320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fänniturniir 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
    Pärnu
    milleks see hea on? Et kuskil teisel turniiril ei suudeta võita ja siis tullakse fänniturnale laiama?
    Ehk siis tuleb turniir,kus oleks vastasseis 9 Fännimeeskonda vs. Pärnu ?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      #77
      Ega mina ei tea ju! Mul täitsa 1kõik - mängigu Pärnu eest kasvõi kõik endised pärnakatest tippjalgpallurid - O'Lesk, LemsalU, Prins-1, Raika, MLelov jne.
      Teine asi et vaata, see Kalevi hall on selline suur ja tubasid või nurkasid palju seal - ehk kutsud Pärnu tiimi siis tõsisele jutuajamisele...

      Kommentaar


        #78
        Kalev kindlasti mitte jah. Kalevil isegi õrnemasoo esindaja satsis ning tulemussportlaseid ei leidu. Suures plaanis 90% samad inimesed, kes eelmistelgi kordadel.

        Kommentaar


          #79
          Selleaastased auhinnad panevad välja A. Le Coq, Suveniiritehas ja Eesti Jalgpalli Liit. Tänud toetajatele!





          Lisaks veel üks oluline teadaanne - nimelt ei saa FC Kuressaare fännid ikkagi laupäevaks meeskonda kokku ning neid asendab alagrupimängude ajaks Soccernet.ee võistkond, kes edasipääsule ei pretendeeri ning mängib vaid sellepärast, et ajakava sassi ei läheks ning kõik meeskonnad ikka lubatud arvu mänge täis saaksid.
          Last edited by rauulo; 18.12.14, 15:39.
          Newton Heath 1878

          Kommentaar


            #80
            Taaskord saab siis Soccernetiga madistada, mis on üsnagi meeldiv traditsioon.

            Kommentaar


              #81
              Brandon informeeris, et mingi paanika on Pärnu fännidega tekkinud, et mingit superpunti pannakse kokku? Mulle teadaolevalt (NB! võin ka veel eksida!) on sats pmst sama mis eelmine aasta ja 90% sama mis üle eelmine jne. Eks siis vaielge, et kas on fännid või mitte

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                Brandon informeeris, et mingi paanika on Pärnu fännidega tekkinud, et mingit superpunti pannakse kokku? Mulle teadaolevalt (NB! võin ka veel eksida!) on sats pmst sama mis eelmine aasta ja 90% sama mis üle eelmine jne. Eks siis vaielge, et kas on fännid või mitte
                Ehk siis laululahingust taaskord osa ei võta?

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                  Ehk siis laululahingust taaskord osa ei võta?
                  ???

                  Kas me eelmine aasta ei võtnud? Seda ma niimoodi ei mäletagi. Enne seda ikkagi alati võtnud.


                  Naljakas on muidugi see hüsteeria, et mängivad mehed/naised, kes ka oskavad mängida. Et nagu fänn peab olema täis puujalg? Ma küll olen puujalg, kuid miskipärast arvan, et maailmas enamik fänne on ikka ise ka kunagi vutti lapsepõlves mänginud.

                  Kommentaar


                    #84
                    Korraldajad, kas kõik meeskonnad oma küsimused vastanud ja esialgsed osalejad esitanud? Kas tuleb ka eelvaade nagu eelmisel aastal: http://soccernet.ee/triobeti-fannitu...uunid-platsile
                    Kas kuskil on ka meeskonna registreerimise vorm, et saaks nimekirja turniiriks välja trükkida - kohapeal vähem sebimist.

                    Kommentaar


                      #85
                      Imelik värk siin. Kas tõesti ei saaks fair play moodi kasutada vaid neid, kes reaalselt ka staadionil mänge vaatamas käisid? Mängigu kasvõi teises liigas, aga kui ikka alati kõrgema liiga mänge vaatamas käib, siis oleks õige fänn.

                      Kõik tahavad ikka nii hirmsasti võita. Tänane muusikute-sportlaste (kusjuures eeldatavalt mõeldi ikka mittejalgpallureid, kuigi mine tea) mäng oleks ka viiki jäänud, aga jalgpalli ekskoondislane Saharov lõi kolm väravat ja aitas sportlased võidule. Õnneks Zelinski midagi ei löönud. Minu jaoks on arusaamatu, miks nad üldsegi mängisid. Seejuures lisan, et see on minu isiklik seisukoht.

                      Kommentaar


                        #86
                        Samas eks osadel noorfännidel ongi ju probleem - nad pole kunagi Pärnu fännidega kohtunud. Aga see on minu meelest lõbusaim ja toredaim fännipunt üldse, keda staadionitel nähtud ja minu meelest on ka see probleem, kui fännideks peetakse vaid neid, kes metsikult laulavad/karjuvad ja teevat püro. Et kuikohe seda värki kaasa ei tee, siis pole sa kellegi fänn...

                        Kommentaar


                          #87
                          Ma siin mõtlen, et kas mul oleks õigus pärnakate punti saada. Fänn - ma ei saa ennast ilmselt selleks pidada, sattusin liiga vähe staadionile, linn on teine ja pühapäeviti olid enda liigamängud. Toetaja - 100% kindlasti.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Imelik värk siin. Kas tõesti ei saaks fair play moodi kasutada vaid neid, kes reaalselt ka staadionil mänge vaatamas käisid? Mängigu kasvõi teises liigas, aga kui ikka alati kõrgema liiga mänge vaatamas käib, siis oleks õige fänn
                            kurja,siis ei saa ka meie punt osaleda,kuna peale minu vist ei ole keegi käinud see hooaeg kõrgliiga mänge vaatamas
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas budu Vaata postitust
                              kurja,siis ei saa ka meie punt osaleda,kuna peale minu vist ei ole keegi käinud see hooaeg kõrgliiga mänge vaatamas
                              Ma mõtlesin siiski seda, et vaadatakse selle meeskonna mänge, mille fännidena ka turniiril osaletakse.

                              Kommentaar


                                #90
                                Väga kahju et saarlased tulla ei saanud, ent samas hea et soccerneti tiim osaleb

                                Mina isiklikult tahaks pigem mängida B-gruppi tiimide vastu, aga ka Tammeka on hea variant... Kahju et pole sellist reeglit, et peab olema vähemalt 1 naisterahvas satsi nimekirjas. Siis saaks ka missivõistlus korraldatud....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X