320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sander Post (Viljandi Tulevik, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas priity Vaata postitust
    Arvestades Posti pikkust oleks ehk päris tore vaadata tema toimetamisis Albaania koondise kaitsjate vastu...
    (olen muidugi täiesti ignorantne Albaania koondise toimetamiste suhtes kuid lähtuvalt stereotüüpidest eeldan, et albaanlaste kaitsjad on suhteliselt lühikest kasvu)
    Näe siin on üks Albaania mürakas, kes võibolla on natuke pisem aga jõuga lükkab Posti sugused poisid eest küll. Seda muidugi ei tea, mis positsiooni ta koondise eest Eesti vastu mängib.

    Kommentaar


      Täna siis karikas võideti Emmenit 4-2 aga kas Post ka pea valgeks sai seda infi ei õnnestunud hetkel leida
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        Täna siis karikas võideti Emmenit 4-2 aga kas Post ka pea valgeks sai seda infi ei õnnestunud hetkel leida
        Post sai täitsa jala valgeks 98. minutil, tehes seisuks 3-2

        Kommentaar


          võiduvärav siis

          Kommentaar


            Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
            võiduvärav siis

            Ära parem hakka sellega

            Kommentaar


              Algselt postitas priity Vaata postitust
              Arvestades Posti pikkust oleks ehk päris tore vaadata tema toimetamisis Albaania koondise kaitsjate vastu...
              Arvestades, et Post ei ole jalgpallur, pole mõtet jalgpallifoorumis nii lolle nalju teha.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Arvestades, et Post ei ole jalgpallur, pole mõtet jalgpallifoorumis nii lolle nalju teha.
                Kui mitte-jalgpallur skoorib üsna pädevalt Hollandi teise liiga meeskonnas, siis pigem kuulub sinu "nali" lollide naljade hulka.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  See näitab lihtsalt liiga taset.
                  Post, latt, post, ega pall ei vali, mis talle ette jääb.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    See näitab lihtsalt liiga taset.
                    Post, latt, post, ega palli ei vali, mis talle ette jääb.
                    tasemel nali, aplaus.
                    Koondise põhimängija

                    Kommentaar


                      Ma ei tee nalja. Miks mul on kahel pool pead juuksed täiesti ära kulunud? Sest ma pidin sel hooajal, kui ta veel Flora eest platsil tuterdas, liiga tihti ahastuses peast haarama.

                      Kiilakaid (ja muid Posti homeboy'sid) sellega muidugi ei veena, aga no tra, kas te ei ole teda mängimas näinud või? Rüütli loodetavasti on.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Mul on tunne, et see peast haaramine pole peamine põhjus sellise jutu ajamiseks. Küllap läks mõni tugev löök lati või posti asemel vastu fitti pead ja ilmselt mitu korda järjest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Mul on tunne, et see peast haaramine pole peamine põhjus sellise jutu ajamiseks. Küllap läks mõni tugev löök lati või posti asemel vastu fitti pead ja ilmselt mitu korda järjest.
                          Tõepoolest, Posti võimeid arvestades poleks see sugugi utopistlik. Aitäh toetuse eest.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            einoh noored, ei tasu kohe kurjaks minna. mumeelest on see koondisehooaeg nati vähe huumorit olnud ja mis oleks 100. aastapäev ilma kohustuliku "Raimo Aasa nimelise auhinna" väärilise esituseta mõne koondisemängija poolt. Arvestades minu ignorantliku lähenemist, et albaanlaste kaitsjate keskmine pikkus on 167,5 cm, siis nägin juba vaimusilmas kahemeetrist Posti nurgeliste liigutustega edurivis toimetamas ning kahte või enamat albaanlast meeleheitlikult tema küljes rippumas ma tõesti arvan, et juubelihooajal võiks ühe mängu kergemalt võtta ja mõnes mõttes eksperimentaalkoosseisu kasutada--anda võimaluse neile kes mõnd aega koondist pole esindanud. Ründepaar Viikmäe-Post paneks ju iga kodukootud koomiku suud vesistama: "Post udus" jne...

                            Kommentaar


                              Praegu Fc Volendam - Go Ahead Eagles seis 0:1 , Sander Post on skoorinud 22. Minutil!!! SUPER!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Slaava Vaata postitust
                                Praegu Fc Volendam - Go Ahead Eagles seis 0:1 , Sander Post on skoorinud 22. Minutil!!! SUPER!
                                Palju veel löpuni on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X