320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aleksei Belov (JK Tallinna Kalev, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    No arvan et Pedro pidas seda silma et Eesti noortekoondisesse eriti ei taheta kutsuda sellised mängijaid kes pallivad välismaal.mulje on selline et piiritaga on tase kehvem kui meie esiliigas
    Peamine asi on meeste transport ja kõik sellega kaasnev ning samuti ei suudeta meeste arengul ning tegemistel silma peal hoida välismaal...
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      #77
      Huvitav kuhu artikkel on jäänud?
      AILTON

      Kommentaar


        #78
        Saksamaa Bundesliga klubi Arminia Bielefeldi noortetiimis tegusid tegevale Aleksei Belovile saab küsimusi välja pakkuda kuni teisipäeva, 5. mai hilisõhtuni.

        Külastajate ja reporteri küsimustest kombineeritud intervjuu ilmub portaalis nädala jooksul.
        No mis toimub?
        Tahaks artiklit lugeda.

        Kommentaar


          #79
          Aga äkki pole kellelgi miskit küsida? Sa Pedro oled juba küsinud? Saada oma küsimused ja ehk saab ka artikkel lõpuks valmis

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Warren Vaata postitust
            Aga äkki pole kellelgi miskit küsida? Sa Pedro oled juba küsinud? Saada oma küsimused ja ehk saab ka artikkel lõpuks valmis
            No, ma kahtlen sügavalt, kas asi on selle taga. Juba mina küsisin 5 küsimust (või kui palju seal lubatud oli).
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              #81
              Arti, mis mökutad. Seal Kehras pole ikka mitte krditki teha. Tee see intekas ära

              Kommentaar


                #82
                Alekseid võib homme mängimas näha Hiiu staadionil, homme kell 15.00, Kalju ALL starsis

                Kommentaar


                  #83
                  Kui tal aega on siis tee intekas kah ära kui juba tehtud pole.

                  Kommentaar


                    #84
                    Kuidas poiss siis ka mängis?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
                      Kui tal aega on siis tee intekas kah ära kui juba tehtud pole.
                      On küll tehtud, see on mul meilis, uue nädala alguses on üleval.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        Kuidas poiss siis ka mängis?
                        second that
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          #87
                          Soccerneti avalehel on peauudisena siis ka intervjuu lõpuks üleval, huvitav lugemine kohvi kõrvale

                          Kommentaar


                            #88
                            no oli ka tagumine aeg...ma ei tea mitu kuud pidi ootama et intervjuud näha, aga no head lugemist

                            Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                            Kommentaar


                              #89
                              Ma pole sellest kunagi aru saanud ja ei hakkagi saama:

                              Kas Sinuga on keegi Eesti Jalgpalli Liidust ühendust võtnud?
                              Nii kaua, kui ma olin Saksamaal, pole keegi ühendust võtnud.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #90
                                vähemalt saab ta aimu konkurentsist, millist Eestis ja Eesti liigades ei ole ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X