320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tihhon Šišov (Sillamäe Kalev, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas DeGoal Vaata postitust
    Ei saa ikka selliste maade klubisi usaldada :|
    Eestit ja Levadiat mõtled?

    Kommentaar


      #17
      krt ei tahaks targutaja olla. kuid kuidagi kahtlane tundus see asi seal hungaris kõik. kink tulgu ka ärra sihukestega ei saa asju ajada.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas molbert Vaata postitust
        Natuke huumorit siis tehti selle kutiga.
        Mina, kui inimene, kelle jaoks eksisteerib laias interneti maailmas ainult üks veebileht, soccerneti foorum, tahaksin ka teada, mis huumor ja miks ning kus? Ette tänades.

        Kommentaar


          #19
          Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

          Kommentaar


            #20
            Győri ETO FC decided the fate of the two remaining triallist players. Estonian right back, Tihhon Sisov, was described as a talented player. However, Georgian signing Odikadze was thought of as a better prospect. Thus Sisov, has not been kept on.



            Päris huvitav jama, sõlmisid trialistiga lepingu Eks näis, igatahes kui ka otsustatakse, et leping on õigusjärgne, ega tal seal vist eriti mõnus poleks olla.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              #21
              Ma ju ütlesin kohe, et asi on veider. Pidev vatramine Kingi ümber ja ei sönagi Šišovist.

              Samas on jubenigel olukord, sest kui ta töesti läbi häda sinna jääb, siis niisama pingil istuda pole ilmselt kellegi unistus. Parem siis mängida juba Eestis ja olla pöhikoosseisus. Koondise mängija ju ometigi.
              Kraapigu ungarlastelt trahviraha ja toogu mees koju tagasi

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                Parem siis mängida juba Eestis ja olla pöhikoosseisus. Koondise mängija ju ometigi.
                Ei erineks kuidagi umbes kuuest kuni kümnest koondislasest.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Ei erineks kuidagi umbes kuuest kuni kümnest koondislasest.
                  Absoluutselt. Kahjuks, muidugi.
                  Kuid mina fännina näeks ikka pigem mängivat koondislast kui pingil külmetavat koondislast. Iseasi on muidugi see, et peatreener eelistab pingil istuvaid, aga see pole see teema.

                  Kommentaar


                    #24
                    Jama lugu küll
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      #25
                      Väga rõvedalt julm ikka, tunnen kaasa Šišovile. Pigem las ütlevad mulle EI aga nii, et võetakse klubisse ja kohe lahti lasta on ka päris valus.

                      Kommentaar


                        #26
                        viiimasel ajal on seal sellised jamad jah,tahavad ei taha,ise kah vist nad(ungaris) kah ei tea mida tahavad

                        Kommentaar


                          #27
                          Györi ETO otsigu ise talle uus klubi või tehku mingi normaalne laenu variant. Praegu tundub, et lihtsalt saadetakse kutt niisama minema ja paluvad Tihhoni loaga leping lõpetada vms.

                          Tarmo Neemelo saadeti ka ju pikalt suht kohe. Oli vist mingi jutt, et teenis seal 300 000 EEKi kuus. Kuidas selle laenule saatmisega muidu oli? Kas Helsingborg laenas Neemelo välja ning maksis 300k palka ning klubi kuhu laenati maksis mingit osa siis Helsingborgile?
                          Kui asjad nii käivad, siis võiks Levadia ta ju sealt omale laenule võtta
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            #28
                            vedas tal, saab miljokaks.

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                              Györi ETO otsigu ise talle uus klubi või tehku mingi normaalne laenu variant.

                              Sama mõte tekkis ka mul, et lasku siis poiss kasvõi kuhugi Ungai esiliigase laenule või tõesti Levadiasse tagasi laenule.

                              Kommentaar


                                #30
                                "Ungari klubil on tõepoolest ootamatult tekkinud kavatsus tema teenetest loobuda, aga Levadia sellega küll nõus ei ole," kommenteeris olukorda Levadia pressiesindaja Indrek Petersoo.

                                Õige kah, see on ju lausa mõnitamine ungarlaste poolt. Ma ei saa aru kas seda grusiini siis polnud testimisel kui Šišov? Igatahes loodan, et kõik laabub ja ta vähemalt saadetakse kuhugi laenule siis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X