320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sander Puri (Waterford FC, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    vaevalt küll. mänguks pole teda igatahes üles antud. ma ei tea muidugi kui palju aega enne mängu võib veel seda nimekirja muuta
    tund aega varem antaks kohtunikele paber ja see on siis lõplik. nii peaksid uefa ja fifa reeglid olema.

    Sassi mängule pöidlad püsti ja ikka täiega edasi! Mulle meeldis näha seda tahtmist millega Sass mängis. Kui tahtmist jätkub, siis võib härrasmehelt oodata veel suuri tegusid

    Olümpiakose meeskond oli muidugi staaridest ikka pungil kah...

    Kommentaar


      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
      tund aega varem antaks kohtunikele paber ja see on siis lõplik. nii peaksid uefa ja fifa reeglid olema.
      See on algkoosseis, aga mängule antakse üles ikka 24 tundi varem.

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        See on algkoosseis, aga mängule antakse üles ikka 24 tundi varem.
        jah algkoosseis ja vahetused, ent seni peaks saama teha ka muudatusi eelnevalt ülesantud meeskonda. mansasse ei tohi muidugi panna registreerimat mängijaid. kui väidad kindla meelega vastupidist, siis pean uskuma, minu teada on asi nii.

        Kommentaar


          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
          jah algkoosseis ja vahetused, ent seni peaks saama teha ka muudatusi eelnevalt ülesantud meeskonda. mansasse ei tohi muidugi panna registreerimat mängijaid. kui väidad kindla meelega vastupidist, siis pean uskuma, minu teada on asi nii.
          ma pole ka väga kindel, aga ometi on ju päev varem alati suurmeeskondadel antud üles 18 meest, kes mängule tulemas ja sealt enam muudatusi ei tehta.

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            ma pole ka väga kindel, aga ometi on ju päev varem alati suurmeeskondadel antud üles 18 meest, kes mängule tulemas ja sealt enam muudatusi ei tehta.
            Tehakse ikka ju, kui soojendusel keegi viga saab. Näiteks ManUtd-Leeds'i eel sai Vidic viga ja Valencia tõsteti tribüünilt pingile seepeale.
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Õhtulehes juba uudis üleval ,et Sass mängis rahvusvärvides käepaelaga , pean Sassile terve paki neid saatma ,et oleks alati võtta .n See on juba teine Eesti jalgpallur ,kes minu kingitud käepaelaga välismaal mängib. Esimene on Ojamaa.
              FCF Forever

              Kommentaar


                see oleks kena traditsioon tegelt. mulle on alati selle poolest sümpatiseerinud aafrika poisid. saada kohe hulgim

                Kommentaar


                  Puri on alles teine mängija keda olen näinud Eesti käepaelaga, Ojamaal on ka alati olnud, koondise mängudes vähemalt küll.

                  Kommentaar


                    need käepaelad on üldse lubatud uute reeglitega?
                    Algselt postitas rainis007
                    Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                    Kommentaar


                      Aga kas kuskilt internetis saab ka järgmist puri mängu vaadata ?
                      Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Power Vaata postitust
                        Aga kas kuskilt internetis saab ka järgmist puri mängu vaadata ?
                        Kindlasti saab ,küll spetsid siia mõne lingi sokutavad.Täna oli Sassi mängu ajal siin teemas ligi 200 lugejat , sama palju kui keskmiselt koduse Meistriliiga mängul
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust
                          Tehakse ikka ju, kui soojendusel keegi viga saab. Näiteks ManUtd-Leeds'i eel sai Vidic viga ja Valencia tõsteti tribüünilt pingile seepeale.
                          Sellisel juhul imelik maa see Inglismaa...

                          Ma nõustun igatahes Dannariga.
                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          ma pole ka väga kindel, aga ometi on ju päev varem alati suurmeeskondadel antud üles 18 meest, kes mängule tulemas ja sealt enam muudatusi ei tehta.
                          Lisaks kaotaks ju see oma mõtte, kui sa annad üles teatud mängijaid ja pärast kasutad ikka kedagi teist... Seega läbi tuleb ikkagi ajada nende meestega, kes on eelmisel päeval üles antud. Võib-olla mõne liiga või sarja puhul on seoses ootamatute vigastustega tehtud mingeid järelandmisi, kuid üldiselt on ikkagi nii, et neid mängijaid, kes sa oled üles andnud, enam muuta ei saa.
                          Algselt postitas Power Vaata postitust
                          Aga kas kuskilt internetis saab ka järgmist puri mängu vaadata ?
                          Kannatust veidi, kuid ilmselt saab.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Sass võiks kah oma blogi hakata pidama , päris huvitav oleks lugeda tema elust Kreekas ja üldse sealsest jalgpallist.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Sass võiks kah oma blogi hakata pidama , päris huvitav oleks lugeda tema elust Kreekas ja üldse sealsest jalgpallist.
                              Võiks küll, aga vaevalt temal sama palju vaba aega on kui Ojamaal..
                              Ainult et Eesti meedia (meesmuiste, pane kõrva taha) võiks uuest aastast alustada mingisuguse uue saatega, kus tutvustatakse Eesti mängijaid välismaal. Jalgpallureid on meil piiritaga pea 30(?), nagu keegi kuskil teises teemas ütles ja võrk/käsipallureid ka oma jagu..
                              Idee tuli sellest, et Soomes on/oli ka kunagi taoline saade, siis kui veel Champion Leagues rohkem au sees siin oli.. Saates tutvustati nende elupaika, filmiti treeninguid ja niisama aeti juttu, käidi külas. Väga bueno saade oleks ja kusjuures väga huvitav ka näha kuidas Zenjovil, Klavanil,Puril,Operil,Poomil?,Ojamaal, Piirojal, Lindperel, Eesti noortel, Zahovaikol, Vannal jne teistel palluritel läheb! Jään sellist saadet väga ootama!

                              Krt Aunaste tegi peaaegu sellist saadet ju. Eestlased välismaal. teemat peaks natsa ainult muutma..Kogemus on olemas ETV-l vähemalt. Minupärast pange Aunaste ka seda saadet juhtima, ainult jumalapärast mitte neid kahte tibi kes jalkasaadet tegid

                              Kommentaar


                                masu ajal tantsi masurkat, seda vaevalt hetkel tuleb, kuigi väga timmis saade oleks jep
                                Algselt postitas rainis007
                                Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X