320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AAB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Igatahes mina lõin küll täna käsi kokku, et see Rudbaek lahti lasti. See vend keeras ikka täiega Zelinskile ja Opile s***a. Tänases SLÕhtulehes ( http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=123115 ) on sellest pisut juttu ka, Zelinski väidab, et just Rudbaek on tema vormilanguses süüdi. Vähemalt I believe.

    Kommentaar


      Ammu oli juba aeg sellest mehest lahti saada. Loodetavasti paneb uus treener klubi mängima ja hea ,et koos vanaga kadus sealt Mikkel Beck ,kes keeras Intsul pool hooaega p*rsse.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Replying to Topic \'AAB\'

        Ilusa hooaja alguse kõrval tuli nüüd vanalt Rooba klubilt ja eelmisegi aasta suurkonkurendilt Midtjyllandilt kaotus vastu võtta 0:2. Kas keegi meie omade mängu kohta midagi lisada teab. Oper oli vist ilmselt kõrval..

        Kommentaar


          Replying to Topic \'AAB\'


          tuginedes operi fännisaidile, tegi opi reservide eest laupäeval hea mängu (hat-trick ) nørresundby vastu, keda v6ideti 3:1 ja k6igi eelduste kohaselt v6ib teda järgmises mängus p6hirivistuses kohata... sel laupäeval brøndby vastu... let\'s hope it!

          pRmt!
          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            Replying to Topic \'AAB\'

            Tänases SLOlehes artiklid Operist ja Zelinskist. Ei tundu kumbki oma eluga rahul olevat.

            Alo

            Kommentaar


              Replying to Topic \'AAB\'

              Kurat zelinski ytles õieti! RUSIKAS LAUALE!!!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'AAB\'

                No tont seda teab, kas see rusikaga lauda löömine (a la \"Kus must leib on?) on see kõige asjalikum tegu. Kahtlemata on tõsiasi see, et meie meestele seal näkku pannakse ning paratamatult kannatab langenud moraali tõttu ka mänguvorm. Siiski olen ma paadunud optimist ning pakun, et Oper saab järgmises mängus platsile. Zelinski on paratamatult aga selline tüüp, kes keele peale kukkunud ei ole. Tema mängukommentaarid on äärmiselt asjalikud ning huvitavad, kuid Aalborgis võiks ta nats temperit alla võtta. Alles 2 mängu on ju peetud, kõik on veel ees.

                Seniks täidan klaasid :хlu:

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'AAB\'

                  Olen sellel teemal ka varem kirjutanud siin foorumis, aga mis pagana nutulaul peab kogu aeg käima... Ei saanud nüüd ÜHES MÄNGUS PÄRAST VIGASTUSEST PARANEMIST väljakule/varumeeste pingile ning juba läks jälle lahti.

                  Müts maha Pijpersi ees, viimase aja ütlustega on vähemalt minu silmis tema renomee tunduvalt tõusnud (kui nüüd ka koondis võitma hakkaks..).

                  *****

                  \"Võib-olla näeb ta rasketel hetkedel liigselt vigu teistes, mitte endas. Ta peab end muutma ja mänguga väärtust tõestama, mitte treenerit süüdistama,\" annab Operile nõu koondisetreener Arno Pijpers. \"Teadku ta, et Taanist edasi on veel raskem lepingut teenida kui Eestist Taani!\"
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'AAB\'

                    kuule vello, sa vist ei lugenud seda artiklit läbigi. Oper ju ei kurda sõnagi hetkeolukorra üle. Ütleb, et mis parata, ta alles tuleb vigastusest välja ning see treeneri asi otsustada, millal põhisse saab. See, et Oper pole satsis, tundub nagu rohkem ajakirjaniku probleem olema. Ja aru ma ei saa, mida sina üldse ohid.

                    Ka Zelinskil on omamoodi õigus- Eesti pole sellega harjutud kuid Taanis ja kogu Skandinaavias ütleb iga jalgpallur välja mida asjast arvab. Huvitaval kombel on siin pigem nii, et kes meedias kära teeb, selle probleemid treeneriga lahenevad kergemini, kuna riik ja inimesed kardavad negatiivset meediakära rohkem kui politseid või seadusi.

