320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kaotatud asjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

    papa see sall ja püksid kuuluvad mulle
    mul juba meelest lännu et otsisin neid
    aga dressipluusi küll minu käes pole
    sigpic

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

      kui asju kätte tahad saada helista 056507260

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

        Kordan veelkord-keegi jättis enda SCART juhtme koos vajaliku riideesemega Black Mounty Pubi-see on ikka veel minu käes
        Jalgpallihaigla liige.

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

          ... ja mina om süütuse
          Hoovi jalgpallur

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

            Originally posted by Black_Magic


            ... ja mina om süütuse
            Su süütus on ikka veel koja käes?
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

              ilmselt enne mängu wellis kadunud motorola mobiiltelefon
              Howay the lads!

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                peale mängu jäi kuskile mu sini-valge pasun.arvan et wellis kellegi kätte sattus a kindel pole.
                enda kätte jätsin kellegi pool-pasun pool-fanfaar pilli plekist a kuldne ja hästi mõlkis.
                kui keegi tagasi tahab siis teab kellelt küsida seni harjutan sellega kodus rõdu peal ja naabrite närvide peal puhumist.
                nägu pidi ma arvan teadvat kellele pasun kuulub aga nime ma ei tea
                sigpic

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                  See mõlkis kuldne pasun peaks olema \"pika\" jagu a ta ise on kuskilt Viljandi kandist pärit ja liigub siin ainult mängude ajal. Ja see \"pikk\" ei ole tal mitte hüüdnimi vaid ma lihtsalt ei mäleta mis ta nimi on.:P
                  “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                    ei tea, kas pikk kustus ära, aga mina teda enam ei näinud teisel poolajal. jalgpalli haiglast vasakule jäigi siis aint paar inimest karjuma.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                      Originally posted by Pealik


                      See mõlkis kuldne pasun peaks olema \"pika\" jagu a ta ise on kuskilt Viljandi kandist pärit ja liigub siin ainult mängude ajal. Ja see \"pikk\" ei ole tal mitte hüüdnimi vaid ma lihtsalt ei mäleta mis ta nimi on.:P
                      selge siis et nagu ei näegi teda vist aj peab selle passuna bulgaariasse kaasa võtma et vastaseid kollitama.igatahes on pasun alles terve ja töötab.ja saab ka kätte kui ühendust võtab
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                        Originally posted by rauno
                        selge siis et nagu ei näegi teda vist aj peab selle passuna bulgaariasse kaasa võtma et vastaseid kollitama.igatahes on pasun alles terve ja töötab.ja saab ka kätte kui ühendust võtab
                        Kusjuures Bulgaariasse pasuna kaasavõttes võid suure tõenäosusega selle seal uhkele omanikule taas tagastada, kuna nn \"pikk\" sebis omale hoolega kohta ühes reisubussis.
                        Vaikus

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                          Originally posted by madman666


                          Originally posted by rauno
                          selge siis et nagu ei näegi teda vist aj peab selle passuna bulgaariasse kaasa võtma et vastaseid kollitama.igatahes on pasun alles terve ja töötab.ja saab ka kätte kui ühendust võtab
                          Kusjuures Bulgaariasse pasuna kaasavõttes võid suure tõenäosusega selle seal uhkele omanikule taas tagastada, kuna nn \"pikk\" sebis omale hoolega kohta ühes reisubussis.
                          seda ma aimasin
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                            KRT! Bussi j\'i terve kilekott/ teisele korrusele! Kas keegi oskab infi anda- Mul on t\'iesti paanika...
                            \\
                            055 974 425
                            keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'

                              Originally posted by vibu


                              KRT! Bussi j\'i terve kilekott/ teisele korrusele! Kas keegi oskab infi anda- Mul on t\'iesti paanika...
                              \\
                              055 974 425
                              Ma polnud päris viimane kes teiselt korruselt lahkus,aga enne minu lahkumist jäi su kott küll sinna veel.Kotist piilus välja mu arust mingi viinpudel.Oli vist rohelise sildiga.Ma mõtlesin,et sa tuled talle ikka järgi.Ahjaaa....mingi kommikarp oli ka veel.

                              Äkki keegi teine teab kes hiljem ära tuli.Samuti ei imestaks üldse,kui bussijuht teab kus need on.
                              Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'Kaotatud asjad\'


                                Ma polnud päris viimane kes teiselt korruselt lahkus,aga enne minu lahkumist jäi su kott küll sinna veel.Kotist piilus välja mu arust mingi viinpudel.Oli vist rohelise sildiga.Ma mõtlesin,et sa tuled talle ikka järgi.Ahjaaa....mingi kommikarp oli ka veel.

                                Äkki keegi teine teab kes hiljem ära tuli.Samuti ei imestaks üldse,kui bussijuht teab kus need on.

                                Koti koos pudeliga sain kätte. Aga kott, kus olid jõulukingid sõbralt Lätist on teadmata asjade nimekirjas. Bussijuht vähemalt öösel ütles küll, et buss oli tühi ja kellegi asju ei jäänud maha. Kui keegi aga kogemata haaras minekutuhinas ka minu koti, siis tel 055 974 425. Lihtsalt nii loll tunne inimeste ees, kellele pakid olid määratud.
                                keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X