320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reklaam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Reklaam\'

    Praegu tundub ,et suurem jooma leiab aset augusti alguses Pärnus kus me üritame ühendada nii \"JH\" suvepäevad,futiturniiri ja loomulikult selle jooma.Nii ta praegu tõesti paistab.
    Jalgpallihaigla liige.

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Reklaam\'

      Igatahes rõõmustavad uudised viimaks...
      Mehed! Pärnu pole enam kaugel!

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Reklaam\'

        Ära nüüd kohe Pärnu poole hakka kimama,sellel kolmapäeval vajame iga kõri et kreeklaste-türklaste sohilastest ülekarjuda.
        Jalgpallihaigla liige.

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Reklaam\'

          Ei noo,mehed.Ma ootan ikka Pärnus ja ei saa mitte aru,miks üritus aset ei leia. ootaks nagu infi kuhu ja kas on me reklaamirahad paigutatud..Tõesti,ei saa mitte aru. Sorry,kui liialt pärin,kuid asi peaks nagu avalik olema.Või kuidas?!

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Reklaam\'

            ka mina esitan sama küsimuse, et threadi ülesse tõsta...Ise ma reklaamis ei osalenud ning seetõttu pole just õige mees küsima, kuid natukene huvitaks küll, kuhu ja kuidas reklaamiraha paigutatud on?..Eiei..pole mina mingi läbu tagaajaja, palju rõõmsam oleks minu kõrvadele kuulda kui see raha paigutati uue lipu, sallide tootmise vms. alla...taaskord mainiks,et pole ma kõige õigem mees küsima, kuid vähemalt võiksite tembule vastata
            Howay the lads!

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Reklaam\'

              ...
              üks osa läks suure Eesti lipu väljaostmiseks
              üks osa MReimi ja MKkristali 100+ aulippude valmistamiseks
              üks osa on läinud JH kontori kulude katmiseks (rent/inventar jne)

              ... on teil veel küsimusi või ehk tahate teada täpseid summasi...???
              ... või ehk arvasite et JH sai äkki rikkaks ja juhatus ja aktiivsemad liikmed jõid suve
              jooksul raha maha...???

              RummaBastards!

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Reklaam\'

                Originally posted by jansa

                ... on teil veel küsimusi või ehk tahate teada täpseid summasi...???
                ... või ehk arvasite et JH sai äkki rikkaks ja juhatus ja aktiivsemad liikmed jõid suve
                jooksul raha maha...???
                ma ei usu, et inimesed nii arvavad. Aga Jh peaks ju meil olema avalik üritus ja selle liikmetel on õigus teada, mis toimub. Ei tasu kohe ärrituda, eks ju
                Supplies!

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Reklaam\'

                  Tundub,et pean nüüd põhjendama,miks ma küsisin....
                  Ma ei mõelnudki et rahad oleks kuskile niisama kadunud.Tundub et plaanid muutusid(üleöö?!) ja sellest ei informeeritud. Kui raha läks asjaette siis pole sellest ju kellegil kahju! Aga jah, infi võiks rohkem olla (nn suvepäevad,jne)...

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Reklaam\'

                    Originally posted by jansa


                    ... üks osa on läinud JH kontori kulude katmiseks (rent/inventar jne)
                    Ma olen absoluutselt mitteliige aga mind lihtsalt huvitab.
                    Kus on JH kontor?
                    Milleks JH kontor (selle eesmärk on)?
                    Kas nö lihtliikmed Kapa-Kohilast teavad kus see asub? Kas nad on seal käinud?
                    Kas Tallinna külastav välismaa jalgpallifanatt saab teavet, kus asub Eesti jalkafännide kontor/keskus?

                    Näiteks minusugune mitteliige avastab, et ta tahab ka ühineda JH\'ga.... parakuparaku puudub tal vöimalus leida infot internetis. Et just sellisel juhul täidaks ehk kontor oma otstarvet. Kus asub see imepärane kontor?

                    Täitsa heatahtlikult ja uudistavalt :-)

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Reklaam\'

                      Kuule 9, vaata: foorum->mtü jalgpallihaigla->vabatahtlikud annetused JH kontorile.
                      Sealt leiad nii aadressi kui ka muud harivat!

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Reklaam\'

                        Kuule tembuu, ma nüüd vaatasin! Ja ma nüüd tean, et JH kontor on Tallinnas Tatari 23/25 ja neile saab helistada ning huvitavat infot saata numbril tel/faks 6466120...

                        Aga seda ma ikka ei saanud teada, mis selle otstarve on? ...ja seda ka, et minumeelest pole nimetatud kohale reklaami küll tehtud.

                        ...huvitav, kas ülalnimetatud asutust külastavalt pidevalt jalkafännidemassid

                        Aga ma vöin vait ka olla ...vöi siis mitte

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Reklaam\'

                          yheksa ma arvan et varsti saab netist ammendavalt vastuseid su küsimusele sest nagu kuulda on on varsti JH kodulehekülg avamisel,natuke aeg veel kannatust:P
                          kõike siin ilmas korraga kahjuks(või õnneks) ei saa
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Reklaam\'

                            Jummal sind küll,9! Vastan,et miks mitte? Näed isegi,et tali ukse ees juba ja käeksed-jalaksed pidevalt külmetavad. Seal saadki sooja!! Endal pole küll vastavat asutust külastada kuna ei usu et sealt oam hingehädas abi saaksin...

                            Kommentaar

                            Working...
                            X