa ise teeksid palju rohkem vigu, lupard !!! )

            Kommentaar


              Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
              fakk, ma seletan siis lollidelegi lahti: eesti koondisele, kui sellisele, on ta tõesti vajalik, aga väita, et ta ei tee kunagi vigu? see on absurdne, ta teeb vigu ja teeb neid oma mängupositsiooni kohta tavatult rohkem kui peaks ( ja nüüd ma ei oota oma kommentaarile vastust: a la sa ise teeksid palju rohkem vigu, lupard !!! )
              "Kahe viimase aastaga on ta tublisti arenenud ning tema kaitsetöö kvaliteet on väga hea,» kiitis Vassiljev.

              Ma ei teagi nüüd, keda pädevamaks pidada - kas suvalist foorumispetsialisti või 2010 Eesti aasta parimat jalgpallurit. Dilemma missugune.

              Kommentaar


                Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                fakk, ma seletan siis lollidelegi lahti: eesti koondisele, kui sellisele, on ta tõesti vajalik, aga väita, et ta ei tee kunagi vigu? see on absurdne, ta teeb vigu ja teeb neid oma mängupositsiooni kohta tavatult rohkem kui peaks ( ja nüüd ma ei oota oma kommentaarile vastust: a la sa ise teeksid palju rohkem vigu, lupard !!! )
                Keegi pole ju kusagil väitnud, et ta ei tee vigu. See, et keegi temaga koos mängides end kindlalt tunneb, st kui täpne olla, siis "Temaga on väga mõnus koos mängida. Saan ennast väljakul väga kindlalt tunda, kuna tean, et kui rünnakule lähen, siis tema saab kaitses kindlasti hakkama." - kuskohast sa loed siin välja mingit absoluutset fakti, et ta kunagi vigu ei tee? See, et mängijad teineteist platsil mõistavad ja usaldavad, ja et neil on koos hea mängida - see ei ole statistiline parameeter. Kuigi jah, ega statistika ei sedasta absoluuti niikuinii, aga see selleks...

                Ja teiseks, sa väidad, et ta teeb "ta teeb vigu ja teeb neid oma mängupositsiooni kohta tavatult rohkem kui peaks". Sa ikka tead, mida sõna "tavatult" tähendab? Ma küll viimast koondise sõprusmängu ei näinud, aga kui võtta käesoleva tsükli valikmängud, siis väita, et Dimitrijev teeb ebatavaliselt palju, enneolematul hulgal vigu - vat see tundub absurdne.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                  fakk, ma seletan siis lollidelegi lahti: eesti koondisele, kui sellisele, on ta tõesti vajalik, aga väita, et ta ei tee kunagi vigu? see on absurdne, ta teeb vigu ja teeb neid oma mängupositsiooni kohta tavatult rohkem kui peaks ( ja nüüd ma ei oota oma kommentaarile vastust: a la sa ise teeksid palju rohkem vigu, lupard !!! )
                  Mis tunne on muidu ennast lupardiks sõimata?

                  Kommentaar


                    Veel uudiseid Poola rindelt, Krakowi "Cracovia" juures on katsetel Dmitrijev, uudis ise siin: http://www.cracovia.pl/pilka-nozna/n...ach_w_cracovii
                    Sisuks see, et järjekordsed testitavad pallurid Krakowis, neist kogenuim kaitsev poolkaitsja Dmitrijev, kellel ette näidata 56 mängu A-koondises, eelnevalt mängis Honefossis. Lisaks on testitavate hulgas Soome passiga 21-aastane tansaanlasest ründaja Zakari Kibona (Klubi-04).
                    Cracovia on hetkel Poola liigas "dead last" 8 punktiga 15 mängust. Ekstraklasa.net sügishooaja kokkuvõttes on öeldud, et Cracovias on raske leida positsiooni, millele ei oleks talvevaheajal tugevdust otsida. Siiski on kõige pakilisemad vajadused väravaid lööv ründaja ning korralik keskkaitsja. Cracovia keskväljamängijaid hinnates öeldakse, et ainult üks mängija (Saidi Ntibazonkiza) mängis oma taseme välja, ülejäänud allpool arvestust.

                    Kommentaar


                      Uudiseid Dmitrijevi kohta--kümmekonda mängijat katsetanud Cracovia on kõik peale Dmitrijevi minema saatnud. Cracovia spordidirektor ütleb: "Mängija näitas end korralikult testidel ja soovime teda veelkord vaadata."
                      ----
                      Został tylko Dmitrijev
                      Już tylko jeden testowany zawodnik pozostał w Cracovii. W popołudniowych zajęciach będzie uczestniczył Aleksandr Dmitrijev.

                      - Zawodnik zaprezentował się przyzwoicie na dotychczasowych testach i chcemy mu się jeszcze przyjrzeć - wyjaśnia dyrektor sportowy MKS Cracovia SSA, Tomasz Rząsa.

                      (allikas: http://www.cracovia.pl/pilka-nozna/n...ylko_dmitrijev)

                      Kommentaar


                        Tundub, et Dmitrijev siiski ei hakka Cracovias mängima:
                        Do środy w klubie był jeszcze Aleksandr Dmitrijew, ale Jurij Szatałow zadecydował, że Estończyk również wróci do domu.

                        Ehk siis tõlge: kolmapäevani oli klubis ka Dmitrijev, kuid Szatalow (s.o. siis Cracovia peatreener) otsustas, et eestlane läheb samuti koju tagasi.

                        Kommentaar


                          jumal tänatud. ta tase on väärt enamat kui esiliiga

                          Kommentaar


                            Rahu, see on kõlakas.
                            Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!
                            >>

                            Kommentaar


                              eks kõige tähtsam oleks, et Dima oleks rahul ja seda ta ka on, aga mida kujutab endast Poola esiliiga?
                              Ainult, kui dima sõlmiks poole aastase lepingu ja siis prooviks mõnele kõrgseltskonna klubile silma jääda ja sedakaudu tagasi kõrgliigasse pääseda
                              Cracowia on ikka päris selgelt hetkel kõrgliiga outsider..

                              Kommentaar


                                Aanvalleri rahustuseks võin öelda, et Poolas on üsna tavaline, et suuremad klubid ostavad väiksematest tugevaid mängijaid kokku. Praeguses üleminekuaknas on klubide vahel üsna palju liikumisi toimunud. Kui rääkida konkreetselt esiliigast kõrgliigasse minevatest mängijatest, siis mitu klubi soovivad osta Swioujscie Flotast esiliiga resultatiivseimat mängijat Nwaogut, probleemiks vaid see, et ta on nelja erineva agendiga eksklusiivlepingu alla kirjutanud...
                                Off-topic: Kes tahab Flota über-cooli vormi näha, siis näeb seda Nwaogu pildilt: http://www.flota.swinoujscie.com.pl/.../10/nwaogu.jpg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X