320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sander Puri (Waterford FC, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
    Ksiis siin samuti ei tahaks väga uskuda, et Sandri masti vend oleks Eestis tunduvalt vähem saanud.
    Keskmine nädala palk 941 euri seal. Nii et ei saaks ta elu sees eestis ni palju

    Kommentaar


      Inglased ise peavad Championshipe üldiselt suhteliselt võrdseteks, kuid league 2 on loomulikult neist nõrgeim. Üldiselt on need Inglise Championshipid suhteliselt dünaamilised liigad ning üks "õige" Inglise jalgpallifänn neid ainult jälgibki. Premier league on suuresti eksportkaup.

      Üldiselt on nendes liigades mobiilsus hea nii üleminekute mõttes kui ka selles mõttes, et mõne hea hooajaga võib klubi paar astet ülespoole astuda.

      Ise pean tõenäoliseks seda varianti, et kui mees ise on Yorkis teistest peajagu üle, siis üleminek kõrgemale on kindlamast kindlam. Kõik on Sassi omades kätes.

      Arvan, et probleemseks kujuneb liiga füüsilisus. Inglise liiga füüsilisuse müüt tulebki tegelikult Championshipist, sest Premier league-is see pole "reegel", eriti kuna liiga on väga rahvusvaheline. Championshipides peale "blood and thunder" stiili suurt eriti midagi ei viljeledagi.

      Arvan, et sassil läheb ikka raskeks, sest ta pole eriti suur ega füüsiline mängija. Tal pole eriti ka mängulist intelligentsust, et seda korvata.

      Eks näis.

      Kommentaar


        mis imeloomad need "championshipid" veel on?

        * kõrgliiga, Premier League
        * esiliiga, Championship (rahvakeeli ka divar)
        * kolmas liiga, League One
        * neljas liiga, League Two

        * viies liiga, Conference National
        * kuues liiga, Conference North / Conference South

        ja siis sealt riburada pidi allapoole.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          mis imeloomad need "championshipid" veel on?

          * kõrgliiga, Premier League
          * esiliiga, Championship (rahvakeeli ka divar)
          * kolmas liiga, League One
          * neljas liiga, League Two

          * viies liiga, Conference National
          * kuues liiga, Conference North / Conference South

          ja siis sealt riburada pidi allapoole.
          Kui pedant olla, siis ehk ei saagi inimene aru, et Championship, League One ja League Two on enam-vähem sama liiga, mis on eraldatud kolmele tasemele. Pedandile eriti seletada ei viitsi miks just nii on, kuid nii lihtsalt on.

          Kommentaar


            Algselt postitas Laz Vaata postitust
            Kui pedant olla, siis ehk ei saagi inimene aru, et Championship, League One ja League Two on enam-vähem sama liiga, mis on eraldatud kolmele tasemele. Pedandile eriti seletada ei viitsi miks just nii on, kuid nii lihtsalt on.
            Aga siis võiks juba Premmi ka ja ju sinna lugeda?

            Kommentaar


              Vähemalt on kiirelt klubi leitud seekord.

              Kommentaar


                Austatud härrased! Inglise neljas liiga on vägagi tugev liiga ja kindlasti tugevam kui Eesti Premiumliiga. Kui te olete lühikese mäluga, siis otsige netist üles aasta 2010 Eesti u23 ja Inglismaa u23 kohtumise tulemus. Inglismaa võitis selle kohtumise 1:0. Tulemus pealtnäha ei tundukski nii märkimisväärne, kuid huvitaval kombel peeti Eestit enne mängu favoriidiks. Miks? Nimelt sellepärast, et Inglismaa koosseisus mängivad pallurid olid kõik tegevad Inglismaa tugevuselt viiendas ja kuuendas liigas ehk siis Conference Nationalis ja Conference South ja North'is, aga Eesti mängijad olid võetud kõik Meistriliigast ja olid seal ka põhitegijad. Arvati, et inglased on täielikud kirved või mis iganes ja lühikest söötu nad mängida ei mõista. Kahjuks ei saanud tegelikkus olla kaugemal reaalsusest, sest justnimelt Inglismaa domineeris tervet kohtumist ja Eesti oli väga hädas. Seda tõestab ka Siim Lutsu peale mängu antud intervjuu, kus ta ütles, et sellisel tasemel mänge Meistriliigast ei saa. Mind hämmastab, kui paljud inimesed siin alahindavad Inglismaa madalamaid liigasid, või on see Meistriliiga ülehindamine? Ma siiralt loodan, et mingi top3 klubi ehk siis Levadia, Flora või Kalju võtaks nõuks korraldada üks sõpruskohtumine League 2 klubiga. Selleks on aega muidugi raske leida, aga võib-olla see avaks paljude silmad. Ärge mind nüüd näkku lööma hakake eks.

