320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sander Puri (Waterford FC, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Puri räägib Kreeka elust-olust.

    Kommentaar


      Puri lõi sõprusmängus Brescia vastu kreeklaste auvärava. Kui ma guugeltransleiti õigesti mõistsin, siis ühe põhjusena, miks sõprusmängus tõmblemiseks läks, oli ka Puri väravatähistamine. Kui keegi paremini aru saab võib parandada.

      Avversari greci ben poco amichevoli con la squadra di Iachini: falli e botte. Segnano Caracciolo ed Hetemaj, in mezzo il gol del Larissa. Poi due rossi non bastano a placare gli animi: al fischio finale un giocatore greco si scaglia contro Budel, nasce una mischia in cui si inseriscono anche alcuni tifosi bresciani. Quindi finalmente cala il sipario

      Scopri sul sito dell'Agenzia ANSA le ultime notizie su cronaca, politica, economia, sport, calcio e cultura dall'Italia e da tutto il mondo.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Babelfishi tõlge
        the Greeks arrive to pareggiare the goal of Caracciolo to the 37 ' with Puri. Which thinks well to turn itself towards the tribune and to address to the public with the finger carried to the mouth in order to silence it. A gesture that ago to irritate remarkablly the tifosi.
        Nagu ma aru saan, siis Puri pööras peale väravat näo itaalia klubi fännide poole ning pani nimetissõrme suule, mis Brescia fännid pöördesse ajas. Väga nõrga närvikavaga fännid peaks mainima :P

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

          Kommentaar


            Puri reaktsioon sellele tõmblemisele on meeldiv.

            Kommentaar


              Cagliari suutis seda, Catania suutis seda, nüüd suutis ka Brescia (Y)
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                Nagu ma aru saan, siis Puri pööras peale väravat näo itaalia klubi fännide poole ning pani nimetissõrme suule, mis Brescia fännid pöördesse ajas. Väga nõrga närvikavaga fännid peaks mainima :P
                Seal mängus oli asi juba varem käest ära läinud, nagu ma aru sain.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Seal mängus oli asi juba varem käest ära läinud, nagu ma aru sain.
                  Seda küll, kreeklane oli enne vist punase saanud aga ikkagi see on kah natuke ülereageerimine. Oleks ta keskmise sõrmega vehkinud või midagi, suhteliselt süütu tähistamine, mis sellist tõmblemist ei tohiks nagu esile kutsuda.

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    Arshavinile peaks siis peale igat väravat lõuga sõitma.

                    Kommentaar


                      No makaronid kõik on parajad närvihaiged,kuidas üldse neid fännata saab?
                      aga sander sinu poolt väga tubli töö
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Samas võiks ka öelda, et meeldiv oli näha, et ikka meeskonnakaaslased tulid nö toetama Sannut... ja Sander ise keeras selja näidates sellega, et mul kama, mis te seal närvate, ma lõin värava

                        Aga eks ma usun, et ennem olid juba mängu jooksul makaronidel närvid nii läbi lastud, et see pisike tähistamine ja värav kui oldi ühemehelises enamuses oli viimane piisk karikasse!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          No makaronid kõik on parajad närvihaiged,kuidas üldse neid fännata saab?
                          aga sander sinu poolt väga tubli töö

                          Ole vait.
                          Kui itaallane teeks sama asja 3.sep A.LeCoq'is tahksin naha teie reaktsioon tribüünidelt...
                          On tõenaliselt et Balotelli mängiks, ma tahaksin selle etendust naha sest poiss on närviline ja olen ülelkindel et mõned teie puujalad on valmis teda provotseerima (Pirooja, Puri jne)

                          Igatahes, jah Kuradi kirjeldamine on õige, ma lugesin artikkel, ta pööras publikule ja pakkus vait olema...sõbralik mäng...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                            Ole vait.
                            Kui itaallane teeks sama asja 3.sep A.LeCoq'is tahksin naha teie reaktsioon tribüünidelt...
                            On tõenaliselt et Balotelli mängiks, ma tahaksin selle etendust naha sest poiss on närviline ja olen ülelkindel et mõned teie puujalad on valmis teda provotseerima (Pirooja, Puri jne)

                            Igatahes, jah Kuradi kirjeldamine on õige, ma lugesin artikkel, ta pööras publikule ja pakkus vait olema...sõbralik mäng...
                            Ära buduka pärast muretse - ta on kõige lollim tegelane siin foorumis ja kindlasti kandideeriks samale tiitlile suuremas valikus.

                            Sa selle Rosetti artikli leidsid üles?

                            PS! Balotelli provotseerimise eest hoolitsevad itaallased ise.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              Ära buduka pärast muretse - ta on kõige lollim tegelane siin foorumis ja kindlasti kandideeriks samale tiitlile suuremas valikus.

                              Sa selle Rosetti artikli leidsid üles?

                              PS! Balotelli provotseerimise eest hoolitsevad itaallased ise.
                              Ma ei tea kes ta on ja ei huvi.

                              Ma ei saa eraforuumi minna mitte enam, tee koopia privatisõnumiga, unustasin mis oli.

                              PS! Ma tean, aga toimus ka Rootsis U-21 Eurovõistlus, ta on loll ma tean, aga kui ta mängib iga mängija hakkab provotseerima. Ma arvan et on parem et 3.sep ei mängi, ma olen kindel et Piiroja&Co. teavad et on lihtne talle provotseerima...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                                Ole vait.
                                Kui itaallane teeks sama asja 3.sep A.LeCoq'is tahksin naha teie reaktsioon tribüünidelt...
                                On tõenaliselt et Balotelli mängiks, ma tahaksin selle etendust naha sest poiss on närviline ja olen ülelkindel et mõned teie puujalad on valmis teda provotseerima (Pirooja, Puri jne)

                                Igatahes, jah Kuradi kirjeldamine on õige, ma lugesin artikkel, ta pööras publikule ja pakkus vait olema...sõbralik mäng...
                                No mina küll ei näe ikkai Sander Puri tähistamises mingit erilist rüseluse alustamismõtet...

                                Eks arvatavasti käis 90 minutit selline üksteise närvide tampimine ja öeldi nii mõndagi, ning Sander Puri näitas veel lõpuks neile, et olge parem vait ja mängige jalgpalli... Oli vaja minna siis kätega tõmblema?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X