320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sander Puri (Waterford FC, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas tegu on laenuga või ostetakse Larissalt Puri mängijaõigused?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Ametliku teadet lepingu allkirjastamisest veel pole, Kielce fännide foorumist võis lugeda, et raadio teatel toimuvat lepingu allkirjastamine täna (s.o. 28.01). Kielce kodulehe (http://www.korona-kielce.pl/index.php?art=2860&xmenu=2) teatel täna kell 15.00 (ehk siis Eesti aja järgi 16.00) kavas pressikonverents. Arvan, et võib eeldada Puri ostmisest/laenamisest teatamist.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Kas tegu on laenuga või ostetakse Larissalt Puri mängijaõigused?
        Küsin uuesti. Või on tegu sellise uudisega, et naised saunas rääkisid, aga täpsemalt mis ja kuidas, me ei tea?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Vastan uuesti: tõenäoliselt saab kella 16-st Eesti aja järgi teada, millega on tegu. Osa Kielce fänne ka kahtlustab, et tegu on saunajuttudega... Korona ametlikul leheküljel näituseks pole Purist sõnagi...

          Kommentaar


            Loodetavasti siiski mitte. Samas ei näe nagu põhjust ka, miks peaks olema tegemist saunajutuga.

            Kommentaar


              Lisainfot: Kielce spordiportaali Cksport veebilehe teatel ongi kella 16-ne pressikonverents mõeldud Puri esitlemiseks:
              O 15 odbyła się konferencja prasową, na której Korona Kielce przedstawiła swojego nowego piłkarza. Szeregi żółto-czerwonych zasilił wielokrotny reprezentant Estonii, Sander Puri! Przeprowadziliśmy specjalny rekonesans na temat tego zawodnika w środowisku estońskim, żeby jak najrzetelniej przedstawić obraz nowego nabytku Korony. 

              Uudises peamiselt kirjas faktid--tuletatakse ka meelde, et mängis Levadia eest Wisla vastu--ning siis veel Oliver Lompi poolt puhtas poola keeles antud iseloomustus Sandri kohta.
              Fännid ootavad Purilt ennekõike parema poolkaitsja positsiooni tugevdamist, väidetaval on see pikemat aega Korona valupunkt olnud. Lisaks olevat tarvis veel vasakkaitsjat, siis võivat üleminekutehooajaga rahule jääda. Mõned siiski nõuavad veel ühte keskkaitsjat ja ühte ründajat.

              Kommentaar


                Sander puri liitus siis pooleks aastaks poola klubiga.

                Sander Puri został piłkarzem Korony – potwierdził na specjalnej konferencji prasowej zarząd kieleckiego klubu. Estończyk został wypożyczony na pół roku z opcją pierwokupu na 3 lata. Kontrakt z Koroną przedłużył za to Hernani – i to aż o cztery lata!
                Lõvi helistab põlevale ringile:
                «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                Kommentaar


                  Algselt postitas RantZ Vaata postitust
                  Sander puri liitus siis pooleks aastaks poola klubiga.

                  http://cksport.pl/korona/wiadomosci,...rakt,3199.html
                  Peale seda võimalus poolakatel Puri endale osta..
                  Positiivne uudis igatahes.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    AMETLIK: Sander Puri liitus Poola kõrgliigaklubiga



                    Sander Puri laenuleping Poola kõrgliigaklubi Kielce Koronaga sai ametliku kinnituse. Klubi korraldatud pressikonverentsil teatati, et eestlane jääb Kielce meeskonda kuueks kuuks laenule ning klubil on seejärel õigus Puri osta ning temaga kolme aasta pikkune leping sõlmida.

                    Kommentaar


                      26. veebruaril siis mäng
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Ja ainult kunnid saavad numbri 7!!!
                        AILTON

                        Kommentaar


                          «Olen kaks kuud selle ülemineku kallal tööd teinud, meil õnnestus saada väga hea jalgpallur,» rääkis klubi peatreener Marcin Sasal pressikonverentsil.

                          Meeldiv sellist kommentaari lugeda. Igatahes edu Sassile uues klubis.

                          Kommentaar


                            tundub korralik klubi.. fännid on ka ilmselt tasemel (kui vaadata seda pilti)



                            Edu Puri, kindlasti parem kui Larissas passida

                            Kommentaar


                              Poola siirdunud Sander Puri: vajasin õhkkonnavahetust



                              Sassi esimesed kommentaarid siis.

                              Kommentaar


                                midagi ka kesale

                                Kommentaar

                                Working...
                                X