320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fänniturniir 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
    Mängisin 2 a tagasi II-liigat aga pmts koguaeg tribüünidelpeamine hääletegija nong varasematel aastatel ka turniiril mänginud ja nüüd siis kõik. Kahju, kui fänn oskab jalkat mängida.
    Mis puudutab reegleid ja eriti seda II liiga mängijate keeldu (algselt 3 aastat ja hiljem juba 5 aastat) siis ka ise suht juhm - Läbi aegade on madalamateks liigadeks peetud liigasid II liigast alla poole. Lisaks tehti alates eelmisest aastast kõikidele vähegi tugevamatele satsidele veel I liiga B. Kui enne seda oli II liigas veel meistriliiga ja esiliiga tippklubide duubleid, siis eelmisest aastast neid suurt ei jäänudki - kas viimast Kalev II ja Paide II pääsesid käesoleval aastal alagrupivõitjatena I liiga B sse.
    Seega kõik - ei ole mingit meisterlikust - tõsine amatöörjalgpalli tase (küll tipp, aga ikkagi).
    Ja lisaks, kui ML ja I liigadesse ei registreerida kõiksugu muidumehi pulli pärast, siis II liigas on see täitsa tavaline. Häid mängumehi on tavaliselt II meeskonnas vaevalt põhikooseisu jagu ning vähemalt 1/3 meeskondades sellist "ballasti" - sõbrad/klubidega seotud isikud jne.. kes põhimeeste puudumisel platsil kohta täidavad. Loomulikult ei ole sellistel puhkudel ka meeskonnal mingit taset ja tappa võib saada ka IV liiga satsilt.
    Siit siis tekiski küsimus, mis koha pealt need mehed on paremad, kui näiteks III liiga esiviisiku põhimehed, kes Fänniturniiril mängida tohivad???
    Ka ise kuulun kardetud "II liiga" meeskonna nimekirja ja just seesama "ballast" aga minu õnneks ei ole 2 hooaja jooksul mind platsil vaja läinud ja mina või fänniturniiril mängida. Eks Saue meeskonnas minusuguseid veelgi aga paljudel kahjuks mõned minutid ka mänguaega II liigas ette näidata viimase 2 hooaja jooksul, kui II liigas mängime.
    Üleskutse korraldajatele - proovige kuidagi täpsemalt välja selgitada, kes ikka on parema tasemega, kes mitte ning II liigat nüüd küll kartma ei peaks - põhimehed ju ikka II liiga turniiridel ning kahe meeskonna eest ju osaleda ei tohi. Võiks ikka Eesti jalgpallis olla ühtne lähenemine amatöörvuti mõistele.
    PALUN MITTE KARISTADA FÄNNE SELLE EEST, ET NAD JALGPALLI MÄNGIDA OSKAVAD või mõnda tugevamasse meeskonda kohatäiteks kuuluvad!!
    KRT! võib-olla ma ikka ei tohi osaleda turniiril - olen ju oma 10 korda esindanud ka Eesti koondist kodus ja võõrsil - küll "fännikondist" aga ikkagi - sama käib ka Mürgel Sinu kohta (mäletad 2014 Lätis)
    Last edited by valta; 16.12.14, 11:44. Põhjus: vead tekstid

    Kommentaar


      #62
      Kuhugi on vaja ju piir tõmmata. Ja eranditega me juba nägime kuhu asi läks. Seega toetan igati selle aasta tegevust. 5 aastat on ehk tõesti palju, 3 oleks parem. Tegelikult tekib lihtsalt see küsimus, et kes alles nii hiljuti nii kõrgel mänginud, kas tal tõesti pol ehetkel mõnda teist meeskonda kelle eest mängida? Kui endal oleks tervis korras, siis jääkisn mina fänniturniirilt IV liiga meeskonna tõttu kõrvale. Reeglid on reeglid, pole siin midagi halada.
      Algselt postitas valta Vaata postitust
      Mis puudutab reegleid ja eriti seda II liiga mängijate keeldu (algselt 3 aastat ja hiljem juba 5 aastat) siis ka ise suht juhm - Läbi aegade on madalamateks liigadeks peetud liigasid II liigast alla poole. Lisaks tehti alates eelmisest aastast kõikidele vähegi tugevamatele satsidele veel I liiga B. Kui enne seda oli II liigas veel meistriliiga ja esiliiga tippklubide duubleid siis eelmisest aastast neid suurt ei jäänudki - kas viimast Kalev II ja Paide II pääsesid käesoleval aastal alagrupivõitjatena I liiga B sse.
      Seega kõik - ei ole mingit meisterlikust - tõsine amatöörjalgpalli tase (küll tipp, aga ikkagi).
      Ja lisaks, kui ML ja I liigadesse ei registreerida kõiksugu muidumehi pulli pärast, siis II liigas on see täitsa tavaline. Häid menumehi tavaliselt meeskonnas vaevalt põhikooseisu jagu ning vähemalt 1/3 meeskondades sellist "ballasti" - sõbrad/klubidega seotud isikud jne.. kes põhimeeste puudumisel platsil kohta täidavad. Loomulikult ei ole siis ka meeskonnal mingit taset ja tappa võib saada ka IV liiga satsilt.
      Siit siis tekiski küsimus, mis koha pealt need mehed on paremad, kui näiteks III liiga esiviisiku põhimehed, kes Fänniturniiril mängida tohivad???
      Ka ise kuulun kardetud "II liiga" meeskonna nimekirja ja just seesama "ballast" aga minu õnneks ei ole 2 hooaja jooksul mind platsil vaja läinud ja mina või fänniturniiril mängida. Eks Saue meeskonnas minusuguseid veelgi aga paljudel kahjuks mõned minutid ka mänguaega II liigas ette näidata viimase 2 hooaja jooksul, kui II liigas mängime.
      Üleskutse korraldajatele - proovige kuidagi täpsemalt välja selgitada, kes ikka on parema tasemega, kes mitte ning II liigat nüüd küll kartma ei peaks - põhimehed ju ikka II liiga turniiridel ning kahe meeskonna eest ju osaleda ei tohi. Võiks ikka Eesti jalgpallis olla ühtne lähenemine amatöörvuti mõistele.
      KRT võib-olla ma ikka ei tohi osaleda turniiril - olen ju oma 10 korda esindanud ka Eesti koondist kodus ja võõrsil - küll "fännikondist" aga ikkagi - sama käib ka Mürgel Sinu kohta (mäletad 2014 Lätis)
      PALUN MITTE KARISTADA FÄNNE SELLE EEST, ET NAD JALGPALLI MÄNGIDA OSKAVAD!!
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        #63
        Seda ma ju kirjutangi et see II liiga reegel ajast ja arust II liiga on amatöörvutt !!

