320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Valeri Karpin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
    POSTIMEES SPORT: Levadia ukrainlasest president Viktor Levada: Karpini seltskonnas viibimine on praegu vastuvõetamatu

    On need Levadia toimetamised kohati nagu nad on, aga südame alt teeb soojaks küll, kui osatakse Eesti panust hinnata ja tuntakse meie riigi üle uhkust.
    Ei teadnud, et Levada Ukraina päritolu on, aga tõesti südant soojendav avaldus ja poleks varem uskunud, et suudan seda klubi veel austama hakata.

    Kommentaar



      “When I passed the chancellor, he arose, waved his hand at me, and I waved back. I think the writers showed bad taste in criticizing the man of the hour (Hitler) in Germany.” Jesse Owens

      Kommentaar


        Täitsa sürr olukord on kui Levadia saab rohkem aru Eesti väärtustest kui Flora.
        Ma mõtlesin kogu aeg, et Flora on üdini Eesti asja eest väljas, aga Pelle näitas, et kõrgemal tasemel on see gimmick. Ma ei tea kuidas see klubi edasi läheb kui president ise tundub mitte jagavaid neid väärtusi, mis klubi ja fännid omavad.

        Kommentaar


          Eestis ei mängita jalgpalli fännidele vaid omanikele, Pohlakul pohlad, et fännid ei arva, et erioperatsiooni algatasid USA illuminaatid ja nende meedia teeb nyyd rynnakut Vassiljev ja cole.

          Kommentaar


            Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
            Täitsa sürr olukord on kui Levadia saab rohkem aru Eesti väärtustest kui Flora.
            Ma mõtlesin kogu aeg, et Flora on üdini Eesti asja eest väljas, aga Pelle näitas, et kõrgemal tasemel on see gimmick. Ma ei tea kuidas see klubi edasi läheb kui president ise tundub mitte jagavaid neid väärtusi, mis klubi ja fännid omavad.
            Pohlakul on väärtused siis, kui raha ei ole mängus. Või noh.. tema raha. Kui tema raha on mängus, siis väärtused võivad kukele käia. Respekt Levadale, olgu ta ärimehena ja klubijuhina mis iganes, aga tema väljaöeldu on igatepidi õige.

            Kommentaar


              Mitte-eestlane peab selgitama eestlastele, mis tähendab sinisärgi kandmine, sest nad lihtsalt ei saa aru. Päris piinlik.
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Irooniline, et teema "Valeri Karpin" on alarubriigis "Eestlased välismaal"

                Kommentaar


                  Kõige suurem probleem selle keissiga on see, et väga palju adekvaatseid venelasi, keda ma tean, et on raudselt Putini režiimi vastu, ei saa asja tuumale aru. Ehk siis nad ei mõista, kust tuleb eestlaste pahameel. Nad ei mõista eestlaste tundeid. Need inimesed on alates ettevõtjatest kuni ETV+ ajakirjanikeni.

                  Võimalik, et ma eksin, aga 2022 ma olen siinkohal pigem eestlaste poolt.

                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Aga sellel aastal?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Kõige suurem probleem selle keissiga on see, et väga palju adekvaatseid venelasi, keda ma tean, et on raudselt Putini režiimi vastu, ei saa asja tuumale aru. Ehk siis nad ei mõista, kust tuleb eestlaste pahameel. Nad ei mõista eestlaste tundeid. Need inimesed on alates ettevõtjatest kuni ETV+ ajakirjanikeni.
                      Kolm osalist veel, kellele pakuti kuldsel kandikul võimalust võtta seisukoht:

                      Pareiko: "Sellest on nii palju räägitud. Mul pole midagi lisada."

                      Kotenko: "Pilti ma ka ei kommenteeri. Head aega."

                      Kruglov: "Ma ei taha sellest pildist enam midagi rääkida ega midagi kommenteerida. Aitäh teile, nägemist!"

                      30. detsembril sotsiaalmeedias ringlema hakanud fotol koos Valeri Karpiniga ühe laua taga istuvad FCI Levadia treenerid Artur Kotenko ja Dmitri Kruglov ei ole valmis olukorda kommenteerima. Sergei Pareiko avaldas, et lahkus klubist juba enne jõule.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                        Aga sellel aastal?
                        Hahah

                        2023 mõtlesin muidugi
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust

                          Kolm osalist veel, kellele pakuti kuldsel kandikul võimalust võtta seisukoht:

                          Pareiko: "Sellest on nii palju räägitud. Mul pole midagi lisada."

                          Kotenko: "Pilti ma ka ei kommenteeri. Head aega."

                          Kruglov: "Ma ei taha sellest pildist enam midagi rääkida ega midagi kommenteerida. Aitäh teile, nägemist!"

                          30. detsembril sotsiaalmeedias ringlema hakanud fotol koos Valeri Karpiniga ühe laua taga istuvad FCI Levadia treenerid Artur Kotenko ja Dmitri Kruglov ei ole valmis olukorda kommenteerima. Sergei Pareiko avaldas, et lahkus klubist juba enne jõule.
                          vana hea "Im apolitical, sorry". 99,99% vene propa möjusfääris, kes nii ütlevad.
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Kui siin on ERR, Delfi ja Postimehe ajakirjanikke, minge pekske oma venekeelsetele kolleegidele aru pähe ja laske Levada avaldus täies mahus vene keeles avalikustada.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Kõige suurem probleem selle keissiga on see, et väga palju adekvaatseid venelasi, keda ma tean, et on raudselt Putini režiimi vastu, ei saa asja tuumale aru. Ehk siis nad ei mõista, kust tuleb eestlaste pahameel. Nad ei mõista eestlaste tundeid. Need inimesed on alates ettevõtjatest kuni ETV+ ajakirjanikeni.
                              Muidugi ei saa nad aru. Eestlaste mure on, et valdava seisukoha kohaselt peavad kõik siin elavad inimesed muutuma eestlasteks või lahkuma. Reaalsus on samas, et ei muutu. Mis oleks mõistlik, on leppida sellega, et vabandused on esitatud just nii nagu nad on ja midagi rohkemat ei tule. Kriips alla ja tuleb edasi elada.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

                                Muidugi ei saa nad aru. Eestlaste mure on, et valdava seisukoha kohaselt peavad kõik siin elavad inimesed muutuma eestlasteks või lahkuma. Reaalsus on samas, et ei muutu. Mis oleks mõistlik, on leppida sellega, et vabandused on esitatud just nii nagu nad on ja midagi rohkemat ei tule. Kriips alla ja tuleb edasi elada.
                                Kriips peale ja edaspidi välistada nende tegevus Eesti jalgpalli juures.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X