                Kommentaar


                  see liigade värk ju ära nämmutatud teema.

                  jah, Eesti tippklubid peaksid olema tugevamad kui League Two, samas lõpu osa on kindlasti nõrgem.

                  jah, Inglise liigad tugevuselt 2.-4. on suhteliselt võrdsed, kus tõsi siiski mida kõrgem liiga seda gramm ka paremad tiimid.

                  League Two puhul on tegu ju siiski läbinisti profiliigaga, mida kahjuks Eestis ei ole. Lisaks seal on klubide peale keskmine palk kindlasti märkimisväärsem kui Eestis.


                  ja minu meelest vincent tahtis natukene liiga tark näida, sest eelkõneleja mõte oli ju selgesti arusaadav ega vajanud ärapanemist.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                    ja minu meelest vincent tahtis natukene liiga tark näida, sest eelkõneleja mõte oli ju selgesti arusaadav ega vajanud ärapanemist.
                    juhtisin lihtsalt tähelepanu sellele, et Inglise Championshippidest rääkimine on joga ja võiks kasutada õigeid termineid. ja tark olen ma niigi.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      juhtisin lihtsalt tähelepanu sellele, et Inglise Championshippidest rääkimine on joga ja võiks kasutada õigeid termineid. ja tark olen ma niigi.
                      Inglased võiks oma liigadele normaalsed nimed panna alustuseks. League one, lol.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Laz Vaata postitust
                        Kui pedant olla, siis ehk ei saagi inimene aru, et Championship, League One ja League Two on enam-vähem sama liiga, mis on eraldatud kolmele tasemele. Pedandile eriti seletada ei viitsi miks just nii on, kuid nii lihtsalt on.
                        Jah aga mitte mingit moodi ei saa sa neid championshippideks kutsuda nagu vince just ütles. Football League on Championship, League 1 ja 2 koik mis alla poole jääb on non-league

                        Kommentaar


                          2o juuli. York City-Blackpool.Vaevalt ,et premeri sats treeningmänguks mingit uduvõistkonda otsib.

                          Kommentaar


                            hetkel muidugi Blackpool premeris ei palli.

                            Kommentaar


                              Kas Puri siirdumine Itaalia Lega Prosse või Prantsusmaa Nationali või Saksmaa 3. Ligasse oleks ka okei olnud? Kõik kolm on vastavates maades taseme võrra kõrgemad kui Inglaste League 2 on, aga ma huuj usun, et siis samalaadset "oh, okei lüke, parem ikka kui Valgevene kõrgliigas mängida" juttu oleks tulnud.

                              Ehk laias laastus võiks keegi mulle silmaringi avardamiseks selgeks teha, millest see Inglismaa League 2 vägevus tuleneb (eriti see jutt, et liigade vahel pole erilisi tasemevahesid) ja kust inglased kõik need mängijad võtavad, et ka tugevuselt neljandasse liigasse suudetakse pädevaid kohalikke mängijaid leida, kuhu siirdumine on vaat et auasi?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Inglased võiks oma liigadele normaalsed nimed panna alustuseks. League one, lol.
                                Npower League 1!
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X