320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aleksei Belov (JK Tallinna Kalev, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas pedro
    Selleks peaks EJL saatma klubile e-maili ning usun, et video saatmine poleks klubi jaoks mingi probleem. Aga ju see e-maili saatmine on liiga keeruline siis.
    Igatahes peaks see olema koondise treenerite töö, et näha noortekoondise kandidaadi mängu. Kas siis videolt või kutsudes Belovi mõnele kogunemisele.
    Praegu aga on lihtsalt poiss kõrvale jäetud ning keegi meie treeneritest ei tea, kas noormees on kõvasti arenenud, samal tasemel või halvemaks jäänud.
    Pedro probleemiks on raha. Üks praegu eestis palliv mängija jäeti isegi A-koondisest välja kuna vist ei suudetud lennupiletit välja osta ning teatati mägnijale,et ära tule. Natuke viisakamalt muidugi.

    Samas kuuluvad meie U19-sse mängijad kes mängivad kohalikku esiliigat, kuid saksa noorteliigas suht põhiraskust kandev poiss ei saa koondisesse. Müstika.
    Teda pole kordagi vist koondisesse kutsutud peale seda kui poiss lahkus eestist.

    Krt EJL jätke isiklik vaen kõrvale ja olge eesti eest väljas. Palun !

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Pedro probleemiks on raha. Üks praegu eestis palliv mängija jäeti isegi A-koondisest välja kuna vist ei suudetud lennupiletit välja osta ning teatati mägnijale,et ära tule. Natuke viisakamalt muidugi.

      Samas kuuluvad meie U19-sse mängijad kes mängivad kohalikku esiliigat, kuid saksa noorteliigas suht põhiraskust kandev poiss ei saa koondisesse. Müstika.
      Teda pole kordagi vist koondisesse kutsutud peale seda kui poiss lahkus eestist.

      Krt EJL jätke isiklik vaen kõrvale ja olge eesti eest väljas. Palun !
      nojah, Pohlaku jutu järgi pidid sel aastal papiprobleemid lahendatud olema... harjumused on muidugi rasked muutuma. olen küll kõrvalseisja, aga ei saa ka ejl-i välismängijate ignoreerimisest aru
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas dareth Vaata postitust
        nojah, Pohlaku jutu järgi pidid sel aastal papiprobleemid lahendatud olema... harjumused on muidugi rasked muutuma. olen küll kõrvalseisja, aga ei saa ka ejl-i välismängijate ignoreerimisest aru
        usun,et sinagi oled naisele öelnud,et armastad teda

        Kommentaar


          #64
          Ma usun, et kodumaa jalgpallurite eelistamise taga on lihtsalt raha. Pole piisavalt rulli, et igaks võistluseks välismaalased siia kohale sõidutada. Pole midagi parata.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Ma usun, et kodumaa jalgpallurite eelistamise taga on lihtsalt raha. Pole piisavalt rulli, et igaks võistluseks välismaalased siia kohale sõidutada. Pole midagi parata.
            Kurat endal on raha nagu ratsa hobuse sitta ja siis huiiab niimoodi!

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas Tännnu Vaata postitust
              Kurat endal on raha nagu ratsa hobuse sitta ja siis huiiab niimoodi!
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                No kui nagu Pohlakul peaks raha olema siis ta võiks tua ikka välismaalased ka koju

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Tännnu Vaata postitust
                  No kui nagu Pohlakul peaks raha olema siis ta võiks tua ikka välismaalased ka koju
                  Too parem enda taskuraha eest Belov koondisesse. jee

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas fan of tottenham Vaata postitust
                    Too parem enda taskuraha eest Belov koondisesse. jee
                    Ma arvan et see suht keeruline hakkan Pohlaku ukse taga käima ümbrikuga?

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Tännnu Vaata postitust
                      Ma arvan et see suht keeruline hakkan Pohlaku ukse taga käima ümbrikuga?
                      Jah, kurat, ise ei oska mõelda või.
                      LFC

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas suvakas555 Vaata postitust
                        Jah, kurat, ise ei oska mõelda või.
                        Väga tore uudis, oskan küll kusjuures

                        Kommentaar


                          #72
                          Äkki teeks Beloviga intervjuu Soccerneti? Ma usun, et Mazz paneb varsti selle aparaadi välja portaali esilehele, kus saab küsimusi küsida, siis edastab kõik küsimused talle ning ta saab vastata teie poolsetele küsimustele, niipalju vihjeks tema viimastele tegemistele, et oli mingi U-10 poiste treener ja viis nad mignil turniiril võidule, 92 a sündinud poiss, hakkab varsti vaatama juba Arminia reservi poole, vahepeal käis ta ka Itaalias turniiril, kus saadi esimene koht, ka Belov lõi seal väravaid, tundub et väga noorelt Meistriliigas mänguaega saanud kutt on väga hästi Saksamaal arenemas, enda sõnul teeb ta ka lisa trenne et ainult paremaks saada, väga respekt vana minu silmis ja nagu ta mulle ka ütles, ta tahab koondisesse

                          Kommentaar


                            #73
                            Ma siiski mõtlesin selle all noortekoondist. Aga miks just Maradona peaks ta olema, ma usun et Maradona tasemest on ta praegu üle ja seda peaks olema ka suvaline Eesti A-koondise mängija.

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                              Ma siiski mõtlesin selle all noortekoondist. Aga miks just Maradona peaks ta olema, ma usun et Maradona tasemest on ta praegu üle ja seda peaks olema ka suvaline Eesti A-koondise mängija.
                              No arvan et Pedro pidas seda silma et Eesti noortekoondisesse eriti ei taheta kutsuda sellised mängijaid kes pallivad välismaal.mulje on selline et piiritaga on tase kehvem kui meie esiliigas
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                #75
                                Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X