320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fänniturniir 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • meesmuiste
    replied
    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Ehk siis laululahingust taaskord osa ei võta?
    ???

    Kas me eelmine aasta ei võtnud? Seda ma niimoodi ei mäletagi. Enne seda ikkagi alati võtnud.


    Naljakas on muidugi see hüsteeria, et mängivad mehed/naised, kes ka oskavad mängida. Et nagu fänn peab olema täis puujalg? Ma küll olen puujalg, kuid miskipärast arvan, et maailmas enamik fänne on ikka ise ka kunagi vutti lapsepõlves mänginud.

    Leave a comment:


  • rallikas
    replied
    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    Brandon informeeris, et mingi paanika on Pärnu fännidega tekkinud, et mingit superpunti pannakse kokku? Mulle teadaolevalt (NB! võin ka veel eksida!) on sats pmst sama mis eelmine aasta ja 90% sama mis üle eelmine jne. Eks siis vaielge, et kas on fännid või mitte
    Ehk siis laululahingust taaskord osa ei võta?

    Leave a comment:


  • meesmuiste
    replied
    Brandon informeeris, et mingi paanika on Pärnu fännidega tekkinud, et mingit superpunti pannakse kokku? Mulle teadaolevalt (NB! võin ka veel eksida!) on sats pmst sama mis eelmine aasta ja 90% sama mis üle eelmine jne. Eks siis vaielge, et kas on fännid või mitte

    Leave a comment:


  • Kevv92
    replied
    Taaskord saab siis Soccernetiga madistada, mis on üsnagi meeldiv traditsioon.

    Leave a comment:


  • rauulo
    replied
    Selleaastased auhinnad panevad välja A. Le Coq, Suveniiritehas ja Eesti Jalgpalli Liit. Tänud toetajatele!





    Lisaks veel üks oluline teadaanne - nimelt ei saa FC Kuressaare fännid ikkagi laupäevaks meeskonda kokku ning neid asendab alagrupimängude ajaks Soccernet.ee võistkond, kes edasipääsule ei pretendeeri ning mängib vaid sellepärast, et ajakava sassi ei läheks ning kõik meeskonnad ikka lubatud arvu mänge täis saaksid.
    Last edited by rauulo; 18.12.14, 15:39.

    Leave a comment:


  • Kevv92
    replied
    Kalev kindlasti mitte jah. Kalevil isegi õrnemasoo esindaja satsis ning tulemussportlaseid ei leidu. Suures plaanis 90% samad inimesed, kes eelmistelgi kordadel.

    Leave a comment:


  • Külaline
    Guest replied
    Ega mina ei tea ju! Mul täitsa 1kõik - mängigu Pärnu eest kasvõi kõik endised pärnakatest tippjalgpallurid - O'Lesk, LemsalU, Prins-1, Raika, MLelov jne.
    Teine asi et vaata, see Kalevi hall on selline suur ja tubasid või nurkasid palju seal - ehk kutsud Pärnu tiimi siis tõsisele jutuajamisele...

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
    Pärnu
    milleks see hea on? Et kuskil teisel turniiril ei suudeta võita ja siis tullakse fänniturnale laiama?
    Ehk siis tuleb turniir,kus oleks vastasseis 9 Fännimeeskonda vs. Pärnu ?

    Leave a comment:


  • Külaline
    Guest replied
    Pärnu

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    Kalev mitte.

    Leave a comment:


  • mjaasa
    replied
    Paide, Kure, Kalev. Üks neist ma arvan

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    Sahistatakse fänniturniiri supermeeskonnast, mis koostatakse kõrgelt pärjatud spordipoistest, kes langevad napilt ette antud reeglite vahele ja kelle ainus eesmärk on võtta väljakul maksimumpunktid, mis kompenseerivad vajakajäämist laululahingus. Teada fakt on see, et ükski nende meeksonna kandvatest liikmetest ei ole see hooaeg oma nn "fännatava klubi" mänge külastanud ja neil pallib ka mehi, kes ei ole seda ka varasemalt teinud..

    Soovime omaltpoolt tulemussportlastele edu ja anname endast parima, et nende katkist ego haledate kaotustega turgutada!

    kelle "fännid" need siis ka on?

    Leave a comment:


  • Myrgel
    replied
    Sahistatakse fänniturniiri supermeeskonnast, mis koostatakse kõrgelt pärjatud spordipoistest, kes langevad napilt ette antud reeglite vahele ja kelle ainus eesmärk on võtta väljakul maksimumpunktid, mis kompenseerivad vajakajäämist laululahingus. Teada fakt on see, et ükski nende meeksonna kandvatest liikmetest ei ole see hooaeg oma nn "fännatava klubi" mänge külastanud ja neil pallib ka mehi, kes ei ole seda ka varasemalt teinud..

    Soovime omaltpoolt tulemussportlastele edu ja anname endast parima, et nende katkist ego haledate kaotustega turgutada!

    Leave a comment:


  • mazz
    replied
    Kuhu tahes piir tõmmata, jääb alati keegi, kes on napilt valel pool piiri. Halb õnn. Sel aastal on kõigil fännidel, mängutasemest täiesti sõltumata, võimalus oma grupile ka läbi laululahingu punkte tuua.

    Kas piiri tuleks natuke nihutada, seda võib ju järgmisi turniire silmas pidades arutada, aga selleks aastaks on reeglid paigas. Mulle tänavune konkreetsus meeldib ja tulen seda kino kindlasti vaatama.

    Leave a comment:


  • Marek_T
    replied
    Eh, hinga nüüd rahulikult sisse, eks. Kui ei saanud aru, siis ei saanud, las tema olla.

    Mina ise ei osale ja ei viitsi seda võitlust siin pidada. Sa ei saanud mu postituse põhi-pointile üldse pihta: ärge jurage ja jaurake iga jumala aasta kehtestatud reeglite üle, vaid nautige turniiri ja ärge tekitage fännide segregatsiooni vastase võitluse all ise segregatsiooni. Soccerneti-mehi võiks Valtale tema mure kohta paar lauset muidugi visata, aga kardan, et just selle lakkamatu kisa pärast seda ei tehtagi.

    Pealegi jääb alati variant korraldada oma reeglitega oma turna, kas pole? Jalgpallihaigla Fänniturniir kõlaks ju päris uhkesti ja ei mina usu, et kahele turniirile vutifänluse skene kitsaks jääb. Viitsimine on muidugi omaette küsimus.

    Leave a comment:

Working...
X