                    Kui kumbki eestlane seal asjadega juba pikemat aega päris rahul pole, hiljuti on välja vahetatud treener, tagasi on astunud mõned juhatuse liikmed ning kohalikul börsil noteeritud aktsiahind on viimaste aastate madalamail tasemel, siis tekitab see minus hoopis küsimuse, mis selle klubiga toimub???

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'AAB\'

                      Ok, clever lugesin artikli uuesti läbi ja tõesti ehk olin tsipa karm oma hinnangus. Aga sellises toonis artikleid on ka varem olnud, küll ei mänginud teda eelmine treener, küll ei mängitud teda ründes, küll sõimati teda väljakul ukrainlaseks jne... Kindlasti on siin oma osa ajakirjanikus ja lehes, kus seda kõik avaldatakse, s.t. kui kõik oleks ideaalses korras, ega see ju kedagi ei huvitaks ega müüks.

                      Mis puudutab sinu väidet, et kui teed meediakära siis see suurendab Operi võimalusi treeneri suhtes, siis sorry ma ei usu seda... Ei Skandinaavias, ei kuskil ei kannata ükski treener, et keegi teda avalikkuse ees kritiseerib. Ja kindlasti aitavad Operit Eesti pressis avaldatavad artiklid, sest kindlasti esimene asi mille AAB-i treener hommikul teeb, on SLÕhtulehe läbi lugemine...

                      P.S \"Ohin\" ma siin sellepärast, et olen liitunud selle foorumiga ning seetõttu oman õigust siin oma arvamust avaldada.

                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'AAB\'

                        Olen Vello99ga nõus, et treeneri vastu ei saa mingite leheneegrite abiga ega trükimustaga. Teatavasti lõpes just Jaap Stami karjäär Man Unitedis tänu sellele, et ta oma raamatukeses Alex Fergusoni \"kiitis\". Muidugi, võib minna ka treenerit kägistama, nagu vahest NBAs tehakse, aga see võib viia juba kriminaalkaristuseni.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'AAB\'

                          See a la \"meedia kaudu treeneri vastu\" oli mul tegelikult mõeldud Zelinski kaitsmiseks, mitte Oper õigustamiseks. Taanis on see päris tavaline, et kõik jooksevad kohe ajakirjaniku juurde ennast õigustama ja süüdlast otsima. Paar päeva tagasi on ühes lehes just meie poiste endisest klubikaaslasest Mikkel Beckist jutt, kus ta õigustas oma ebaõnnestunud hooaega ja otsis süüdlasi.
                          Eestis aga küll ei kujutaks ette, et keegi Florast võtaks sõna meedias Pijpersi vastu tunnistades, et trennid on igavad jne.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'AAB\'

                            Kas keegi saaks tänased Taani liiga mängud siia riputada !! kusagilt ei leia.
                            Soccernet.ee töötab küll aegluubis Ei saa nigu sellest avalehel reklaamitud liigade infist küll aru ,kui tulemused nädalaga ei ilmu.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'AAB\'

                              Originally posted by ROOTSI KUNN


                              Kas keegi saaks tänased Taani liiga mängud siia riputada !! kusagilt ei leia.
                              Soccernet.ee töötab küll aegluubis Ei saa nigu sellest avalehel reklaamitud liigade infist küll aru ,kui tulemused nädalaga ei ilmu.
                              Resultater

                              18/08 AaB - AB 1-0
                              18/08 AGF - OB 3-2
                              18/08 Brøndby - Viborg 4-0
                              18/08 Køge - Silkeborg 0-4
                              18/08 FC Midtjylland - FC København


                              Aab tõusis liidriks, FCK on teine.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'AAB\'

                                FC Midtjylland 2 - 2 FC Kopenhaagen

                                Kusjuures Kopenhaagen viigistas 89. minutil ning 66. minutil sai Bora Zivkovic punase kaardi FCK poolt.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X