320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sander Puri (Waterford FC, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    Kurat, pealkiri peaks ütlema ju kõik!!! "Celtic's new Bhoys - see them in action". Või?

    Tehtud v?
    Rahu-rahu, see oli seal blogis juba eile üleval ja vaevalt üks leheneeger lepingust juba midagi teaks.

    Kommentaar


      Meanwhile, Estonian winger Sander Puri - who is out of contract after completing his deal with Levadia Tallinn - has been working with the first team and hopes to be invited to join the SPL leaders.

      But Mowbray has cautioned fans against getting too excited about the prospect of the 21- year-old internationalist becoming the next man to be added to his squad He said: "There's nothing to get over-concerned about with regard to him, I'd suggest."

      Ma mõtsin, et saan inglise keelest natukene ikka aru... aga praegu ei saa küll pihta, mida Mowbray Puri kohta ütles...

      Kommentaar


        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
        Ma mõtsin, et saan inglise keelest natukene ikka aru... aga praegu ei saa küll pihta, mida Mowbray Puri kohta ütles...
        krt ma ka ei saa aru..
        Aga fännide foorum tundub olevat päris huvitatud temast.... aga eks näis, mis treener ütleb, isegi pingipoisina saaks ta kindlasti oma vormi koondise mängudeks paremaks teha

        Kommentaar


          LOL. Videost on mõnus hype tekitatud. OMGZ tracked back and took the ball from Kaka. ZOMGZ.

          A noh loodetavasti saab hea lepingu ...
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
            Ma mõtsin, et saan inglise keelest natukene ikka aru... aga praegu ei saa küll pihta, mida Mowbray Puri kohta ütles...

            Paistab, et tuleb Sandril ikkagi mujalt vaatama hakata, sest nagu http://www.talkceltic.net/forum/talk...-s-celtic.html väidab, tehingust asja ei saa.

            Enne Glasgow-sse sõitu võis EPL loost lugeda, et kui rohe-valgetetega diiliks ei lähe, keskendutakse otsingutele Inglismaal või Hollandis.
            Wij komen terug met de cup in de hands

            Kommentaar


              Meanwhile, Estonian winger Sander Puri - who is out of contract after completing his deal with Levadia Tallinn - has been working with the first team and hopes to be invited to join the SPL leaders.

              But Mowbray has cautioned fans against getting too excited about the prospect of the 21- year-old internationalist becoming the next man to be added to his squad He said: "There's nothing to get over-concerned about with regard to him, I'd suggest."
              Tundub olevat viide Puri mänguklassile, mis veel tõesti päris Celticu põhikooseisu tasemel ei ole. Mõned leheneegrid erutusid temast üle lihtsalt.
              Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

              Kommentaar


                Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                Paistab, et tuleb Sandril ikkagi mujalt vaatama hakata, sest nagu http://www.talkceltic.net/forum/talk...-s-celtic.html väidab, tehingust asja ei saa.

                Enne Glasgow-sse sõitu võis EPL loost lugeda, et kui rohe-valgetetega diiliks ei lähe, keskendutakse otsingutele Inglismaal või Hollandis.
                No kui asjad nii lähevad siis ootaks Doncasteri poolset pakkumist.
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Kus maailmas sa elad ? Tahestahtmata tekib mul see küsimus, kui su postitusi pean lugema.

                  Kommentaar


                    Ma ei saa aru, millest see poleemika. Selge see, et Celticusse ta ei saa. Kui ei kõlvanud mingisse keskpärasesse šveitsi satsi, ei kõlba ta tugevamatesse ammugi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                      Ma mõtsin, et saan inglise keelest natukene ikka aru... aga praegu ei saa küll pihta, mida Mowbray Puri kohta ütles...
                      "Ma põhimõtteliselt arvaksin ehk nii, et tõenäoliselt ei maksa tema osas veel võib-olla üleliigselt erutatud suhtumist üles näidata, ehk."

                      ma tõlgiksin umbes nii. Tarmo Rüütli in disguise noh.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kabanoss Vaata postitust
                        Ma ei saa aru, millest see poleemika. Selge see, et Celticusse ta ei saa. Kui ei kõlvanud mingisse keskpärasesse šveitsi satsi, ei kõlba ta tugevamatesse ammugi.
                        Tead sa üldse, mille pärast ta sinna Šveitsi klubi satsi ei saanud?

                        Kommentaar


                          no miks ta ei saand siis ?

                          Kommentaar


                            Ei oska ikka siis Eesti poisid nimmodi jalkat mängida et Briti onudele meeldiks..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
                              no miks ta ei saand siis ?
                              Ega mina ka ei tea, mille pärast ta ei saanud. Sellest ka mu küsimus. Seega pole ka mõtet kohe arvata, et tema mänguoskus pole piisaval tasemel. Lepingu sõlmimisel mängija ja klubi vahel on veel suur hulk muid tähtsust omavaid asjaolusid, mis samuti lepingu (mitte)sõlmimisel rolli mängivad.

                              Kommentaar


                                Midagi pole ju kindlat veel. Kahju, et Levadia ta niimoodi pingile istutas, mis kindlasti tema vormi kärpis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X