320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Valeri Karpin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mul tekkis tegelikult küsimus, et kuidas koondis selle üle elab? Ses suhtes on Pohlaku positsioon ja avaldus natuke arusaadav, et kui mingi suure hurraaga hakata Vassiljevit ja Zenjovi (kas ta pole mitte ukraina juurtega?) protsessima, siis viiks see mõneks ajaks koondise kuhugi 90ndatesse tagasi, kus jooksis Eesti jalgpallis selge rahvuspiir ja see viimaste aastate "edukas integratsiooniprojekt" oleks kohe katki. Muidugi meie poolt vaadates oleks selline "kes tegi? ise tegi!" olukord, kuid, jah, katsu sa siis Eesti jalgpalli parimad pojad jälle ühe mütsi all mängima. Ikka ilgelt loll jama.
    parandatud.

    elevant on ikka toas.

    Kommentaar


      Meil hakkab juba reegliks saama, et iga jalgpalliaasta algab mõne PR fopaaga, et täitsa huvitav oleks teada, mis tasemel see meie jalgpallis on. Tundub, et mitte väga hea.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Selles osas olen McNiga nõus, et keskmine inimene võiks tõesti mõelda konkreetsel hetkel laua taga olles, et mis see Karpin ikka ära pole, aga kui sitt ventikasse läks, siis oleks võinud PR-mehed tulla ja veidi tegelastele öelda, et kuulge, nüüd peaksite ütlema, et läks halvasti ja siis ka sellest lähtuvalt sõnumid ütlema.
        ei saa absoluutselt aru hetkel, et mis kuradi imbetsilli kaitsele asumine see hetkel on. vend tuimalt ignoreerib mis ukrainas toimub, ilmselt mõtleb, et see on kõik üks suur selenskii PR üldse ja kõik kaadrid verest on natside lahti saamise ainuke võimalus vms.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Meil on suur probleem, aga see ei ole see foto, vaid mingi lillelapse-mentaliteet. Paljude "Current thing" on see foto. Aga kui loll-Andrei ei oleks oma sõpru tanki pannud, siis oleks ju kõik ok. Oleks ju! Kas Kostja jt muutusid kuidagi selle õhtusöögiga, ei nad on ikka samad mehed. Mida te nendelt praegu nõuate? Truudusevannet? Tahate et meie venelased oleksid nagu araablased, et päeval naeratavad, aga öösel lõikavad kõrid läbi? Palju parem, kindlam ja ausam on, kui need mehed on need kes nad tegelikult on. Mitte-eestlastest Eesti kodanikud ja Eesti jalgpallurid.

          Paljud on nõudnud Vene koondise unistusest rääkinud Jürgensit koondisesse, ka Ukraina sõja ajal. Paljud haipisid Maroko koondist, kus üle poole meestest olid sündinud ja kasvanud välismaal. Kas Kostja või keegi teine on kunagi rääkinud Vene koondises mängimisest? Maroko koondislased mitte ei rääkinud, vaid mängisid. Mängisid oma sünniriikide vastu, neid üleskasvatanud kogukondade vastu.

          See et mitte-eestlastest mängijad räägivad eesti keelt, mängivad Eesti eest, enamus laulab isegi hümni kaasa - see on maksimum mida neilt oodata. Selle ainus alternatiiv on rahvuslik diskrimineerimine ja lõhestatus.

          Kommentaar


            „Soovitan tervel Delfi toimetusel ravile minna. Ma võin teile anda haigla aadressi. Ja see on ametlik. Võite selle avaldada,“ ütles 89 korda sinisärki kandnud Andrei Stepanov Venemaa koondise peatreeneri Valeri Karpiniga toimunud õhtusöögi kohta, mille väidetavalt korraldas Stepanovi agentuur Nesta Sport Group.
            Kommentaarid on vist üleliigsed.

            Kommentaar


              Üldises pildis ma saan aru, et kui tüüp on su semu siis Putini idiootsuste pärast ei lõpeta seda suhtlust ära. Küll aga mingi mõistus võiks säilida, kuidas sa hakkad Vene poole propagandamasinat toitma ja mille nimel?

              Ja kle, Stepanov- tõmba lihtsalt nahhui

              Kommentaar


                No eks Stepanov sai 2008 Belgia vastu liiga tugevalt vastu pead.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
                  Üldises pildis ma saan aru, et kui tüüp on su semu siis Putini idiootsuste pärast ei lõpeta seda suhtlust ära. Küll aga mingi mõistus võiks säilida, kuidas sa hakkad Vene poole propagandamasinat toitma ja mille nimel?

