320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sander Post (Viljandi Tulevik, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi seletab miks teda eesti koondisesse ei kutsuta? Paari tema mängu vaadanud ja tundub igati etem kui Vosko.

    Kommentaar


      Algselt postitas PaTholoucs Vaata postitust
      Keegi seletab miks teda eesti koondisesse ei kutsuta? Paari tema mängu vaadanud ja tundub igati etem kui Vosko.
      Rüütli vist ei tahtnud pikki ründajaid koondisesse.

      Kommentaar


        Algselt postitas PaTholoucs Vaata postitust
        Keegi seletab miks teda eesti koondisesse ei kutsuta? Paari tema mängu vaadanud ja tundub igati etem kui Vosko.
        Post on hea mängija aga ma ei teeks nüüd seda Voskot ka mitte maha,mees võitleb ikka päris kõvasti
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          Post on hea mängija aga ma ei teeks nüüd seda Voskot ka mitte maha,mees võitleb ikka päris kõvasti
          Ka mina olen märganud, et võitleb kõvasti. Aga mis see annab kui ta seal paar korda võidab palli ja siis kohe (tavaliselt) vale söödu annab, või siis saab väravavahiga 1 on 1 ja pall on lõpuks ligemal nurgalipule kui väravale?

          Kommentaar


            No Voskoboinikov ei saa õieti oma koduklubis platsilegi, rääkimata väravate löömisest, mis pole kaugeltki tema tugevam külg.

            Aga no milleks ta peakski, Rüütli koondises on koht kindel nagu aamen kirikus.

            Post vääriks kindlasti proovimist. Sõprusmängud lähenevad, miks mitte tallegi võimalus anda end tõestada.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Post põhis jälle, keegi ei tea kust mängu näeks?

              Kommentaar


                Post viis 52. minutil Eaglesi 2:1 juhtima.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Hea töö ,mäng läbi ja post lõi võiduvärava !

                  Kommentaar


                    rüütli tule kapist välja

                    Kommentaar


                      http://www.jupilerleague.nl/match.php?id=f354032 - Posti värav siin olemas täitsa. Firefoxiga video ei mänginud aga iE-ga mängis.

                      Kommentaar


                        kyll peale väravat oli jubeldamist ja rõõmupidu, nad ikka ise said aru et värav oli?

                        Kommentaar


                          Post liikus päris kavalalt välja teiste meeste selja tagant. Suluseisukahtlust ei saanudki ju olla - vastaste üks udu seisis väravavahi kõrval joone peal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Post vääriks kindlasti proovimist. Sõprusmängud lähenevad, miks mitte tallegi võimalus anda end tõestada.
                            Arvestades Posti pikkust oleks ehk päris tore vaadata tema toimetamisis Albaania koondise kaitsjate vastu...
                            (olen muidugi täiesti ignorantne Albaania koondise toimetamiste suhtes kuid lähtuvalt stereotüüpidest eeldan, et albaanlaste kaitsjad on suhteliselt lühikest kasvu)

                            Kommentaar


                              eh, ega seal mingid kroon kopikatega poisid kaitses ka ei ole, sihukesed tavalised 1,80- 1.90. ei ytles et väga lyhikesed keskkaitsjad.

                              Kommentaar


                                Jah. Kunagi olin ka minagi Posti koondiseidee kahtleja, kuid ma arvan, et praegu oleks see ülihea samm. Ega Rüütli seda foorumit vaevalt, et loeb, nii et kuidagii võiks teda ju informeerida?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X