320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reklaam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Originally posted by Sen

    Aga see intsident oli kole küll. Mõelda vaid kui meist keegi sihukest asja teeb
    Mis seal siis toimus ?
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      #17
      Mingid tondid toppisid oma seljakotid õllet täis, mis oli ju kõigi jaoks ühiseks tarbimiseks määratud...Ja siis ei teatud enam kelle kott see oli ja kes pani jne...Ühesõnaga noorte asi...

      Kommentaar


        #18
        Originally posted by Mayhem

        Mis seal siis toimus ?
        Ausaltöelda, ei tahaks seda siin rääkida aga võibolla on heaks õpetuseks kuigi ma arvan, et soccerneti rahvas sihukest asja ei tee aganoh, igaksjuhuks.

        No värk oli sihuke, et igal vaheajal anti nii 2-3 kasti õlut kogu seltskonna peale. Üks vend jooksis siis 2 kastiga ühte nurka, kus siis sõpradega laoti oma suured seljakotid õlut täis No mina siis PAPA-ga lendasime sinna peale ja võtsime neil kotid ära ja jagasime lavajuures teistele ja koti võtsime ka ära. Mõne aja pärast tuli see jobukari kotti küsima ja rääkima et tema ei tea midagi. PAPA siis tõstis seda vennikest kõrvust ning raputas ja käskis mikrofonis ametlikult vabandada, mida see vend siis ka tegi.
        Vot nii!
        Aga ikkagi oli tore üritus

        Ja see kah ilus polnud, et osa rahvas umbes poole aja pealt minema jalutas. Panime siis ukse lukku ja kui võga mõjuv põhjus oli siis ikka sai minema.
        Üks vend tuli sellise jutuga, et ta on väsinud ja ei jõua enam ja et ma võtme annaks. Kurat, me olime kõik lõpuks läbi.

        Kommentaar


          #19
          Originally posted by Mayhem

          Mis seal siis toimus ?
          mingid võllid ladusid oma seljakoti seda õllet täis, mis oli mõeldud kõigile tarbimiseks...
          aga PAPA tegi korra majja ja meie näitlejakarjäär sai jätkuda!!
          ja siis oli seal veel selline pull, et keegi tropp pani mobla pihta, mida ka tykk aega taga otsiti...
          iseenesest oli igati kõva üritus! ei puudunud ka staarid: Vahur ja Igor!!

          ps. aeglaseks hakkan jääma... :P vaevalt sai paar rida kirjutatud, kui trobikond härraseid jõudis oma vastusega ette...
          The other line moves faster.

          Kommentaar


            #20
            Lahe oli tõesti, kuid oleks võinud paremini organiseerida, siis oleks ka õigeks ajaks Lillekülla jõuda. Isegi see üks poolaeg, mis seal staadionil olid oli ka masendav aga vähemalt sai värsket õhku üle pika aja tarbitud. Ja kui ütlete, et kedagi kainena ei olnud, siis eksite, mina olin. Ja see oli ka raske. Ärga küsige, miks ei joonud.
            "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

            http://runplus.wordpress.com

            "Fitness is a battle, welcome to the front line"

            Kommentaar


              #21
              [glow tcolor=lilla, fcolor=valge, size=6, strength=4]Ära Tegime[/glow]
              See oli meile köigile parajaks proovikiviks ja nagu näha ei suutnud JH juhatus eriti hästi asja orgunnida.Kui muudel sitaaadudel läheb esimene vasikas aiataha,siis
              [glow tcolor=lilla, fcolor=must, size=4, strength=3]Meie Köik Koos[/glow]
              [glow tcolor=, fcolor=, size=, strength=][/glow]

              [glow tcolor=punane, fcolor=valge, size=6, strength=5]Tegime Ära[/glow]
              Suured tänud köigile.Igatahes oleme me köik ühe kogemuse?!?vörra rikkamad.
              P.S.Päkapikk Pärnust ja mina olime ka suht kained.???
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #22
                Ei tea ka, millal siis see sünnitis ilmavalgust näeb??
                Ema on kindlasti shokis,kui mind õllepudeliga näeb..

                Kommentaar


                  #23
                  [glow tcolor=sinine, fcolor=sinine, size=5, strength=2]Pidu on tulekul[/glow]Kus ja millal,küll infot saab?Mida arvavad need kes osalesid Reklaami valmimisesl,
                  1)Kas kutsume peole ka need "JH" liikmed kes ei osalend võttel(loomulikult maksavad nad pileti.)
                  2)kas 200 krooni on liig suur kirves,kui arvestada et need kes osalesid loovutasid 150 krooni pluss mega aja kulu ja närvid?
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar


                    #24
                    Mina arvan küll, et kõigile tuleb anda võimalus peol osalemiseks. 200 krooni on paras summa.
                    poborsky@jalgpallihaigla.ee

                    Kommentaar


                      #25
                      Originally posted by kojamees
                      2)kas 200 krooni on liig suur kirves,kui arvestada et need kes osalesid loovutasid 150 krooni pluss mega aja kulu ja närvid?
                      Ot, aru ma ei saa... Te lasite ennast reklaami (commercial!) tarvis filmida ja maksite ise 150 krooni peale? Hmmm...

                      Kommentaar


                        #26
                        Ei-ei..ASjalood on nii,et osalesime reklaamis mille eest sai JH kena papi mida on kavas koos alkoholi jms näol realiseerida.Iga mats kes osales võtetel oleks teeninud nii umbes 150 krooni...Need kes tahavad kah peost osavõtta võiks ju selle eest maksta kah,et meie seal higistasime ja rambivalguses tõmblesime!!

                        Aga kus toimub?Millal?Mis moel?Milline on programm?JNE...

                        Kommentaar


                          #27
                          Originally posted by tremboni
                          Ei-ei..ASjalood on nii,et osalesime reklaamis mille eest sai JH kena papi mida on kavas koos alkoholi jms näol realiseerida.Iga mats kes osales võtetel oleks teeninud nii umbes 150 krooni...
                          Haa.. See on juba tiba loogilisem..

                          Alo

                          Kommentaar


                            #28
                            Kardan et eelnevalt väljakuulutatud tärmin 25.05.2002 jääb võibolla ära ja toimub hoopis 01.06.2002.Andke andeks aga kahjuks tõesti vist ei jõua orgunnida.Igal juhul varuge kannatust ja aega ja luban kõigile et see plekk ei kao kuhugile mujale kui teie kõikide osalejate kõrist alla.
                            Jalgpallihaigla liige.

                            Kommentaar


                              #29
                              Pannes käsi südamele, pean tunnistama, et 1.06.2002 sobib mulle isiklikult palju paremini. Seekord ju Eurovisioon, mida peaks TVst jälgima....Mitte et ma oleks fanaatik, vaid lihtsalt on see heaks tavaks saanud, vähemalt minu puhul.

                              Kommentaar


                                #30
                                Originally posted by tremboni


                                Pannes käsi südamele, pean tunnistama, et 1.06.2002 sobib mulle isiklikult palju paremini.
                                sama siin! nii, et minu vaatevinklist pole yhti hullu, kui asi edasilykkub!
                                The other line moves faster.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X