        Kommentaar


          #64
          Loomulikult mitmes meeskonnas ühel aastal mängida ei tohi, seda reeglit oleks pidanud juba esimestest turniiridest rakendama. Aga II liiga reegel peale I liiga B teket - mõttetu/ aegunud jne.. !!

          Kommentaar


            #65
            Asi ei ole selles, kes on fänn ja kes mitte, kuidas sellest ükskord aru ei saada, ma ei saa aru. Kogu asja uba on selles, et fänniturniiri ei saa lasta tulemuse peale lõhkumiseks, mida on ka nähtud ja mitte vähe. Vastasseisud, millest sünnivad põnevad mängud, peavad fänniturniiril tekkima fännigruppide rivaliteedist. Flora fännidel ei ole "looduslikest vaenlastest" puudust ja neid meeskondi, kes silmade põledes florakaid maa alla tampida tahaks, on rohkem kui küll, ometi ei ole Flora punt mitte kordagi mingit kuradi erandit taodelnud oma meeskonna tugevdamiseks - mängivad needsamad amorfse füüsilise vormiga õllekõhtudest jorsid, kes järjekindlalt tribüünidel käivad. Puhtalt valikute küsimus ju; ja mingisugune respekt korraldajate ja reglemendi vastu võiks siiski olla, mitte iga jumala kuradi aasta halada ja vinguda, et kas mina või too teine pole siis fänn või. Rohkem tänulikkust selle suurepärase ürituse eest, seltsimehed, ja vähem resultaadiihalusest tingitud frustatsiooni. Mitte keegi ei keela ju neil X liigades mängivatel fännidel tulla kohale, omasid toetada, melu nautida, õlunaadi tinistada ja ennast ülepea hästi tunda... Kogu seda erandite üle igal aastal toimuvat kiunu jälgides jääb mulje, nagu jääks pmst pooltel fännirühmadel turniirile tulemata, kui erandit/erandeid ei saa, et polegi nagu mängijaid välja panna. Mida te, mehed, jurate?

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
              Asi ei ole selles, kes on fänn ja kes mitte, kuidas sellest ükskord aru ei saada, ma ei saa aru. Kogu asja uba on selles, et fänniturniiri ei saa lasta tulemuse peale lõhkumiseks, mida on ka nähtud ja mitte vähe. Vastasseisud, millest sünnivad põnevad mängud, peavad fänniturniiril tekkima fännigruppide rivaliteedist. Flora fännidel ei ole "looduslikest vaenlastest" puudust ja neid meeskondi, kes silmade põledes florakaid maa alla tampida tahaks, on rohkem kui küll, ometi ei ole Flora punt mitte kordagi mingit kuradi erandit taodelnud oma meeskonna tugevdamiseks - mängivad needsamad amorfse füüsilise vormiga õllekõhtudest jorsid, kes järjekindlalt tribüünidel käivad. Puhtalt valikute küsimus ju; ja mingisugune respekt korraldajate ja reglemendi vastu võiks siiski olla, mitte iga jumala kuradi aasta halada ja vinguda, et kas mina või too teine pole siis fänn või. Rohkem tänulikkust selle suurepärase ürituse eest, seltsimehed, ja vähem resultaadiihalusest tingitud frustatsiooni. Mitte keegi ei keela ju neil X liigades mängivatel fännidel tulla kohale, omasid toetada, melu nautida, õlunaadi tinistada ja ennast ülepea hästi tunda... Kogu seda erandite üle igal aastal toimuvat kiunu jälgides jääb mulje, nagu jääks pmst pooltel fännirühmadel turniirile tulemata, kui erandit/erandeid ei saa, et polegi nagu mängijaid välja panna. Mida te, mehed, jurate?
              Sa vist ei oska lugeda millest ma kirjutan. Mina ei taha mingeid erandeid. Kui ei luba amatöörvuti mängivatel meestel osaleda siis paluks kõigi ka kolmandas ja neljandas liigas mängivatel tegelastel - milleks selline ahistav reegel ainult teisele liigale. Teine liiga ei ole peale I liiga B teket enam mingi kõrgem liiga krt sellest aru ei saa ??

