320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Martin Vunk (Pärnu Linnameeskond, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    See probleem - äärmiselt ebaühtlane meistriliiga tase, nii rahalises kui mängutaseme mõttes - on meil kõikidel pallimängualadel. Põhjamaades on vastupidi, polegi vist ühtegi (kõrg)liigat kus omavahel toksivad nii profi-, poolprofi- kui amatöörsatsid.

    Kesa - ega tasemel ja vaatajaarvudel päris üksühest seost ka ju pole.
    Üksühest seost loomulikult pole aga midagi pole parata, parimad mängijad pürgivad ikka sinna, kus on publikut ning pappi ja seal, kus on publikut ning pappi, on võimalik parimaid endale kokku koguda.
    Veidi kehvemad maabuvad sinna, kus publikut-pappi vähem jne. jne.

    Loomulikult on erandeid, kõige markantsem, Bundesliga vs Premier, kus publikukeskse suhtumisega on võimalik viletsama liigatasemega koguda rohkem publikut.
    Samas aga kes oskab täpselt tõestada, kas Bundesliga keskmine tase on ikka kehvem kui Premieril?

    Kuidas üldse kindlaks teha, missugune liiga on tasemelt parim, kas liiga tippude või liiga jumbode järgi?

    Minu meelest kõlbab liigataseme selgitamiseks publikuarvude võrdlemine suht hästi, rahvas tahab näha mängutaset, osavaid mängijaid aga kui tase on nigel või räigelt ebaühtlane, siis publikut napib.

    Samas olen täiesti veendunud, et kui teha Bundesliga eeskujul kõik, et rahval oleks staadionil meeldiv, tuleb ta staadionile ja selleläbi ka tõuseb liiga tase.

    Vestlesin mõnda aega tagasi ühe Eesti kunagise koondislasega, kes väitis, et publiku vähesus MLiigas mõjub otseselt mängukvaliteedile kuna mõttetu on mängijal endast viimast anda kui pole kellelegi anda, jalg sirgu ja võtame asja lõdvalt.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Kesa - ega tasemel ja vaatajaarvudel päris üksühest seost ka ju pole.
      pole küll härra Kesa, kuid...
      rohkem pealtvaatajaid, suurem piletitulu, rohkem raha hankimaks paremaid mängijaid.
      kuigi jah päris üksüheselt nii ei saa võtta. võta näiteks La Liga- Villarrealil on üks väiksemaid staadione, kuid ikka ollakse liiga tipus
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas kesa Vaata postitust

        Mängutase on suures osas pöördvõrdeline publikuhuviga.
        Ehk siis mida paremini mängivad seda vähem on publikut?

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
          Ehk siis mida paremini mängivad seda vähem on publikut?

          Kui üks sats on teistest räigelt üle, võib ka nii juhtuda

          Kommentaar


            #65
            Küprose II liiga Promotion Group mängus alistas Vunki koduklubi Nea Salamis 1 - 0 Malovi klubi Omonia FC Aradippou.
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              Küprose II liiga Promotion Group mängus alistas Vunki koduklubi Nea Salamis 1 - 0 Malovi klubi Omonia FC Aradippou.
              Võitja saab kõrgliigasse?

              Kommentaar


                #67
                Pärast tunniajalist kreekakeelsete lehtede guugel(tränsleitor)damist olen suhteliselt kindel, et lood on sellised: http://www.soccernet.ee/kuprose-eest...ustavaid-mange

                Kommentaar


                  #68
                  Eilse viigiga tõusis Nea Salamina Küprose kõrgliigasse!

                  Kommentaar


                    #69
                    Täna algab Küprosel Vungil ja Purjel uus hooaeg. Nea Salamis mängib Limassoliga ja Purje Achnas mängib Anorthosisega. Viimane on vooru telemäng nii et võibolla on isegi stream saadaval.
                    Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                    Kommentaar


                      #70
                      Vungi koduklubi sai siis 3-0 kaotuse AEL Limassolilt.http://www.neasalamis.com.cy/compone...a-ael-reportaz selle andmetel Vunk kaasa ei teinud.aga Google tõlkes on seal isegi Tartu Tammeka ära märgitud
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        #71
                        No kritiseeriad, suu munni täis nüüd?
                        Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                        Kommentaar


                          #72
                          Ole hea, viita oma varasematele (s.t eilsele mängule eelnenud) postitustele, kus oma usku Vunki ja veendumust ta võimetesse üles näitad.

                          Mul pisut kiire praegu, ei jõua otsida.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Meireles Vaata postitust
                            Ole hea, viita oma varasematele (s.t eilsele mängule eelnenud) postitustele, kus oma usku Vunki ja veendumust ta võimetesse üles näitad.

                            Mul pisut kiire praegu, ei jõua otsida.
                            Ei mõista. Kui minuarust vana mängib hästi, siis kas ma pean kohe sellest foorumis kirema, et oma usku tõestada temasse?
                            Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                            Kommentaar


                              #74
                              Ma vastaks, aga mul on suu munni täis praegu.

                              Kommentaar


                                #75
                                Ju siis Vunk võttis kuulda ja analüüsis oma eelmisi mänge ning tegi õiged järeldused ja teadis mida paremini teha. Mis on väga positiivne

                                Kommentaar

                                Working...
                                X