320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joonas Tamm (Bukaresti Steua, Rumeenia)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Klubi presidendi avaldused on ikka tase.
    Tamm siis teeb minekut.

    Kommentaar


      Algselt postitas moz Vaata postitust
      Klubi presidendi avaldused on ikka tase.
      aa jõu kes teab see teab

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic Vaata postitust

        aa jõu kes teab see teab
        Aga kes ei tea?
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust

          Aga kes ei tea?
          siin peaks olema vajalikud lingid https://www.prosport.ro/fotbal-inter...ferul-19663545

          intervjuu ise on siin https://www.prosport.ro/fotbal-inter...lusiv-19663253

          Kommentaar


            Joonas Tamm oma senise klubi FCSB presidendi kriitikast: "See on täiesti normaalne. Teised ütlesid, et on ikka palju-palju hullemini saadud kui mina. Tabeli poolitamise järel mängisin play-off'is väga hästi ja seda näitas ka statistika - enamus asjades olin ma liiga esimene."

            Joonas Tamm lõpetas hooaja Rumeenia kõrgliigas hõbedakohal, ent ei näe, et saaks saavutusega hoobelda. "Selle klubi ajalugu eeldab ainult tiitlit," märkis ta konkreetselt. Säärast survet ja muid kaasnevaid pingeid malbe iseloomuga keskkaitsja tegelikult nautis.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Joonas on kõva vana! Ei mingit hädaldamist või pärast rusikatega vehkimist, et küll oli ikka emm omanik, vaid näitab tegudega väljakul, et on mängumees ja küll see preemiana ka hea uue lepingu toob. Nagu Joonas ütles, et võib-olla Eestis pole selline olukord normaalne, aga Rumeenias või väga paljudes kohtades kuhu Eesti jalgpallurid siirduda soovivad, on see tavapärane olukord. Tugev surve juhtkonnalt, ajakirjanduselt ja fännidelt, mis lõpuks eraldabki terad sõkaldest. FCSB on üks äärmus, kui Flora oma hüpertoetava keskkonnaga on teises otsas, aga kui kirjeldada, et kumma klubi sarnases emotsionaalses ruumis enamik Euroopa kesktaseme professionaalsest jalgpallist toimib, siis ma arvan, et siin pole küsimustki. Rumal? Kahtlemata, aga selline see maailm võib olla, millega tuleb kohaneda, kui tahta läbi lüüa. Eestis me läheme aga täiesti segaseks, kui Levada sportlikku poolte sekkub või Tehva riietusruumis käratamas käib. Ma julgen väita, et nii mõnegi meie jalgpalluri teekond Euroopa vutiväljakutel on jäänud poolikuks või olnud oluliselt madalama tasemega, kui füüsilised võimed lubavad, just sarnastel põhjustel, et pole tippjalgpallis asetsevate pingete ja survega toime tulnud. Tugevad jäävad siiski alati ellu, õnneks on mõned erandid ka meie pallurite puhul.

              Kommentaar


                CFR Cluj tried to transfer central defender Joonas Tamm, which FCSB gave up this summer.

                However, the Transylvanians were refused by Tamm, according to an announcement made by the manager Mihai Stoica.

                Rapid was also interested in Tamm's transfer, but he asked for 20 thousand euros a month, and the Giuleştenii brought Iulian Cristea.

                Tamm had been a regular at FCSB the previous season, but the club refused to extend his deal.

                He negotiates a contract with teams from abroad.

                Kommentaar

                Working...
                X