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas valta Vaata postitust
                Sa vist ei oska lugeda millest ma kirjutan. Mina ei taha mingeid erandeid. Kui ei luba amatöörvuti mängivatel meestel osaleda siis paluks kõigi ka kolmandas ja neljandas liigas mängivatel tegelastel - milleks selline ahistav reegel ainult teisele liigale. Teine liiga ei ole peale I liiga B teket enam mingi kõrgem liiga krt sellest aru ei saa ??
                Väga hästi saan aru, ainult et su tasemevahe-jutt on juravõitu. Võtame teise liiga reegli ka maha ja siis on esiliiga mehed-fännid platsis ja... Ah, mida üldse jamada, las esindused mängivad siis juba fännide eest ka ära.

                Või siis, kui tõsiselt rääkida - üldse igasugused reeglid ära kaotada? On nagu on ja tuleb nagu tuleb?

                Küllap sel teist liigat ahistaval reeglil on omad põhjendused. Soccerneti inimesed küllap oskavad sellele valgust heita.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                  Väga hästi saan aru, ainult et su tasemevahe-jutt on juravõitu. Võtame teise liiga reegli ka maha ja siis on esiliiga mehed-fännid platsis .
                  Kuidas I liigast alates osalemist keelates I liiga mehed platis on??????

                  Kommentaar


                    #69
                    Eh, hinga nüüd rahulikult sisse, eks. Kui ei saanud aru, siis ei saanud, las tema olla.

                    Mina ise ei osale ja ei viitsi seda võitlust siin pidada. Sa ei saanud mu postituse põhi-pointile üldse pihta: ärge jurage ja jaurake iga jumala aasta kehtestatud reeglite üle, vaid nautige turniiri ja ärge tekitage fännide segregatsiooni vastase võitluse all ise segregatsiooni. Soccerneti-mehi võiks Valtale tema mure kohta paar lauset muidugi visata, aga kardan, et just selle lakkamatu kisa pärast seda ei tehtagi.

                    Pealegi jääb alati variant korraldada oma reeglitega oma turna, kas pole? Jalgpallihaigla Fänniturniir kõlaks ju päris uhkesti ja ei mina usu, et kahele turniirile vutifänluse skene kitsaks jääb. Viitsimine on muidugi omaette küsimus.

                    Kommentaar


                      #70
                      Kuhu tahes piir tõmmata, jääb alati keegi, kes on napilt valel pool piiri. Halb õnn. Sel aastal on kõigil fännidel, mängutasemest täiesti sõltumata, võimalus oma grupile ka läbi laululahingu punkte tuua.

                      Kas piiri tuleks natuke nihutada, seda võib ju järgmisi turniire silmas pidades arutada, aga selleks aastaks on reeglid paigas. Mulle tänavune konkreetsus meeldib ja tulen seda kino kindlasti vaatama.

                      Kommentaar


                        #71
                        Sahistatakse fänniturniiri supermeeskonnast, mis koostatakse kõrgelt pärjatud spordipoistest, kes langevad napilt ette antud reeglite vahele ja kelle ainus eesmärk on võtta väljakul maksimumpunktid, mis kompenseerivad vajakajäämist laululahingus. Teada fakt on see, et ükski nende meeksonna kandvatest liikmetest ei ole see hooaeg oma nn "fännatava klubi" mänge külastanud ja neil pallib ka mehi, kes ei ole seda ka varasemalt teinud..

                        Soovime omaltpoolt tulemussportlastele edu ja anname endast parima, et nende katkist ego haledate kaotustega turgutada!

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                          Sahistatakse fänniturniiri supermeeskonnast, mis koostatakse kõrgelt pärjatud spordipoistest, kes langevad napilt ette antud reeglite vahele ja kelle ainus eesmärk on võtta väljakul maksimumpunktid, mis kompenseerivad vajakajäämist laululahingus. Teada fakt on see, et ükski nende meeksonna kandvatest liikmetest ei ole see hooaeg oma nn "fännatava klubi" mänge külastanud ja neil pallib ka mehi, kes ei ole seda ka varasemalt teinud..

                          Soovime omaltpoolt tulemussportlastele edu ja anname endast parima, et nende katkist ego haledate kaotustega turgutada!

                          kelle "fännid" need siis ka on?
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            #73
                            Paide, Kure, Kalev. Üks neist ma arvan
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              #74
                              Kalev mitte.

                              Kommentaar


                                #75
                                Pärnu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X