320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aleksei Belov (JK Tallinna Kalev, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Ma pole sellest kunagi aru saanud ja ei hakkagi saama:

    Kas Sinuga on keegi Eesti Jalgpalli Liidust ühendust võtnud?
    Nii kaua, kui ma olin Saksamaal, pole keegi ühendust võtnud.
    Äkki pole ta lihtsalt piisavalt tasemel, et koondisesse kuuluda?

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas 17 Vaata postitust
      Äkki pole ta lihtsalt piisavalt tasemel, et koondisesse kuuluda?
      ja selle mõtlesivad nad välja mune sügades?
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas dareth Vaata postitust
        ja selle mõtlesivad nad välja mune sügades?
        Ma usun, et Frankil ja Larsil on kahe peale kokku Saksamaal piisavalt kontakte, et kuti tasemest aimu saada. Selleks ei pea mängija endaga kontakteeruma.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas 17 Vaata postitust
          Ma usun, et Frankil ja Larsil on kahe peale kokku Saksamaal piisavalt kontakte, et kuti tasemest aimu saada. Selleks ei pea mängija endaga kontakteeruma.
          Jumala eest, ei pea! Muidu hakkavad jalkaliiduga kontakti nõutama kõik need kümned ja sajad Eestist pärit noorpallurid, kes Bundesligade süsteemis müttavad ja mõelge mis siis küll saab!
          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas aiFo Vaata postitust
            Jumala eest, ei pea! Muidu hakkavad jalkaliiduga kontakti nõutama kõik need kümned ja sajad Eestist pärit noorpallurid, kes Bundesligade süsteemis müttavad ja mõelge mis siis küll saab!
            Süsteemi saamiseks ei pea just kõige eredam täht olema ja ilmselt on ka Belovi näol tegu täiesti keskpärase Eesti noormängijaga, kel on lihtsalt meeletu töötahe ja rikas papa.

            Kommentaar


              #96
              kuule ära aja sellist rumalat juttu
              ega ta Eestis jalgpalli ei mängi, et sellised utoopilised asjad võiksid juhtuda!

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                Süsteemi saamiseks ei pea just kõige eredam täht olema ja ilmselt on ka Belovi näol tegu täiesti keskpärase Eesti noormängijaga, kel on lihtsalt meeletu töötahe ja rikas papa.
                Sina kui kohaliku süsteemi mutrike kaitsed pimesi kõrgemate papade ignorantsust. Tere tulemast keskaega!

                Belov ei ole esimene välismaal mängiv noor, kes on ära unustatud. Punkt.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  #98
                  Eelmine aasta sai ise Belovi vastu mängitud ning kiirus ja tehnika on tal väga head.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    Süsteemi saamiseks ei pea just kõige eredam täht olema ja ilmselt on ka Belovi näol tegu täiesti keskpärase Eesti noormängijaga, kel on lihtsalt meeletu töötahe ja rikas papa.

                    Ma olen kuulnud vanasõna

                    Oma silm on kuningas!
                    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 17 Vaata postitust
                      Süsteemi saamiseks ei pea just kõige eredam täht olema ja ilmselt on ka Belovi näol tegu täiesti keskpärase Eesti noormängijaga, kel on lihtsalt meeletu töötahe ja rikas papa.
                      ma saan aru kui ta istuks pingil ning niisama vegeteeriks seal, kuid kui olla põhimõtteliselt põhimees Saksamaal siis ei saa kehvem olla kui EL poisid Alliku või Peitre.

                      Kommentaar


                        Mis poisist saanud on,oskab keegi öelda?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas doksik Vaata postitust
                          Mis poisist saanud on,oskab keegi öelda?
                          Praegust telepilti vaadates võib julgelt tõdeda, et esindusmeeskonda pole veel trüginud.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            U19 kaadrites, mõne mängu lõpus väljakule saanud.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Njah kui ta suudaks seda mängu kiirusel teha oleks tase

                                Kommentaar

                                Working...
                                X