320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pooooom!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Pooooom!!\'

    The Sun: MANCHESTER UNITED will today complete the £4million signing of Derby keeper Mart Poom and make him their No1.
    BBC: Manchester United could be about to swoop for Derby County\'s Estonian goalkeeper Mart Poom, according to reports.

    Ühe sõnul on diil juba tehtud, teise arvates alles plaanitakse pakkumist. RamZone message boardil on fännid Poomi lahkumisega juba leppinud. eks näis, ennegi neid jutte kuuldud.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Pooooom!!\'

      Manu lehe peal oli selline artikel nagu \"Transfer Countdown: Two Days To Go\" ja seal
      artiklis on selline lause \"One keeper United won\'t be signing is Derby\'s Mart Poom, however. Reports of a \"done deal\" in today\'s press are wide of the mark, according to the club.\" vot nii on lood.
      Moents

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Pooooom!!\'

        Tundubki, et Sun ajas jama .
        http://www.ananova.com/sport/soccer/story/sm_659892.html?menu=sport.football
        Tuleviku tegija!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Pooooom!!\'

          http://www.manutd.com/news/fullstory.sps?iNewsid=21142&itype=466

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Pooooom!!\'

            http://www.soccernet.com/england/news/2002/0829/20020829mufcricardo.html

            sun õigustas jällegi oma kollast mainet. kahju muidugist

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Pooooom!!\'

              Närvid hakkavad juba läbi minema... Homme on ka veel päev!
              Antz (FCF)

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Pooooom!!\'

                Ah see Poomi ostmine manu-sse on olnud koguaeg kaheldav ma arvan, et kui manu oleks tahtnud siis oleks ta ammu juba Mardi omale soetanud. Kustkilt lugsen ka veel seda, et Poomi kõva miinus pidi olema see, et tal on soodumus vigastusteks. Vägis tuleb meelde film unbreakable kus vend oli nii õnnetu, et nigu keegi vastu läks oli luu puru. Poomiga tundub sama häda olevat kaks mängu teeb siis on jälle mingi lihas või närv paigast ära.
                Moents

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Pooooom!!\'



                  Kurbnaljakas on see et Sun-i tsiteerivad ka meie \"tõsiseltvõetavad\" meediaväljaanded nagu Postimees ja Kuku. Ma saan aru kui meie siin endal kõvaks ajame aga laiemale üldsusele oleks võinud ikka seletada, et tegemist on kõmuga.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Pooooom!!\'

                    Pull on asjajuures see et raadiost tuleb juba teemat, nagu oleks tehing tehtud.
                    Antz (FCF)

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Pooooom!!\'

                      Mis raadios seda nii räägitakse? Tahaks kah kohe huviga vastupidist juttu kuulata.
                      Moents

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Pooooom!!\'

                        Raadios oli uudis nii üllatav et ma algust ei kuulnud, kuid niipalju kui mina uunost aru sain, kavatseb Sir Alex meie Mardi panna oma tiimi esiväravavahiks, sest Barthez on lasknud läbi apsakaid, mis klubi juhtkonnale sugugi ei meeldi ja praegu on ta ka vigastatud.
                        Eino normaalne!!
                        all for FOOTBALL for all

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Pooooom!!\'

                          Originally posted by junks
                          Raadios oli uudis nii üllatav et ma algust ei kuulnud, kuid niipalju kui mina uunost aru sain, kavatseb Sir Alex meie Mardi panna oma tiimi esiväravavahiks, sest Barthez on lasknud läbi apsakaid, mis klubi juhtkonnale sugugi ei meeldi ja praegu on ta ka vigastatud.
                          Eino normaalne!!
                          No aga see ju ongi seesama Sun\'i jutt. Ei maksa uskuda midagi, millel puudub ametlik kinnitus.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Pooooom!!\'

                            Kuna siin oli juttu ka Arsenalist, siis selline uudis:

                            \"Swedish goalkeeper Rami Shaaban claims he has agreed two-year contract with Arsenal\"

                            Pikemalt on juttu:
                            http://www.opta.co.uk/article.asp?id=105356&clid=&cpid=8&Tit le=Shaaban+claims+Gunners+deal

                            Y R A

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Pooooom!!\'

                              ManU eitab Poomi huvi http://www.teamtalk.com/teamtalk/Top_Stories/0,1569,,00.html#523772
                              Tuleviku tegija!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Pooooom!!\'

                                Mis raadios seda nii räägitakse? Tahaks kah kohe huviga vastupidist juttu kuulata.
                                Moents

                                Kommentaar

                                Working...
                                X