320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3. juulil Kuressaarde!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale '3. juulil Kuressaarde!'

    aiFo ikka teab, kuda hea tuju tekitada keset tööpäeva :P Tegelt ka mõned mehed maksid raha?
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale '3. juulil Kuressaarde!'

      Algselt tegi selle postituse aiFo

      p.s. rafas, kes maksis ära 1500.- eeku osav6tutasu (raix, tembu), teadmiseks teile, et saate oma raha tagasi, see oli nali laager on tegelt täiesti tasuta!
      ehh aifo!!!! ei ole mina seda summat kuhugi ülekandnud... :P aga kui keegi raixi-nimeline seda tegi, siis las läheb see yhisesse õllekassase!!
      The other line moves faster.

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale '3. juulil Kuressaarde!'

        MA TAHAN KAAAA SUVEPÄÄVADELE!!! aga ei saa Aga üks liigikaaslastest olen kindlasti!
        Supplies!

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale '3. juulil Kuressaarde!'

          eriti lahe sündmusekesekene, aga etskae, tulla ei saa.
          aga mänguks olen ikka kohal
          äkker kallistab hea kombe kohaselt kõiki

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale '3. juulil Kuressaarde!'

            Algselt tegi selle postituse aiFo

            inimesed, kel juhtub 1.-4. juulini vabalt aega käes olema, kes millegi töise ja hädavajalikuga tegelema ei pea, lugege nyyd hoolega, ehk pakub huvi...

            1.-4. juuli saab toimuma kuressaares ja selle lähiymbruses EESTI FUTI FÄNNIDE NIISAMA JA IGAKSJUHUKS VABALTOLEMISE LAAGER SEOTUNA EESTI KOONDISE TOETAMISE JA MUU SELLISEGA :P
            niisiis... igati tegija reis oli!! eks meie tagasihoidliku seltskonna pressiesindaja aifo teeb ise suurema/parema ylevaate!
            aga natuke algatuseks siis... see oleks sinnamaani, kuni saan rahvaga kokku...
            hommik... kukk ei kire, päike ei paista, on täica tavaline sinine esmaspäev - vihma kallab kui oavarrest!! eelmisel päeval olin just saarelt tagasi tulnud enda mängule (ja qrt võtaks, saime pähe ka veel)... meeles on see bussireis, 4 pikka-pikka tundi loksumist... kas tõesti pean täna selle uuesti läbielama?! helistan rainmanile yheteist ajal (tuletan siinkohal meelde, et kümne ajal pidime positsioonidel olema ) ka tema oli alles tõusnud! no mis siis ikka... ega meil ju kiiret olnud!! saame lõpuks kell üks postimaja ees kokku, et vaikselt hakata laagri poole liikuma... pärast pisikesi viperusi jõuame õnnelikult "peaaegu" laagrisse (arvasin, et buss nr. 20 teeb veic teistsuguse lähenemise sellele linnaosale! :P) natuke kõndimist ning laagri bensuka kõrval paistavad kaks tuttavat kogu... istuvad maas ning libistavad õllet! kes muud need ikka on kui mitte aifo ja tez!!
            siis algab meie hääletusplakatide tegemine... kuna SAAREMAA on liiga pikk sõna, siis sai see ilusasti poolitatud! vahepalaks võiks öelda, et meie rainmaniga jaotasime osad sõbralikult ära, tema oli SAARE ja mina olin MAA! siinkohal ei tea täpselt öelda, kui palju erinevaid variante/kohti aifol oli, nägime teda rainmaniga iga natukese aja tagant oma kausta midagi uut kirjutamas...
            ning siis me põrutasime teeäärde... neljakesi... omadele positsioonidele... ning me olime seal kolm pikka tundi... vihma käes... jalad kanged... chikid tulid, chikid läksid, meie jäime.. aga ega meid see heidutanud!!

            vot nii on lood siinpool sood...
            The other line moves faster.

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale '3. juulil Kuressaarde!'

              Sorry, et spämman, aga
              Raix, tsau mis teed
              Varsti viskan aseritega lokaalitsemise pildid kah kuskile üles Rainman, Raix ja kes seal kõik olid
              ¡No Pasarán!

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale '3. juulil Kuressaarde!'

                Viska jah, siis saan ka teda, missugune välja näed. Endast eriti nagu pilte netis pole
                Supplies!

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale '3. juulil Kuressaarde!'

                  Panin siis viis pilti (millest mõned vähem huvitavamad) üles aadressile www.zone.ee/JJL alajaotus tegemisi ja siis vasakul ääres link jalka. Homseks panen 3 pilti veel kui kedagi peaks huvitama.

                  PS Sorry et otseselt jalgpallihaiglat mitte puudutavat oma pahna üles topin.
                  ¡No Pasarán!

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'3. juulil Kuressaarde!\'

                    Originally posted by dieter


                    Panin siis viis pilti (millest mõned vähem huvitavamad) üles aadressile www.zone.ee/JJL alajaotus tegemisi ja siis vasakul ääres link jalka. Homseks panen 3 pilti veel kui kedagi peaks huvitama.

                    PS Sorry et otseselt jalgpallihaiglat mitte puudutavat oma pahna üles topin.
                    igati normaalsed pildid sul, Dieter!!! see kõik oleks nagu eila olnud: ohjeldamatu pubi-rally, paar õllet , võimas seltskond jne jne
                    mehed, te olete tegijad!!!
                    The other line moves faster.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'3. juulil Kuressaarde!\'

                      Superpildid jah! Homme tulevad ka minu omad netti ülesse Siis võiks ka vahetust teha :P Raiks möllab seal ikka hoolega , peab mainima, et ta oli õhtu kuumim kutt :P
                      Jalgpallihaigla patsient #172
                      Diagnoos: raskekujuline futboliit

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'3. juulil Kuressaarde!\'

                        Niisiis, seltsimehed! Riputasin ka oma pildid ülesse. Aadress siin: http://www.zone.ee/rainman/saaremaa/
                        Jalgpallihaigla patsient #172
                        Diagnoos: raskekujuline futboliit

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'3. juulil Kuressaarde!\'

                          no nii lõpux ometi suutsin ma need krmuse kuresaare pildid sisse scannida ja ka lõpux yles riputada. kuna pilte oli irmus palju ja enamus igavad siis tegin mingi väikse valiku neist. pildid asuvad: http://www.zone.ee/jalkapildid/

                          nagu juba vanad eestlased armastasid ytelda: parem hilja, kui mitte kunagi

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'3. juulil Kuressaarde!\'

                            Reinu sinul võttis see küll kaua aega
                            a nagu sa ütlesid parem Hilja kui Helga:P
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'3. juulil Kuressaarde!\'

                              Head pildid jah, isegi mina olen mitmele pildile peale juhtunud
                              Viimased pildid (papa demonstratsioonesinemine) oli mul ka fotokas olemas aga siis kadus ta ära Ei tasu nii palju juua...
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'3. juulil Kuressaarde!\'

                                mes krdi Helga??

                                Kommentaar

                                Working...
                                X