                  Ja kle, Stepanov- tõmba lihtsalt nahhui
                  Leidsin mingi Soccerneti artikli, sealt Stepanov ütleb lõpus sõja kohta: "Kuidas ma sellesse kõike üldiselt suhtun? Mul on seda juba isiklikus plaanis väga raske vastu võtta, kuna mu isa on Venemaalt pärit ja ema oli Ukrainast. See konflikt, mis praegu käib, on minu jaoks palju rohkem kui lihtsalt konflikt kuskil kaugel. See on isiklik tragöödia! Ükskõik kuidas seda nimetada – loodan, et see lõpeb võimalikult ruttu."

                  Tundub, et asi rahas või on viimaselajal ajupestud, lihtsalt selline pilt agentuurile nii hea reklaam, ikkagi vene koondise treeneriga koos.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas trk Vaata postitust
                    Meil on suur probleem, aga see ei ole see foto, vaid mingi lillelapse-mentaliteet. Paljude "Current thing" on see foto. Aga kui loll-Andrei ei oleks oma sõpru tanki pannud, siis oleks ju kõik ok. Oleks ju! Kas Kostja jt muutusid kuidagi selle õhtusöögiga, ei nad on ikka samad mehed. Mida te nendelt praegu nõuate? Truudusevannet? Tahate et meie venelased oleksid nagu araablased, et päeval naeratavad, aga öösel lõikavad kõrid läbi? Palju parem, kindlam ja ausam on, kui need mehed on need kes nad tegelikult on. Mitte-eestlastest Eesti kodanikud ja Eesti jalgpallurid.

                    Paljud on nõudnud Vene koondise unistusest rääkinud Jürgensit koondisesse, ka Ukraina sõja ajal. Paljud haipisid Maroko koondist, kus üle poole meestest olid sündinud ja kasvanud välismaal. Kas Kostja või keegi teine on kunagi rääkinud Vene koondises mängimisest? Maroko koondislased mitte ei rääkinud, vaid mängisid. Mängisid oma sünniriikide vastu, neid üleskasvatanud kogukondade vastu.

                    See et mitte-eestlastest mängijad räägivad eesti keelt, mängivad Eesti eest, enamus laulab isegi hümni kaasa - see on maksimum mida neilt oodata. Selle ainus alternatiiv on rahvuslik diskrimineerimine ja lõhestatus.
                    Kui ma Katari loost õigesti mäletan, siis kas mitte kahepalgelisus ei pidanud olema omane vaid läänemaailmale?

                    Mulle jääb aga segaseks, et kui mõnele Eesti Markole tundus MM-i ajal äge Marokole pöialt hoida, et kuidas see praegu siia pilti asetub? Samuti jäi väga segaseks, mida eelnevalt väita tahtsid seoses Karpiniga ja et kõigil pole võimalik riigist pageda.

                    Üldiselt aga, et kelle jaoks "current thing", kelle jaoks läbivad ning olulised maailmavaadete ja põhimõtete küsimus. See ei tee küll eelnevat head olematuks, ent kui siin ikka asi väga lahku jookseb, siis on raske sümpaatiat säilitada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                      Kommentaarid on vist üleliigsed.
                      Selline ülbus, imegu ....

                      Kommentaar


                        Algselt postitas trk Vaata postitust
                        Paljud on nõudnud Vene koondise unistusest rääkinud Jürgensit koondisesse, ka Ukraina sõja ajal.
                        Kus ta sellest vene koondise unistusest rääkis ?
                        Pane allikas ja ära hakka isegi hämama.
                        Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

                          Mina ütlesin vaid, et osalised vaevalt oskasid normiks saanud äärmusliku Vene-vastasusega arvestada. Sõja poogid õhtusöögile ja sotsmeedia postitusele juurde sina.
                          küsimus ei puudutanud õhtusööki, vaid seda "äärmuslikult venevastast peavoolu". aga sa ka ei aita ennast absoluutselt.

                          Kommentaar


                            Kui sõber paneb sinust internetti foto, mida sa seal näha ei taha, siis kuidas sa käitud?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sanderk Vaata postitust
                              Kui sõber paneb sinust internetti foto, mida sa seal näha ei taha, siis kuidas sa käitud?
                              ütled et see on lääne propaganda

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sanderk Vaata postitust
                                Kui sõber paneb sinust internetti foto, mida sa seal näha ei taha, siis kuidas sa käitud?
                                Sõber saaks selle eemaldada, aga pilt on siiani seal ilusti ja veel paljud kõvad tegeleased panevad like koondise mängija Sinjavski jne, lisaks veel on TAGitud Oper jne, et otsingumootorid hästi leiaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X