320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sander Puri (Waterford FC, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    see on kõik alatu laim, et puri pingil ja mänguaega ei saa. tegelikult mängis puri kõik 90 minutit, lõi enda äärel hulgaliselt ohtlikke olukordi, tabas mitmel korral posti ja latti. olgem objektiivsed meie sajandi mängija suhtes.

    Kommentaar


      Algselt postitas eits Vaata postitust
      see on kõik alatu laim, et puri pingil ja mänguaega ei saa. tegelikult mängis puri kõik 90 minutit, lõi enda äärel hulgaliselt ohtlikke olukordi, tabas mitmel korral posti ja latti. olgem objektiivsed meie sajandi mängija suhtes.
      misasja? kas see on mingi keeruline huumor, mille mõistmiseks ma liiga loll olen?

      Kommentaar


        Algselt postitas nonoh Vaata postitust
        misasja? kas see on mingi keeruline huumor, mille mõistmiseks ma liiga loll olen?
        Asjata reageerisid, nüüd kirjutab veel kolmanda postituse ka...

        Kommentaar


          Larissa v Panthrakikos algab praegu, striimi ja algkoosseisu leiab keegi?

          Kommentaar


            Kommentaar


              seega pingil
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                mingi väga halva live striimi leidsin ka lõpuks:

                http://www.grtv.tk/superleague.php - veidi parem live.

                Kommentaar


                  paistab et Puri saab isegi vähem mängida kui Zahovaiko Portugalis
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    sama lugu mis Operiga, nii kui eestlane sisse tuleb, kohe tuleb vastasele värav
                    Edit: juba 2-0.. haige mudaliiga on see kreeka liiga ikka

                    Kommentaar


                      Jah mõlemad väravad tulid kohe, kui Puri oli sisse vahetatud ja 0-2 jäädi siis tabeli viimasele alla. Üllatavalt vähe oli maaslamamist seekord.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas *Rivo Vaata postitust
                        sama lugu mis Operiga, nii kui eestlane sisse tuleb, kohe tuleb vastasele värav
                        Edit: juba 2-0.. haige mudaliiga on see kreeka liiga ikka
                        Ei ole ta mingi mudaliiga, pigem ei suuda treener seda meeskonda mängima panna.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Bayern1989 Vaata postitust
                          Ei ole ta mingi mudaliiga, pigem ei suuda treener seda meeskonda mängima panna.
                          On ikka küll mudaliiga,vähemalt seal osas kus Larissa asub.
                          Aga noh mõni mees tahtis väga välismaale,kasvõi mudasse ja varsti tahab sealt ära...

                          Kommentaar


                            Ma ka ei mõista miks ta mudaliiga peaks olema. Larisas on ju päris palju heal tasemel ja ka teistes klubides nime teinud mängijaid.

                            Kommentaar


                              budukas on rääkinud !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus
                                Kas Puri lõi sult naise üle,et sa tema tegemisi maha teed?kui nii oligi siis saa üle ja otsi uus aga vabandust kui peaksid hoopis pede olema
                                Ajad mind kellegagi segamini,olen abielus,2 lapse isa...pede eest tahaks sulle tappa anda,kuigi pole vägivaldne...läks vist teemast mööda?ups sry!
                                Ise oled Puriga rahul?Siis on ju kõik rahul.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X