320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aleksei Belov (JK Tallinna Kalev, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui ta seal meeskonnas veel tõesti mängib, nagu väidab Transfermarkt, siis on tegemist tugevuselt Saksamaa 6. liigaga.
    budukas, teinekord on googeldamine abiks, pole seal nii rasket midagi.

    Kommentaar


      Google'i avamine paistis mullegi kuidagi lihtsama teena, kui buduka plaan küsimustega kaasfoorumlased ajusurma saata, ja õnneks osutus mu vaist õigeks: mõned klikid hiljem olin ma saksa liiga spetsialist ja teatan nüüd uhkusega, et TuS Dornberg mängib hooajal 2010/2011 Westfalenliga 1. grupis ning Saksamaal on see tõepoolest tugevuselt kuues liiga. Ainult et Dornbergi koduleht jätkuvalt ei tea midagi Belovi kuuluvusest oma meeskonda ning ei kajastu tema nimi ka senises hooaja statistikas.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Okei, mitmendas liigas see TUS Dornberg mängib?

        Kommentaar


          Hetkel on ideaalne võimalus Belovilt endalt kommentaare Saksamaa elu kohta saada.

          Kommentaar


            Tundub praegu sellises meeskonnas toimetama nagu seda on SCB 04/26. Meeskond mängib Kreisliga A's (Kreisliga (Levels IX and below).



            Siin on mingi 30. augusti artikkel, kus on juttu Kreisliga mängust kus Belov 2 väravat oma klubi eest lõi. Kui tegemist pole nimekaimuga just :P

            Neue Westfälische - Lokale Tageszeitung für Ostwestfalen-Lippe. Nachrichten und Serviceinformationen von Ihrem lokalen Nachrichtenmagazin.

            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              etv-le ütles, et tahab 2. bundesligas mängida juba talvel. Üheksandast liigast on natuke raske ikka sinna saada. aga no vähemalt siis 4ndasse või kolmandasse võiks saada.

              Kommentaar


                Konkreetne vend on Eesmärgid ja siht silme ees. Ainult hea!

                Kommentaar


                  Võrreldes eelmise korraga ,kui ma teda Leedus Balti turniiril nägin on ta oma arengus sammu edasi teinud. Seal oli ta ikka suht tähelepandamatu ja aeglane. Ega ta ka nüüd kiirusega väga silma ei paistnud .Põhiline ,et kutil on tahmist ja eesmärgid ning hea jalgpallikultuuriga riik ,kus areneda . Siin turniiril oli ta minu meelest esimeses mängus väga silmapaistev aga shotlaste vastu ei saanud kuidagi hakkama.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Mõned aastad tagasi ütles üks esiliigas palliv 92 sünd. kutt Belovi kohta ainult negatiivset, nüüd on lood sellised, et see härra ise ei mahtunud valitute sekka ning Belov oli üks põhitegijatest.

                    mida kõike suure tahtejõuga ära ei tee, suure arengu on ta Saksamaal kindlasti teinud.

                    Kommentaar


                      Kunagi AC Milani noortelaager oli Eestis, siis minu ja minu sõprade silmis oli küll ta üks kõvemaid mängijaid, aga no siis me ei osanud hinnata ka midagi jalgpalluri juures. Pani mängus kääre ja mängis SC Realis - see tegi temast tegija :P

                      Kommentaar


                        EJL andmetel tundub et Belov on kolinud SC Verl-i mis on siis saksa tugevuselt 4 divisjonis, samal tasemel mis Teeveri Pfullendorf, aga teises tsoonis.

                        Kommentaar


                          peaasi kui mänguaega saab, mitte pinki ei lihvi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                            EJL andmetel tundub et Belov on kolinud SC Verl-i mis on siis saksa tugevuselt 4 divisjonis, samal tasemel mis Teeveri Pfullendorf, aga teises tsoonis.
                            klubi kodukal küll tema kohta infot ei leidu
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              klubi kodukal küll tema kohta infot ei leidu
                              Äkki sest ta on duublis? http://www.transfermarkt.de/en/aleks...ler_85993.html

                              Kommentaar


                                Belovi nime tagant võib ka Saksamaa ära koristada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X